Se stavebními a zemědělskými stroji Caterpillar od společnosti Zeppelin CZ není žádná práce těžká!

Práce na poli a na stavbě mají jedno společné – často zde narazíte na úkoly, se kterými si bez pomoci techniky neporadíte, ať už jde o zvedání těžkých břemen, nakládání nebo kopání. Přesně v takových případech se vám hodí kvalitní stavební stroje či zemědělská technika, na které je spoleh. Přesně takové má v nabídce i společnost Zeppelin CZ, s.r.o., oficiální prodejce stavebních, zemních a zemědělských strojů značky Cat®.

Se stavebními a zemědělskými stroji Caterpillar od společnosti Zeppelin CZ není žádná práce těžká!

Stavební technika značky Cat® vám šetří náklady!

Stavba obytných domů, dále průmyslových, sportovních a obchodních center, silnic, budování rybníků, hrází, čištění vodních cest a příkopů – při tom vše využijete spolehlivé stroje a služby od společnosti Zeppelin CZ. Moderní technologie, používané ve strojích výrobce Caterpillar, spolu s rozsáhlou nabídkou poprodejních služeb jako je preventivní údržba strojů, servis apod., vám pomohou docílit nízkých nákladů a vysoké produktivity práce.

Široká nabídka společnosti Zeppelin CZ obsahuje kolová a pásová rýpadla, kompaktní kolové nakladače i velké kolové nakladače, dále pevné i kloubové dampry, dozery, smykem řízené nakladače, rýpadlo-nakladače, grejdry a další techniku světoznámého výrobce Caterpillar. Abyste si mohli váš stroj přizpůsobit konkrétní aplikaci, případně z něj udělat ještě výkonnějšího a univerzálnějšího pomocníka. K dispozici je také široká nabídka originálního příslušenství, jako jsou lopaty (čelní, podkopové, svahové), hydraulická bourací kladiva, demoliční nůžky nebo drticí zařízení.

Použité stroje Cat® se zárukou a za skvělé ceny!

Hodila by se vám stavební technika, ale v rozpočtu firmy není na nové stroje dost peněz? Nevadí. Ve společnosti Zeppelin CZ pro vás máme řešení. Nabízíme vám totiž nejen nové, ale také použité stavební stroje značky Cat®. Vyberte si z široké nabídky použitých rýpadlo-nakladačů, rýpadel, smykem-řízených nakladačů a dalších druhů techniky. Použité stavební a zemní stroje od Zeppelin CZ prochází důkladnou technickou prohlídkou, na základě které jsou pak ke strojům vydávány certifikáty (Cat Certified Used nebo Long Life) včetně záruky. Samozřejmostí je i jasný původ a asistence při převodu stroje či doprava na místo určení. Podobně jako při nákupu nové techniky od Zeppelin CZ můžete využít jednu z mnoha výhodných akčních nabídek na financování nákupu.

Zemědělské stroje Cat pro rostlinnou i živočišnou výrobu 

Zemědělské stroje výrobce Caterpillar jsou mezi českým i zemědělci vyhledávané díky svému výkonu, spolehlivosti a nízké spotřebě paliva. Široká nabídka typu „Agro“ uspokojí i nejnáročnějšího podnikatele. Při manipulaci s balíky skvěle poslouží teleskopické manipulátory Cat® - tyto zemědělské stroje jsou mimořádně pohyblivé, výkonné a obstojí i v náročných terénních podmínkách. Pro vyhrnování chlévské mrvy nebo manipulaci se sypkým materiálem jsou ideální smykem řízené nakladače Cat®, které jsou k dispozici s několika typy podvozků a s celou řadou příslušenství, která z nich udělá nejuniverzálnější stroje na vaší farmě či v družstvu.

 

 pestrého příslušenství i několika typů podvozků, smykem řízené nakladače se vám tak plně přizpůsobí a uplatní se při většině prací na farmě. Zdvihání nákladů do výšky, to je zase úkol pro čelní kolové nakladače Caterpillar. Tyto zemědělské stroje s výkonným motorem tak najdou své využití ve velkých zemědělských závodech, ale i na soukromých statcích.

 

Zaujala vás stavební a zemědělská technika z naší nabídky? Navštivte naše webové stránky a dozvíte se víc. Veškeré stavební i zemědělské stroje si můžete přizpůsobit svým potřebám ať už při volbě požadovaného výkonu, druhu podvozku nebo příslušenství. Pořiďte si i vy spolehlivé stavební nebo zemědělské stroje od společnosti Zeppelin CZ a žádná těžká práce už vás nepřekvapí.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://zeppelin.cz

Vydáno 02.06.2015
125 Zhlédnutí
Topováno 10.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní a spolehlivé stroje Cat® - efektivní řešení pro české zemědělce

Kvalitní a spolehlivé stroje Cat® - efektivní řešení pro české zemědělce
Zemědělské stroje Cat® od společnosti Phoenix-Zeppelin jsou českými zemědělci využívány čím dál častěji, neboť umožňují zvýšit produktivitu a zároveň výrazně snížit náklady. O výhodách všech strojů se můžete dokonce osobně přesvědčit díky Demo programu, během něhož si můžete stroje vyzkoušet v ...

Služba Equipment Management Solutions pro stavební a zemědělské stroje ušetří majitelům čas i peníze

Služba Equipment Management Solutions pro stavební a zemědělské stroje ušetří majitelům čas i peníze
Společnost Zeppelin CZ s.r.o., oficiální distributor stavební a zemědělské techniky výrobce Caterpillar do České republiky, uvádí na český trh novou službu Equipment Management Solutions (EMS), která majitelům strojů Cat pomáhá efektivně spravovat jejich stroj nebo flotilu. Pojďme si službu ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zeppelin CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zeppelin CZ s.r.o.
zeppelin.cz
Adresa

Adresa

Lipová 72
Modletice 251 70

info-cz@zeppelin.com
+420 266 015 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha