Sportovní zboží prodej Praha - podniková prodejna PROSPORT PRAHA s.r.o.

PROSPORT PRAHA s.r.o.

Sportovní zboží prodej Praha - podniková prodejna PROSPORT PRAHA s.r.o.

Obuv LOWA – pro extrémní podmínky stvořená

Přemýšlíte nad nákupem kvalitní obuvi, se kterou se nebudete bát vkročit do extrémního prostředí? Pevnost, voděodolnost i pohodlnost, to jsou základní parametry, které jsou při výběru kvalitní odolné obuvi stěžejní. Pokud takové boty hledáte, obuv LOWA pro vás bude ideální volbou.

Obuv LOWA – pro extrémní podmínky stvořená

Vojenská obuv značky LOWA

LOWA je firma, která se zabývá výrobou a prodejem outdoorové a horolezecké obuvi, před nějakou dobou navíc představila novou kolekci TASK FORCE, která je specializovaná pro použití pro policisty, vojáky i strážné. Vojenská obuv tohoto výrobce je mimo jiné vhodná i pro zájemce o branné sporty, a také pro všechny, kteří se jakýkoliv způsobem dostanou do kontaktu s náročnými přírodními podmínkami.

Outdoorová a horolezecká obuv LOWA


Boty LOWA – pro myslivce i sportovce

Ačkoliv jsou boty LOWA z kolekce TASK FORCE určeny primárně pro vojenské a strážní složky, své uplatnění nachází i mezi příznivci outdoorových aktivit a ve velké míře také mezi myslivci. Právě myslivci se musí často potýkat se špatným počasím a musí se brodit přes bahno i mokřady. Vojenská obuv LOWA nabízí nekompromisní řešení – pohodlné a prodyšné boty, které obstojí i v extrémních podmínkách.


LOWA ZEPHYR – nejprodávanější model z kolekce

Pro Českou i Slovenskou republiku je oficiálním zástupcem firmy společnost Prosport Praha s.r.o. Dle jejich slov je v současné době jedním z nejprodávanějších a nejoblíbenějších modelů obuv z řady LOWA ZEPHYR, která je vyráběná speciální technologií vstřikování MONOWRAP. V rámci modelu jsou k dispozici vojenské boty v provedení kotníkovém i vysokém, stejně tak i modely s GOREtexovou membránou. Prosport Praha s.r.o. však upozorňuje, že sortiment vojenské obuvi LOWA je vskutku rozsáhlý a že si vybere každý. Pro příznivce klasičtějšího vzhledu je např. vhodná řada LOWA ELITE.

Prosport Praha - oficiální zástupce LOWA


Vojenské boty různé škály barev

Při výběru vojenské obuvi je důležitou součástí i výběr barvy, jednou z funkcí tohoto typu obuvi je totiž i dostatečné krytí. Proto je v sortimentu společnosti k dispozici výběr různých odstínu s dobrým krycím efektem – černá, šedozelená, hnědá či dokonce dva odstíny pouštního maskování, stačí si vybrat dle konkrétních požadavků. Vojenská obuv LOWA je zkrátka vhodná pro vojenské, policejní, strážní jednotky i pro sportovce a myslivce, důkazem toho jsou i pozitivní zpětné vazby samotných uživatelů i médií. Armádní noviny ohodnotily obuv LOWA TATICS pěti hvězdičkami a doporučili je široké veřejnosti.

Zaujala vás pestrá nabídka outdoorové vojenské obuvi firmy LOWA? Navštivte internetové stránky českého distributora na www.prosport.cz a zjistěte si podrobnější informace o jednotlivých modelech, testování a eventuálně si zde obuv zakupte online.

Pestrá nabídka bot LOWA na e-shopu


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.prosport.cz

Vydáno 02.06.2015
1139 Zhlédnutí
Topováno 01.06.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce
Zabýváte se prodejem sportovních potřeb, sportovního oblečení a obuvi nebo sháníte kvalitní sportovní zboží renomovaných značek? Velkoobchodní i maloobchodní prodej se sportovním zbožím všeho druhu PROSPORT PRAHA je v každém případě spolehlivým partnerem. A nechybí ani přehledný e-shop s pestrou ...

Ošetření outdoorového oblečení a obuvi je důležité!

Ošetření outdoorového oblečení a obuvi je důležité!
Maximální funkčnosti a životnosti outdoorového oblečení a obuvi lze dosáhnout jen pomocí správné péče. Tou je odstraňování nečistot, pachů, obnovování prodyšnosti či impregnace. Společnost Prosport Praha s.r.o. zajišťuje autorizovaný prodej přípravků pro ošetřování outdoorového oblečení. Rovněž je ...

Elektricky vyhřívané oblečení zaručí komfort při sportu i práci venku

Elektricky vyhřívané oblečení zaručí komfort při sportu i práci venku
Být v teple je důležité. Jak ale nepromrznout ve chvílích, kdy se střídá fyzická aktivita s nečinností? Řešení má firma Prosport Praha s.r.o., která v maloobchodní prodejně a internetovém obchodě prodává elektricky vyhřívané oblečení. Nabízíme široký sortiment vyhřívaných oděvů a doplňků vyráběných ...
PODSTRÁNKY

VO se sportovním zbožím

VO se sportovním zbožím
VO se sportovním zbožím, outdoorové oblečení, obuv, vybavení pro sportovní prodejny

E-shop

E-shop
Turistická obuv LOWA, hole GABEL, outdoorové oblečení a vybavení v e-shopu

Zastoupení renomovaných značek

Zastoupení renomovaných značek
Zastoupení značek LOWA, YETI, NORDISK, GABEL, GRAND CANYON, GA, ATSKO v ČR, SR
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PROSPORT PRAHA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROSPORT PRAHA s.r.o.
www.prosport.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Eshop
Adresa

Adresa

Ke Mlýnu 1
Praha 4 - Újezd 149 00

prosport@prosport.cz
+420 241 483 338


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha