Prodej podlahovin, které lze dobře udržovat a poradenství jak správně volit

Podlahové studio Jegla Radim Jegla

Prodej podlahovin, které lze dobře udržovat a poradenství jak správně volit

Podlahové studio Jegla
Radim Jegla
Vinylové podlahy dodají prostoru šmrnc a zároveň funkčnost

Při stavbě nebo rekonstrukci domu se musíme soustředit na spoustu aspektů. Všechny by do sebe měly navzájem zapadat, aby byl efekt uspokojivý nejen pro naše oči, ale také co se týče účelnosti. Až potom můžeme ladit nejrůznější detaily, jako jsou doplňky a podobně.

Vinylové podlahy dodají prostoru šmrc a zároveň funkčnost

Vynilové podlahy - to nejlepší pro vaše pohodlí

Vezměme to tedy pěkně odspodu. Jedním ze základů nejen kvalitního bydlení, ale také třeba vaší kanceláře, jsou podlahy. Pokud váháte jaký typ podlahy zvolit, ale kritérium odolnosti je pro vás na prvním místě, máme pro vás tip. Vyberte si vinylové podlahy, které nabízí Podlahové studio Jegla. Ta nemá nic společného s vinylovými gramofonovými deskami, ale jedná se o vysoce odolný materiál vyrobený z tvrzeného PVC. Ten v sobě, kromě odolnosti, skrývá ještě další přidané vlastnosti – poradí si s vlhkostí, má nízkou úroveň hluku, dobrý teplotní vjem, ale také si skvěle rozumí s podlahovým vytápěním.


Vinylová podlaha vydrží i nápor podpatků

Vinylové podlahy jsou oblíbené především díky tomu, že se materiál daří dlouhodobě udržet ve stejném stavu. Díky těmto příznivým vlastnostem jsou tyto podlahy vhodné do místností, kde je zátěž skutečně vysoká. Nemusíte se bát poškození v případě, že vám na podlahu něco upadne nebo že by ji mohly poničit děti či kolečka od kancelářské židle. Využití tak nachází nejen pro váš byt, ale také například kancelář. Nemusíte se obávat, že by vinylová podlaha existovala jako pouze jeden univerzální typ, právě naopak. Systém je moderní a díky tomu můžete vybírat z nejrůznějších dekorů, jako je dřevo, dlažba, kámen nebo rustikál. Všechna tato provedení nabízí i Podlahové studio Jegla, kde vám samozřejmě také poradí s výběrem materiálu, připraví rozpočet a zajistí veškeré podlahářské práce. Poradenství a návrhy garantuje firma jako bezplatné.

Vinylové podlahy


Kontrolu podkladového materiálu přenechte odborníkům

Pokud máte obavy z montáže těchto podlah, tak nemusíte. Podlahové studio Jegla vše zařídí a zorganizuje za vás. Zajišťují kompletní dodávku a instalaci podlahových krytin, včetně všech služeb a poradenství. Je rozhodně ve vašem zájmu nechat pokládání podlahy na odbornících, neboť se jedná o přesný proces – základem úspěchu při provádění prací je mít nachystaný rovný, pevný a hladký povrch. A právě předtím, než samotné práce začnou, musí pokladači povrch důkladně připravit. Jestliže se jedná o starý podkladový povrch, musí se zjistit pevnost, spáry, dilatace či trhliny. Všechny takovéto nedostatky by mohly celou práci a pokládku značně zkomplikovat.

Podlahové studio Jegla


O podlahu je třeba pečovat

Když u vás vinylová podlaha od Podlahového studia Jegla zvítězí, můžete se těšit na její dlouhou životnost. Tak ale jako o každý materiál je třeba se o ni starat a k tomu potřebujete vhodné přípravky. Kvalitní čisticí a ošetřovací produkty si můžete vybrat přímo ve studiu, které nabízí prostředky od firmy Dr. Schutz. Tato značka zajišťuje celý koncept služeb od zmiňovaného čištění až po sanace a renovace podlah. Jestliže vás vinylové podlahy zaujaly, neváhejte kontaktovat Podlahy Radima Jegla.

Vhodné přípravky pro péči o vinylovou podlahuVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.podlahyjegla.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Jsme s vámi od výběru podlahy až po její pokládku

Jsme s vámi od výběru podlahy až po její pokládku

Potřebujete novou podlahu, ale nemůžete si z široké nabídky vybrat tu správnou? Vsaďte na kvalitu a navštivte Podlahové studio Jegla, které nabízí oblíbené podlahové krytiny nejrůznějších materiálů a vzorů. Zdarma vám navíc nejen poradíme, jaká podlaha je pro vás nejvhodnější, ale také zaměříme vaše prostory a provedeme detailní cenový odhad rekonstrukce.

Vydáno 28.08.2014Vydáno 30.05.2015
552 Zhlédnutí
Topováno 03.07.2019

Podlahy

Podlahy

Podlahy dřevěné, vinylové, PVC, laminátové a přírodní linoleum Marmoleum

Koberce

Koberce

Koberce bytové, zátěžové, kusové i v metráži, koberce ve standardním i luxusním provedení

Podlahářské práce

Podlahářské práce

Podlahářské práce, zaměření a vyrovnání podkladu, pokládka všech typů podlahovin