Rozvoz jídla a denního menu až domů v okolí Opavy

Šárka Sendlerová Kuchyně & Catering

Rozvoz jídla a denního menu až domů v okolí Opavy

Šárka Sendlerová
Kuchyně & Catering



Zámek Hradec nad Moravicí: Po výletě na oběd do Hospody U Mostu

Zámek Hradec nad Moravicí je vyhledávanou památkou a cílem mnoha výletů nejen pro obyvatele Moravskoslezského kraje. Věhlas tohoto místa i okolní přírody je známý napříč celou republikou, a tak sem převážně v létě směřují turisté z Prahy, Ostravy, Zlína i Aše nebo jižních Čech. Na každém výletě je ale potřeba myslet také na to, co budeme jíst. V případě Hradce nad Moravicí a okolí to za vás vymyslí restaurace Hospoda U Mostu v nedaleké obci Branka, která navíc nabízí také profesionální catering.

Zámek Hradec nad Moravicí: Po výletě na oběd do Hospody U Mostu

Restaurace s domácí kuchyni v blízkosti města Hradec nad Moravicí

Naše restaurace nazvaná Hospoda U Mostu nabízí domácí kuchyni a každý den máme pro naše hosty připraveno také cenově výhodné polední menu. Vydáte-li se tedy na rodinný výlet s dětmi, naplánujete romantický den s prohlídkou zámku a jeho krásných parků, nebo směřujete spíše za sportovními výkony, navštivte právě restauraci v Brance.

Catering na rodinné oslavy i svatby

Protože nabízíme kromě klasické restaurace také catering, naše služby jsou velmi často využívány také pro rodinné oslavy, firemní akce nebo třeba svatby. Mimochodem, právě zámek Hradec nad Moravicí je velmi oblíbeným místem, kde si snoubenci velmi často říkají své ano. I v takovémto případě pro vás rádi občerstvení na vaši svatební hostinu zajistíme. Pro účely akcí většího rozsahu naše restaurace nabízí také možnost pronájmu prostor nedalekého kulturního domu přímo v  Brance u Opavy. Na večírky nejrůznějšího typu pro vás catering Hospody U Mostu zajistí chlebíčky, obložené mísy, ale třeba také oblíbená pečená kolena a mnoho dalších dobrot dle vašeho vkusu a chuti.

Při sjíždění Moravice se zastavte v restauraci

Další oblíbenou turistickou kratochvílí v okolí Hradce nad Moravicí je kromě návštěvy památek nebo výletů do přírody taky vodáctví, tedy konkrétně sjíždění řeky Moravice. Sjíždění Moravice vyhledávají jak zkušení vodáci, tak úplní začátečníci – záleží samozřejmě na části toku a aktuálních podmínkách. Díky tomu, že se Hospoda U Mostu nachází přímo v bezprostřední blízkosti řeky, je mimo jiné také ideálním místem pro osvěžení vodáků a vydatný oběd pro sportovní den.

Cyklostezka kolem Moravice

Z oblasti sportovních aktivit je velmi známá a využívaná cyklostezka z Opavy do Hradce nad Moravicí. Na své si tedy v tomto slezském ráji turistiky a architektonických památek přijdou jak cyklisté, inline bruslaři, tak maminky s kočárky, které se rozhodly dělat něco pro své zdraví. Cyklostezka  kolem Moravice vede rovněž bezprostředně okolo Hospody U Mostu v Brance.

Rozvoz obědů – Opava a okolí

Hospoda U Mostu funguje kromě klasického provozu restaurace a cateringu jako služba pro rozvoz obědů do širokého okolí. Obědy z naší restaurace si v hojném počtu objednávají nejen zaměstnanci firem, ale také domácnosti a senioři. Rozvoz obědů nabízíme buď do vlastních jídlonosičů, nebo prostřednictvím systému Duni-form (speciální zavařovací misky).

Hospoda u Mostu se nachází blízko zámku Hradec nad Moravicí

Chystáte se i vy navštívit zámek Hradec nad Moravicí? Budete v létě sjíždět s kamarády Moravici nebo jste vášnivými cyklisty a plánujete sportovní dovolenou na Opavsku? Pak nezapomeňte navštívit Hospodu U Mostu. Těšíme se na vás v naší restauraci v obci Branka u Opavy!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hospodaumostu.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Restaurace u Mostu Branka u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Restaurace u Mostu Branka u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Nemáte čas přes týden vařit? Nebo vám na přípravu teplého jídla už nezbývají síly? Neodbývejte se a obraťte se na Hospodu u Mostu z města Opava. Nabízíme rozvoz obědů až do domu nebo do firmy. Každý den vám zajistíme teplé jídlo za rozumnou cenu.

Vydáno 22.04.2016
Občerstvení bez námahy

Občerstvení bez námahy

Rozvoz hotových jídel využívá stále více strávníků. Je to z několika možných důvodů. Jedním z nich bude určitě i ten, že se kvalita nabízeného jídla v poslední době velice zlepšila. Jistě vás o tom snadno přesvědčí i Hospoda u Mostu & v Brance.

Vydáno 28.05.2018
Možnost akcí, oslav, firemních večírků a mnoho dalších událostí. Sál pro 250 lidí je k dispozici v Opavě

Možnost akcí, oslav, firemních večírků a mnoho dalších událostí. Sál pro 250 lidí je k dispozici v Opavě

Kromě vaření v restauraci však také máme k dispozici sál, do kterého se vleze až 250 lidí. Velice krásné místo, kam se můžete uchýlit, pokud potřebujete prostory pro jakoukoliv akci, ať se jedná o oslavu kulatých narozenin, svatbu, ples, seminář, či pohřební hostinu. V Opavě a okolí je to ideální místo, kde vám navíc všechno zařídíme.

Vydáno 11.04.2017
Hospoda U Mostu - catering na oslavy i rozvoz obědů

Hospoda U Mostu - catering na oslavy i rozvoz obědů

Zámek v Hradci nad Moravicí patří mezi oblíbené cíle mnoha výletníků putujících za krásami a zajímavostmi severní Moravy. Po každém výletu ale nejednomu obdivovateli zdejších krás vyhládne a asi každý v takovém případě uvítá možnost odpočinku a třeba dobrého oběda. Nejen pro tyto příležitosti je ideální Hospoda U Mostu v Brance u Opavy, což je od Hradce nad Moravicí, coby kamenem dohodil.

Vydáno 21.01.2015



Vydáno 30.05.2015
550 Zhlédnutí
Topováno 15.10.2019