Pokládka prejzové střechy Praha – profesionální práce a perfektní výsledek

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Břidlicová a prejzová střecha Praha

Pokládka prejzové střechy Praha – profesionální práce a perfektní výsledek

Rekonstrukce střechy je důležitý krok. Nepodceňujte výběr firmy!

Uvažujete o rekonstrukci střechy a hledáte firmu, která za vaši nemalou investici odvede špičkovou práci? Máme pro vás tipy, jak vybrat spolehlivou firmu, vyvarovat se chyb a nespálit se u řemeslníků, kteří nabízejí „za hodně peněz málo muziky“.

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.: pokládka střechy, Praha

Odborníci na pokládku střech

Pokud nejste odborníci přes pokládku střechy nebo nemáte s tímto žádné zkušenosti, jen těžko dokážete posoudit, co všechno bude třeba při rekonstrukci střechy zohlednit, na co všechno je třeba pamatovat, a jak přesně postupovat. Právě proto potřebujete spolehlivou firmu zabývající se rekonstrukcemi střech, která vás celým procesem provede. Jak ale takovou firmu poznat a nenaletět samozvaným „odborníkům“, kteří se postarají akorát o další problémy a investice do špatně položené střechy?

Už máte svého odborníka? Tady je.


Jak poznat odborníka na rekonstrukce střech?

1. V prvé řadě navštivte webové stránky firmy, která se rekonstrukcemi střech zabývá, a zjistěte si, jaké zkušenosti v tomto oboru má. Mnohé napoví i certifikáty kvality a ocenění v oboru rekonstrukcí střech.

2. Reference a pozitivní ohlasy na realizované zakázky jsou nejlepší vodítka, jak poznat kvalitní firmu, která se o své klienty dokáže postarat. Ukázky výsledků práce napoví nejen o zkušenostech, ale také mohou inspirovat.

3. Profesionálové v oboru rekonstrukce střechy poskytují komplexní řešení včetně odborného posouzení a poradenství. Mají vlastní kvalifikované pracovníky jak na pokrývačské, tak i na tesařské a klempířské práce.

4. Společnost nabízející kvalitní služby nebude šetřit na materiálu, nemůžete tedy čekat, že dostanete kvalitní střechu za pár korun.

5. Firma, která si stojí za svou prací a použitými materiály, vám nabídne záruku jak na materiál, tak na práci, a navíc vám nabídne pravidelnou údržbu střechy.

Rekonstrukce střechy


Kvalitní střecha ochrání vaši rodinu i majetek

Stejně tak, jako si při koupi nového automobilu nejdříve zjistíte vše o daném modelu, výrobci, historii atd., podobná příprava by měla předcházet rekonstrukci střechy, kterou si pořizujete na celý život. Kvalitně provedená rekonstrukce střechy, i když nedáte přednost nejlevnější nabídce, vám ve výsledku může ušetřit velké peníze. A nejen to. Precizně položená střecha z odolného materiálu ochrání vaši rodinu i majetek po celé generace.

Kvalitní materiály


Rekonstrukce střechy Praha

Hledáte-li spolehlivou firmu splňující veškerá uvedená kritéria, a jste-li z Prahy a okolí, obraťte se na společnost Střechy VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Odborníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru rekonstrukce střech navrhnou a zrealizují opravu střechy s kompletním servisem od zaměření střechy až po pravidelné údržbové práce. Rekonstrukce střechy se nemusíte bát, máte-li za sebou skutečné profesionály!

Střechy VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.strechyvrnata.cz/

Vydáno 01.06.2015
453 Zhlédnutí
Topováno 30.01.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze
Rodinná firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. působí na českém trhu již přes 25 let. Poskytuje kompletní řešení střech a dílčí klempířské, tesařské i pokrývačské práce různého typu. Kromě realizací na rodinných, bytových a činžovních domech zajišťuje také profesionální realizace na památkových ...

Speciální pokrytí památek prejzovou krytinou a další pokrývačské práce zajišťuje firma: Střechy Vrňata a Žačík s.r.o.

Speciální pokrytí památek prejzovou krytinou a další pokrývačské práce zajišťuje firma: Střechy Vrňata a Žačík s.r.o.
Zajišťují nejenom kompletní dodávku střechy a její montáž, ale mají pro vás i originální doplňky na střechy, které umí skvěle použít. Nejsou jim cizí ani tesařské práce, odborná pokládka a to i na řemeslnicky náročnějších budovách. K těm patří i památkově chráněné objekty. Opravy střech ...

Břidlicová barevná krytina

Břidlicová barevná krytina
Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a ...

Střešní krytina z břidlice dělá majitelům radost dlouhá léta

Střešní krytina z břidlice dělá majitelům radost dlouhá léta
Břidlicové střechy s sebou nesou spoustu výhod. Mají dlouhou životnost, jsou variabilní, vynikají tepelnou i zvukovou izolací, současně však převyšují ostatní typy krytin co do estetiky. Využitelné jsou v případě různých typů staveb, ať už rekonstruujete nebo máte v plánu novostavbu. Střešní ...

Nechtějte ledajakou střechu, ale tu nejlepší – od firmy Střechy Vrňata a Žáčik

Nechtějte ledajakou střechu, ale tu nejlepší – od firmy Střechy Vrňata a Žáčik
Vaše spokojenost, naše čest, poctivost, profesionalita a kvalita našich služeb jsou to, na čem nám záleží. Podnikání pro nás nejsou peníze, ale v první řadě maximálně spokojení zákazníci. Zajišťujeme kompletní řešení i rekonstrukce střech rodinných, bytových i činžovních domů a památkových objektů. ...
PODSTRÁNKY

Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy Praha
Rekonstrukce střechy, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Břidlicová střecha, břidlice

Břidlicová střecha, břidlice
Realizace břidlicových střech, střešní krytiny z břidlice

Prejzová střecha, prejza

Prejzová střecha, prejza
Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objekty
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Břidlicová a prejzová střecha Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.
www.strechyvrnata.cz
Adresa

Adresa

Tulipánová 100
Průhonice 252 43

info@strechyvrnata.cz
+420 602 212 981


Najdete nás také zde:

ARES
captcha