STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.
Břidlicová střecha
Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Břidlicová střecha, břidlice

Břidlicová střecha, břidlice

Realizace břidlicových střech, střešní krytiny z břidlice

Prejzová střecha, prejza

Prejzová střecha, prejza

Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objektyVydáno 01.06.2015
157 Zhlédnutí
Topováno 01.01.2016

Rekonstrukce střechy je důležitý krok. Nepodceňujte výběr firmy!

Uvažujete o rekonstrukci střechy a hledáte firmu, která za vaši nemalou investici odvede špičkovou práci? Máme pro vás tipy, jak vybrat spolehlivou firmu, vyvarovat se chyb a nespálit se u řemeslníků, kteří nabízejí „za hodně peněz málo muziky“.

Rekonstrukce střechy je důležitý krok. Nepodceňujte výběr firmy! STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., Praha

Pokud nejste odborníci přes pokládku střechy nebo nemáte s tímto žádné zkušenosti, jen těžko dokážete posoudit, co všechno bude třeba při rekonstrukci střechy zohlednit, na co všechno je třeba pamatovat, a jak přesně postupovat. Právě proto potřebujete spolehlivou firmu zabývající se rekonstrukcemi střech, která vás celým procesem provede. Jak ale takovou firmu poznat a nenaletět samozvaným „odborníkům“, kteří se postarají akorát o další problémy a investice do špatně položené střechy?

Jak poznat odborníka na rekonstrukce střech?

  1. V prvé řadě navštivte webové stránky firmy, která se rekonstrukcemi střech zabývá, a zjistěte si, jaké zkušenosti v tomto oboru má. Mnohé napoví i certifikáty kvality a ocenění v oboru rekonstrukcí střech.
  2. Reference a pozitivní ohlasy na realizované zakázky jsou nejlepší vodítka, jak poznat kvalitní firmu, která se o své klienty dokáže postarat. Ukázky výsledků práce napoví nejen o zkušenostech, ale také mohou inspirovat.
  3. Profesionálové v oboru rekonstrukce střechy poskytují komplexní řešení včetně odborného posouzení a poradenství. Mají vlastní kvalifikované pracovníky jak na pokrývačské, tak i na tesařské a klempířské práce.
  4. Společnost nabízející kvalitní služby nebude šetřit na materiálu, nemůžete tedy čekat, že dostanete kvalitní střechu za pár korun.
  5. Firma, která si stojí za svou prací a použitými materiály, vám nabídne záruku jak na materiál, tak na práci, a navíc vám nabídne pravidelnou údržbu střechy.

 

Stejně tak, jako si při koupi nového automobilu nejdříve zjistíte vše o daném modelu, výrobci, historii atd., podobná příprava by měla předcházet rekonstrukci střechy, kterou si pořizujete na celý život. Kvalitně provedená rekonstrukce střechy, i když nedáte přednost nejlevnější nabídce, vám ve výsledku může ušetřit velké peníze. A nejen to. Precizně položená střecha z odolného materiálu ochrání vaši rodinu i majetek po celé generace.  

 

Rekonstrukce střechy Praha

Hledáte-li spolehlivou firmu splňující veškerá uvedená kritéria, a jste-li z Prahy a okolí, obraťte se na společnost Střechy VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Odborníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru rekonstrukce střech navrhnou a zrealizují opravu střechy s kompletním servisem od zaměření střechy až po pravidelné údržbové práce. Rekonstrukce střechy se nemusíte bát, máte-li za sebou skutečné profesionály! 


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.strechyvrnata.cz