Správně zvolené pohřební služby zajistí důstojné a klidné poslední rozloučení

Všechno má svůj začátek i konec. A smrt je sice velmi smutnou, ale neodmyslitelnou součástí života. Pokud tato neradostná událost potká vaše blízké, budete jim nejspíš chtít zařídit co nejdůstojnější a nejpěknější rozloučení. Pohřby mohou být samozřejmě i velmi krásné a pro pozůstalé co nejméně stresující. Musíte však využít kvalitní pohřební služby u firmy, která ví, jak na to.

Správně zvolené pohřební služby zajistí důstojné a klidné poslední rozloučení - pohřby Praha

Je volba pohřební služby opravdu tak důležitá?

Možná si myslíte, že pohřební služby poskytuje každý pohřební ústav stejné, a že je tudíž jedno, které si zvolíte. Pohřebních služeb existuje opravdu nepřeberné množství. Ale ne každá z nich zajišťuje pohřby, se kterými budete plně spokojeni. Je dobré si pro klid duše najít takové pohřební služby, které jsou zavedené a doporučované. V den posledního rozloučení s blízkým člověkem není rozhodně prostor pro žádné komplikace. Proto vsaďte na jistotu a nedejte problémům a znepříjemňováním už tak těžké situace šanci. Pokud jste z Prahy, můžete využít například velmi kvalitní a prověřenou společnost HELFI. Firma má pobočky v Praze 3, Praze 4, Praze 6, Praze 9, Praze 10 a v Benešově u Prahy.

Pohřební služba Praha, která nabídne základní i nadstandardní služby

Pohřební služba HELFI zařizuje pohřby jak ekonomicky velmi nenáročné, tak i služby nadstandardní, jako je například taxislužba pro smuteční hosty. Mezi nabízené služby patří:

 • převoz zesnulého odkudkoli v ČR i ze zahraničí (s veškerými náležitostmi)
 • pomoc při vyplňování potřebných formulářů
 • vyřízení a vydání úmrtního listu na matrice
 • vytištění smutečního parte
 • objednání smutečních květin a věnců, zajištění kočáru
 • zajištění rakve i urny
 • zařízení pohřbu ve smuteční síni či v kostele
 • zajištění kněze, řečníka, hudby
 • zajištění kremace (s obřadem či bez obřadu)
 • uložení zesnulého do země či jeho rozptýlení
 • církevní i civilní obřady
 • taxislužba pro smuteční hosty
 • kamenictví – urnové pomníky, jednohroby, dvojhroby
 • a další

 

Bezchybné pohřby i pomoc pozůstalým

Úmrtí blízkého člověka je bezesporu velmi emotivním zážitkem, proto se zaměstnanci z HELFI snaží vyjít zákazníkům co nejvíce vstříc, se vším jim pomoci a zařídit za ně vše potřebné diskrétně a ihned. Můžete volat ve dne i v noci, profesionální personál u vás bude dle vašich i jejich možností v co nejkratším čase. Pohřby Praha je možno sjednat i v klidu u vás doma a vše domluvit rovnou tak, abyste ve své těžké situaci nemuseli starat o nic navíc. Dle vašich požadavků a přání bude zajištěn takový pohřeb, který vám bude plně vyhovovat.

Ekonomické, ale neméně důstojné pohřby

Přejete si svému blízkému dopřát pěkné rozloučení, ale nemáte nadbytek financí? Nevadí. Pohřební služby HELFI umožňují také ekonomické pohřby, které vás nepřijdou draho, ale přesto budou plnohodnotné a důstojné. Zajistíme finančně výhodné, ale pěkné rozloučení v Nové obřadní síni na Olšanském hřbitově s následující kremací ve Strašnickém krematoriu včetně některých dalších služeb, jako je zapůjčení výzdoby, zajištění úmrtního listu, hudby, parte, řečníka, rakve a další.

Důstojný pohřeb je to poslední, co pro své milované můžete udělat. Svěřte ho proto do rukou odborníků a nechejte svého zesnulého odejít na věčnost opravdu poklidně a s noblesou.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pohrebnisluzba-helfi.cz

Vydáno 30.05.2015
101 Zhlédnutí
Topováno 23.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pohřební služba Praha - komplexní servis od převozu zemřelého až po parte a smuteční obřad

Pohřební služba Praha - komplexní servis od převozu zemřelého až po parte a smuteční obřad
Pohřební služba není společnost, na kterou byste se obraceli s radostí. Je totiž přímo spjata s událostmi, které nikdo z nás nezažívá rád. I tak těžké situace, jako je smrt někoho blízkého, však dříve či později potkají každého. A proto je obzvlášť důležité, aby byl přístup pohřební služby citlivý ...

Pohřební služba Praha pomůže v nejsmutnějších chvílích našeho života

Pohřební služba Praha pomůže v nejsmutnějších chvílích našeho života
Ztráta blízkého člověka patří mezi nejtěžší chvíle našeho života. V tomto období je každé ulehčení od starostí důležité a může alespoň částečně zmírnit stres, který nás provází. Pohřební služba Praha je tu pro všechny, které tato smutná událost zasáhla, aby jim podala pomocnou ruku při vyřizování ...

Pohřební služba Praha, Benešov a okolí se v těžkých chvílích postará o vše potřebné

Pohřební služba Praha, Benešov a okolí se v těžkých chvílích postará o vše potřebné
Každý, kdo někdy zažil ztrátu blízkého člověka, dobře ví, jak těžké období pozůstalí prožívají. V takových chvílích je třeba každé pomoci, která usnadní vyřízení formalit a zajistí hladký průběh posledního rozloučení. Pro Prahu, Benešov a okolí tyto komplexní služby poskytuje Pohřební služba HELFI.

Pohřební služba HELFI poskytuje komplexní služby nejen pro Prahu, ale i Benešov a okolí

Pohřební služba HELFI poskytuje komplexní služby nejen pro Prahu, ale i Benešov a okolí
Postihne-li nás ztráta blízkého člověka, jsme vždy vystaveni obrovskému psychickému vypětí. Jsou to chvíle, kdy potřebujeme každou pomocnou ruku, která by nám ulehčila od problémů spojených se zařizováním formalit a organizováním obřadu. Pohřební služba HELFI ví, jak pozůstalým pomoci, aby se mohli ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HELFI s.r.o. Pohřební služba Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
HELFI s.r.o.
www.pohrebnisluzba-helfi.cz
Adresa

Adresa

U Vršovického hřbitova 7
Praha 10 101 00

helfi@helfi.cz
+420 602 210 601


Najdete nás také zde:

ARES
captcha