Kurzy angličtiny a němčiny, které vás rozmluví

Snažíte se už léta naučit anglicky či německy, ale nikdy výuku nedotáhnete do konce? Znáte jen základy gramatiky a dál se nemůžete posunout? Nebo se dokonce bojíte mluvit před ostatními lidmi? Odbourat veškeré jazykové bariéry vám pomůže Orange Academy. Naše výuka jazyků využívá moderní přímé metody, díky kterým se naučí anglicky nebo německy každý!

Kurzy angličtiny a němčiny, které vás rozmluví, Brno

Jazykové kurzy angličtiny pomocí moderních metod

Orange Academy působí na českém trhu už od roku 1990. Našim klientům nabízíme jazykové kurzy angličtiny a němčiny v celém Jihomoravském kraji. A čím se lišíme od konkurence? Naši lektoři při výuce používají tzv. přímé metody Effective English a Effektives Deutsch. Co to znamená? Lektor se studenty už od první hodiny hovoří cizím jazykem. Studenti se tak učí jazyk aktivně používat . Dále kladou vyučující důraz na správnou výslovnost a tvoření vět. Tím zabráníme gramatickým chybám, které dělá většina začátečníků. V neposlední řadě metody nezapomínají na pravidelné procvičování pravopisu pomocí diktátů a jazykových cvičení. Po každé hodině tak studenti odcházejí s tím, že se naučili něco nového a zlepšili se v cizím jazyce . A pokud by potřebovali doma něco procvičit, nabízíme unikátní Orange E-learning, který umožní procvičit si odučenou látku v klidu domova. Najdete zde opakování slovní zásoby, gramatická a lexikální cvičení, poslechy a diktáty. Prostě spoustu doplňkových materiálů, které výrazně zvýší efektivitu výuky.

Jazykové kurzy angličtiny


Naše výuka angličtiny vás připraví k mezinárodním zkouškám

Připravte se s námi na mezinárodně uznávané zkoušky, jako například KET,PET nebo FCE. Procvičíme s Vámi vše, co budete ke splnění zkoušky potřebovat, zaměřujeme se na všechny aspekty jazyka: gramatiku, čtení, psaní i poslech a dokážeme se individuálně zaměřit na to, co vám činí největší potíže.


Proč jsou metody Effective English a Effektive Deutsch tak účinné?

• studenti mají dostatečný prostor na konverzaci
• se studenty pracujeme individuálně podle jejich potřeb
• opravujeme chyby ve výslovnosti i gramatice
• Orange e-learning pomůže s domácí přípravou, kterou výrazně zjednodušuje a zrychluje
• klademe důraz na dostatečnou slovní zásobu
• šetří váš čas i peníze

Metoda Effective English® a Effektives Deutsch®


Prázdninová výuka angličtiny? Jedině v Orange Academy

V Orange Academy vyučujeme celoročně, v poslední době jsme však zaznamenali zvýšený zájem o letní intenzivní jazykové kurzy. Chystáte se do zahraničí a potřebujete prohloubit slovní zásobu a znalost gramatiky? Pak se přihlaste k nám, u nás se naučíte anglicky nebo německy rychle a efektivně – stačí vám k tomu letní prázdniny.


A kde nás najdete?

Naši lektoři se na vás těší v následujících pobočkách: Pohořelice, Ivančice, Rosice, Velká Bíteš a Znojmo. Nabízíme výuku jednotlivců, skupin i firemní jazykové kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny i francouzštiny. Neváhejte se na nás obrátit. Rozmluvíme vás a zbavíme jakýchkoliv jazykových bariér.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://orangeacademy.cz

Vydáno 06.06.2015
357 Zhlédnutí
Topováno 14.02.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Orange Academy plus, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Orange Academy plus, s.r.o.
orangeacademy.cz
Adresa

Adresa

U Lesíčka 434/11
Brno - Brněnské Ivanovice 620 00

balazova@orangeacademy.cz
+420 776 026 593


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha