Opravy karoserií metodou PDR – už za 3 hodiny bude vaše auto jako nové

Nepovedené parkování, dopravní nehoda, ale i krupobití či vandalismus mohou způsobit poškození karoserie vašeho vozu. Jak ale drobné promáčkliny opravit bez složitého a nákladného broušení a lakování? Ve společnosti Roman Mol pro vás máme řešení. Nabízíme totiž opravy karoserií revoluční metodou PDR. Veškeré karosářské práce tak zvládneme za pouhé 3 hodiny a navíc bez poškození laku vašeho vozu.

Opravy karoserií metodou PDR – už za 3 hodiny bude vaše auto jako nové

Opravy karoserií metodou PDR vám ušetří až 60% nákladů

Nechávali jste drobné důlky na karoserii bez povšimnutí, protože na přelakování celého auta nemáte čas ani peníze? S naší společností už nemusíte dělat ústupky. My totiž zajistíme, aby vaše auto bylo jako nové už za několik hodin, to vše díky metodě PDR. Jaké výhody karosářské práce s použitím metody PDR nabízí? Je jich celá řada. Mezi hlavní výhody ale patří jejich úspornost. Čas potřebný na opravy karoserií je totiž mnohonásobně kratší než u klasické metody opravy karoserií, také náklady na karosářské práce jsou zde mnohem menší. My totiž pracujeme bez poškození stávajícího laku auta, hrubé zásahy do karoserií v podobě kytování, broušení a lakování tak zcela odpadají.

Karosářské práce metodou PDR zkrátka zajistí, aby váš vůz neztratil nic ze své původní hodnoty. Opravy karoserií jsou tak díky PDR prakticky nezjistitelné, zachována je také antikorozní vrstva karoserie i její jednotný barevný odstín. I po opravě karoserie tak neztratíte nárok na záruku od výrobce karoserie, stejně jako na lak vozidla.

Jak opravy karoserií metodou PDR fungují?

Metoda PDR (Paintless Dental Repair) nabízí možnost opravy karoserií pro každý typ vozidla, a to i na těžko přístupných místech. Karosářské práce je totiž možné provádět jak ze spodní, tak z horní strany. Vytlačování z dolní strany se používá zejména při opravách zavazadlového prostoru, kapot, blatníků, dveří či střech. Karosářské práce v tomto případě probíhají speciálními háky z ušlechtilé oceli, pomocí kterých se deformace vytlačuje tak dlouho, dokud nezmizí. Pokud je přístup k promáčklinám horším například kvůli výztuhám, přichází na řadu opravy karoserií z horní strany. V tomto případě se v místě deformace pomocí tavícího lepidla přichytí plastový adaptér, který se po ztuhnutí lepidla jednoduše vytáhne i s deformací. Tento postup se pak opakuje do úplného odstranění promáčkliny.

Nabízíme odborné karosářské práce i další služby

Potřebujete ještě další důvody, proč využít naše karosářské práce? Pak vězte, že při využití našich služeb získáte zdarma i prohlídku vozu a cenovou kalkulaci opravy karoserie. Také v případě, že nemáte možnost k nám svůj vůz dopravit, jsme tu pro vás. My totiž opravy karoserií zvládneme udělat i u vás v garáži. Stačí nás tak kontaktovat a my za vámi rádi přijedeme. Kromě ekologické opravy karoserie metodou PDR vám navíc nabízíme i rozlešťování drobných škrábanců pomocí speciálních přípravků.

Ať už tak řešíte následky nehody nebo silného krupobití, obraťte se na vás. My zajistíme rychlé a levné opravy karoserií pro všechny vozy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.auto-zlin.cz

Vydáno 02.06.2015
1034 Zhlédnutí
Topováno 10.12.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Roman Mol
WEBOVÁ STRÁNKA
Roman Mol
auto-zlin.cz
Adresa

Adresa

Na Kopci 4259
Zlín 760 01

molroman@seznam.cz
+420 775 930 548


Najdete nás také zde:

ARES
captcha