I obaly z lepenky mohou být kvalitním materiálem

Obal zboží je stejně důležitý jako produkt, který zákazník najde uvnitř. Nejde jen o to mít kvalitní výrobky, ale také je následně umět prodat. Výborným pomocníkem jsou v této oblasti obaly či dárkové kazety, které mezi ostatními výrobky musí v obchodním regálu vynikat. Hezké tvary, snadná otevíratelnost či barevné provedení – i to mohou být obaly z lepenky připravené pro vaše výrobky. Společnost Irisa se snaží vycházet ze základních kritérií, požadavků a konstrukčního provedení lepenkových obalů. Jejich cílem je maximálně uspokojit všechny odběratele, plnit dodávky v co nejkratší lhůtě a nejvyšší možné kvalitě.

I obaly z lepenky mohu být kvalitním materiálem

Dárkové kazety i vlnitá lepenka. Vše k dostání u nás

Obaly z lepenky mají skutečně široké využití. Závod kartonáže firmy Irisa se zabývá výrobou různých druhů těchto obalů. Mezi základní patří výroba skládaček, tvarových výseků, klopových krabic z vlnité lepenky, ale také šitých krabic a proložek. Náročnější klienti si ale také přijdou jednoznačně na své. Luxusní dárkové kazety nebo potahované krabice? Vyberte pro vaše produkty něco originálního a zlepšete tak jejich pozici na trhu. Společnost Irisa se snaží ke každému klientovi přistupovat individuálně, zakázky je možné plnit od kusové výroby.


Staňte se naším zákazníkem a vyřešte zákonem danou povinnost

Jestliže začnete odebírat obaly z lepenky od společnosti Irisa, můžete tím také splnit takzvané náhradní plnění. Irisa se totiž specializuje na zaměstnávání zdravotně postižených občanů, kterých je ve výrobě více než padesát procent. A toto číslo chce do budoucna i nadále navyšovat. Podle nařízení Vlády České republiky máte ze zákona povinnost zaměstnávat určitý podíl zaměstnanců se změněnou pracovní schopností. Máte ale možnost tuto povinnost vyřešit díky firmě Irisa, pokud se stanete jejím zákazníkem. A to je náhradní plnění formou férové nabídky, které se neodmítá.

Náhradní plnění


Jdeme kupředu, současně ale chráníme přírodu

Vaše firma dokáže obstarat jen část výroby, ale montážní práce jsou pro vás krokem navíc? Jestliže je tomu tak, všechno můžeme zařídit pro vás. V nově vzniklých prostorách společnosti Irisa provádíme montážní práce ručního charakteru. Od jednoduchých úkonů až po dokončovací práce, včetně zabalení do spotřebitelského obalu. Všechny tyto postupy pro vás zajistí naši pečliví zaměstnanci na montážní práce. Veškeré úkony prováděné ve firmě jsou v souladu s environmentální politikou, kterou společnost zastává. Irisa chápe nutnost ochrany přírodních zdrojů a přírodního prostředí. S tím je spojen také dlouhodobý závazek vůči zákazníkům, subdodavatelům i zaměstnancům.

Výrobní družstvo Irisa má dlouholetou tradici, na našem trhu působí více než šedesát let. Jejich výroba jde neustále kupředu a do budoucna by chtěli především stabilizovat výrobu vánočních ozdob, kartonáže a také rozvíjet výrobu plastových dílů pro automobilový průmysl. Jestliže máte zájem u firmy Irisa objednat obaly z lepenky, dárkové kazety či montážní práce, neváhejte společnost kontaktovat.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.irisa.cz/kartonaz

Vydáno 06.06.2015
161 Zhlédnutí
Topováno 09.03.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA IRISA - Kartonáž
WEBOVÁ STRÁNKA
IRISA - Kartonáž
www.irisa.cz
Adresa

Adresa

Jasenická 697
Vsetín 755 01

zavod3@irisa.cz
+420 737 286 969


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha