SAUTER Automation, spol.s r.o. Regulační technika Praha

Přinášíme přirozenost a úsporu do každé budovy

SAUTER Automation, spol.s r.o.
Regulační technika Praha
Profesionální a bezpečné řízení provozu budov od Sauter

Řízení provozu budov. Co si pod tím představit? Jednoduše komplexní systém, který zajistí funkčnost, energetickou úsporu a také příjemné prostředí ve všech budovách. Společnými prvky kvalitního řízení provozu budov jsou přitom dostupnost, ochrana investic a energetická účinnost.

SAUTER Automation, spol.s r.o., Praha 8: profesionální a bezpečné řízení provozu budov

Specialistou v oboru řízení provozu budov je společnost Sauter, která dosahuje výborných výsledků zejména díky velmi přísnému řízení kvality výroby i všech dalších souvisejících činností. Firma Sauter dodává vše z oblasti řízení provozu budov, na co si vzpomenete – od vypracování nabídky, přes dodávku profesionálních přístrojů, zpracování projektu, montáž, software a celkové uvedení systému řízení budov do provozu.

Řízení provozu budov na klíč včetně servisu

Samozřejmostí je možnost dodávky řízení provozu budov na klíč a následný servis. Pokud tedy nastane při řízení provozu budov jakýkoli problém, Sauter zaručuje operativní zásah při poruše, nebo také službu 24 plus Sauter services.

Čtyři základní parametry řízení provozu budov od Sauter

Společnost Sauter dokáže zajistit zcela bezpečný provoz vaší budovy, a to mimo jiné díky základním čtyřem bodům:

  1. Zvýšení provozuschopnosti zařízení, jeho spolehlivosti a dlouhodobé udržení jeho užitné hodnoty.
  2. Poskytování kvalitní servisní techniky včetně zkušených poradců, kteří přímo u vás odborně a s bezkonkurenční rychlostí pomohou vyřešit vaše požadavky.
  3. Využití všech možností pro dosažení maximálních úspor energií a tím také snížení celkových provozních i dodatečných nákladů v oblasti řízení provozu budov.
  4. Předvídání nebezpečí a zajištění rychlého servisního zásahu v kritických situacích a jiných případech.

Zajistěte energetickou účinnost provozu i vaší budovy

Speciální algoritmy v regulátorech aplikovaných do systémů řízení provozu budov společnosti Sauter zajistí nejen naprosto přesnou zónovou regulaci a také regulaci spotřeby energií, ale celkový komplexní přístup, ve kterých hrají zásadní roli obnovitelné zdroje energie.

Otevřený systém řízení provozu budov využívá také obnovitelných zdrojů energie

Díky společnosti Sauter můžete získat špičkovou technologii, která není nijak závislá na jejím výrobci a umožňuje dosáhnout optimálních podmínek jak při výstavbě nových budov, tak i při modernizaci těch starších.

Systémy řízení provozu budov jsou zcela otevřené, což znamená jejich komunikování všemi směry. Otevřené systémy řízení provozu budov od Sauter tak zaručují nejen kvalitní zpětnou vazbu, ale také budoucí kompatibilitu pro investory, generální dodavatele a provozovatele.

Pro více informací o otevřených systémech řízení provozu budov a jiných špičkových technologiích od společnosti Sauter najdete na webových stránkách společnosti.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sauter.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


OEM řešení na míru - kvalitní a spolehlivé produkty ze Švýcarska přesně podle vašich představ

OEM řešení na míru - kvalitní a spolehlivé produkty ze Švýcarska přesně podle vašich představ

Hledáte firmu, která vám dodá OEM produkty přesně podle vašich požadavků? Máte-li jasné představy o designu i funkčnosti, které by měly OEM produkty pro vaši společnost splňovat a záleží vám na kvalitě i každém detailu, neváhejte se obrátit na společnost SAUTER Automation.

Vydáno 26.05.2016
Technologie pro zdraví i pohodu

Technologie pro zdraví i pohodu

Nejnovějšími technologiemi v oblasti klimatizačních zařízení lze dosáhnout skutečně nejideálnějších podmínek v interiérech. Díky regulaci zastínění a osvětlení se mohou ušetřit i náklady na provoz. Pro hotelové hosty se dá připravit vhodné prostředí přímo na míru každého z nich.

Vydáno 13.05.2018
Spojení těch nejmodernějších a nejvytříbenějších technologií, které mohou být i součástí vašich budov

Spojení těch nejmodernějších a nejvytříbenějších technologií, které mohou být i součástí vašich budov

Správa budov a automatizace místností jsou pojmy, které zná moderní svět na všech kontinentech a to díky firmě Sauter. Navrhují špičková řešení pro větší úsporu budov, pohybují se v oblasti automatizace budov a místností a doplňují to energetickým managementem.

Vydáno 03.05.2017
Life Sciences: Provozní řešení pro farmaceutické laboratoře, nemocnice a výzkumné ústavy

Life Sciences: Provozní řešení pro farmaceutické laboratoře, nemocnice a výzkumné ústavy

Co má společného farmaceutická laboratoř, nemocnice a výzkumný ústav? Všechny tyto budovy mají specifické požadavky na provoz. V místnosti je třeba udržovat určitou teplotu, poradit si s ventilací a splnit mnoho dalších podmínek. Na to je odborník společnost SAUTER Automation. Náš program Life Sciences nabízí řešení pro oblast vědy a výzkumu.

Vydáno 15.06.2015
Přinášíme přirozenost a úsporu do každé budovy

Přinášíme přirozenost a úsporu do každé budovy

Člověk žil v souladu s přírodou, ale postupně se z ní začal vyčleňovat. Vytvořil si vlastní prostředí, které je více či méně na přírodě závislé. Ale i uměle vytvořené betonové džungle potřebují přírodní rytmus, na který je člověk zvyklý. A právě proto je tu SAUTER.

Vydáno 14.05.2014Vydáno 02.06.2015
108 Zhlédnutí
Topováno 01.04.2019

Produkty Sauter pro OEM řešení

Produkty Sauter pro OEM řešení

Měřicí a regulační technika Sauter pro OEM řešení

Automatizace budov a místností, inteligentní budovy

Automatizace budov a místností, inteligentní budovy

Automatizace budov a místností, inteligentní budovy

Úsporné budovy, energetický management

Úsporné budovy, energetický management

Řešení pro úsporné budovy, jejich udržitelnost, energetický managment