Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada

SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materiál Praha

Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada

Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce

Když pracujete s elektroinstalačním materiálem, potřebujete mít stoprocentní záruku jeho maximální kvality. Tu vám už více než 100 let poskytuje firma Spelsberg, která dodává značkový vysoce kvalitní elektroinstalační materiál pro průmysl, drobné i větší společnosti i jednotlivé řemeslníky. Své výrobky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme a díky tomu si už dlouho držíme přední pozici na trhu. Inteligentní řešení, optimalizované výrobní procesy, spolehlivý servis a dialog se zákazníkem – to je společnost Spelsberg.

Elektoinstalace - Spelsberg

Elektroinstalační materiál, na který se můžete spolehnout

Za sto let našeho fungování jsme shromáždili bohaté zkušenosti a know-how, ze kterého neustále čerpáme, abychom vám vždy dodali ten nejlepší elektroinstalační materiál. Víme, co potřebujete. Spolehlivý a především bezpečný materiál s dlouhou životností. Snažíme se maximálně vyjít vstříc vašim potřebám, proto jsou naše robustní spojovací krabice řady Abox/Abox-i a praktické rozvaděče systému GTi bezhalogenové a mají i spolehlivé krytí proti prachu a vlhkosti. Velkou výhodou je pro elektroinstalatéry i rozšířenost našich výrobků, díky čemuž jsou k dostání takřka v každém specializovaném velkoobchodě.

Nejlepší elektroinstalační materiál


Bezpečnost, kvalita, spolehlivost a flexibilita

Přesně takové jsou elektroinstalační produkty firmy Spelsberg. Díky tomu jsou využitelné skutečně takřka kdekoliv, mají dlouhou životnost a nemusíte se bát, že by selhaly v tu nejméně vhodnou chvíli. Důkazem vysoké kvality našich výrobků je nejen množství certifikátů, ale také oblasti užití, ve kterých je náš elektroinstalační materiál hojně používán. Využívá se například v tunelech, kde jsou kladeny obzvlášť vysoké nároky na bezpečnost technického zařízení. Musí být funkční i v případě požáru, odolný proti nárazu, povětrnostním vlivům, tlaku i tahu. Bez obav můžete naše elektroinstalační zařízení použít i v betonových konstrukcích, kde velmi záleží na dobře naplánované a výkonné elektroinstalaci. Jsme také průkopníci v oboru elektroinstalací pro fotovoltaické systémy. Už 25 let se podílíme na vývoji v této oblasti a díky tomu dnes nabízíme kompletní řešení pro připojení fotovoltaických systémů.


Vyrábíme i elektroinstalační materiál na míru

Individuální řešení v oblasti elektroinstalačních skříní jsou žádanější, než kdy dřív. Sériové výrobky totiž často nevyhovují specifickým požadavkům zákazníků a ti pak musí hledat jiná řešení. Ideální je přijít k nám a nechat si vyvinout a vyrobit skříně na míru, u kterých budete mít stoprocentní záruku co nejrychlejšího zpracování, maximální kvality, spolehlivosti i bezpečí. Díky našim speciálním modulárním strojům je vše hotové velmi rychle a také vás to nestojí tolik peněz.

Vývoj a výroba elektro skříní na míru


Vyvíjíme, vyrábíme, radíme i pomáháme

Na co je třeba dbát při instalaci venkovních nízkonapěťových rozvodných zařízení? Jak mohu systém co nejefektivněji rozšířit? S tím i mnoha dalšími problémy vám umí poradit a pomoci vysoce kvalifikovaní pracovníci společnosti Spelsberg. Pravidelně informujeme architekty a projektanty o aktuálních trendech, vývojových novinkách, důležitých normách i předpisech z oboru elektroinstalace. Ochotně vám poradíme dokonce i přímo na vašem staveništi, neboť každá stavba má svá specifika, která nejde vždy zprostředkovat. Ať už vyrábíte produkty pro průmysl, anebo se snažíte najít řešení provozní a systémové techniky ve vašem podniku, vždy pro vás máme ten správný výrobek i užitečné rady.

Společnost Spelsberg


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.spelsberg.cz

Vydáno 21.04.2014
232 Zhlédnutí
Topováno 29.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru

Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru
Filozofií této společnosti je volnost a vytváření prostoru. Prostor pro instalaci rozbočovacích krabic, rozvaděčů a skříní, ale také prostor pro vývoj a vývin nových produktů a nových řešení, která budou pro každého jednotlivého zákazníka nejvýhodnější.

Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití

Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití
S narůstající potřebou rozvádění elektrické energie prakticky do všech prostor se zvyšují požadavky na kvalitu a odolnost elektroinstalačního materiálu. Německá společnost Spelsberg je po celém světě uznávaným výrobcem plastových výrobků pro elektroprůmysl, přičemž se zaměřuje především na výrobu ...

Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada

Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada
Výroba systémů pro elektrotechniku a průmysl vyžaduje letité zkušenosti a dovednosti včetně moderní výrobní technologie. Zárukou vysoké kvality a bezpečnosti v této oblasti je společnost s dlouholetou tradicí Spelsberg spol. s r.o. se sídlem v Praze.

Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií

Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií
Rozvaděče s moderní Air technologií, které jsou skladné, praktické a maximálně spolehlivé nebo také instalační systémy, spojovací krabice nebo prázdné skříně pro průmyslové využití - to i mnohem více seženete u naší společnosti Spelsberg.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materiál Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
SPELSBERG spol.s r.o.
www.spelsberg.cz
Adresa

Adresa

Věštínská 1611/19
Praha 5 - Radotín 153 00

info@spelsberg.cz
+420 257 313 188


Najdete nás také zde:

ARES
captcha