Servis a kalibrace měřící techniky Praha - vrátíme Vám přístroje prvotřídně seřízené a nakalibrované

PANAMETRIA CZ s.r.o. Ultrazvukové průtokoměry a měření Praha

Servis a kalibrace měřící techniky Praha - vrátíme Vám přístroje prvotřídně seřízené a nakalibrované

Kvalitní průtokoměry a měřící technika, která poslouží i v obtížných podmínkách

Měření průtoku, teploty, tlaku, rosného bodu, stopové vlhkosti či analýza kyslíku patří mezi činnosti, které jsou hojně využívány nejen v průmyslové praxi, ale například i pro správné dávkování energií či v lékařství. Obrovské využití mají především průtokoměry plynů a kapalin. Firma Panametria nabízí spolehlivé a ověřené průtokoměry, které jsou schopny změřit vše potřebné i ve specifických podmínkách. Naše měřící technika zaručuje správnost a spolehlivost měření, a tím i spokojenost zákazníka.

Kvalitní průtokoměry a měřící technika, která poslouží i v obtížných podmínkách

Výrobky předních světových značek pro dokonalou přesnost měření

Přejete si opravdu přesné a spolehlivé výsledky měření? Vsaďte například na některý námi nabízený průtokoměr plynu či kapaliny. Nabízíme PCI výrobky značek GE Sensing & Inspection Technologies, firmy Delta-F, firmy META Vision a společnosti Vortek instruments. Měřící technika od těchto výrobců je vyhledávaná pro svou skvělou pověst i výsledky.


Měřící technika je uplatnitelná v různých oblastech

GE Panametrics, GE General Eastern, GE Sensing a GE Rheonik disponují celou řadou vlastních patentů pro analýzu vlhkosti, kyslíku i pro měření průtoku ultrazvukem. Dále používají vysoce spolehlivou optickou kondenzační metodu měření rosného bodu, nabízí laboratorní i průmyslové analyzátory a kalibrátory vlhkosti a další. Z naší nabídky je nutno vyzdvihnout také multifunkční průtokoměry Vortek, které dovedou měřit průtok, teplotu i tlak. Nezklamou vás ani analyzátory kyslíku a stopové vlhkosti značky Delta – F či laserové naváděcí systémy META Vision.


Měřící technika vyžaduje také servis a další služby

Nakoupit průtokoměr či jiné zařízení samozřejmě nestačí. Důležitý je pak i servis měřící techniky a další služby, které jsme vám taktéž schopni poskytnout. Firma Parametria nabízí následující služby:

- prodej měřící techniky
- servis měřící techniky značek GE Panametrics, GE Sensing, GE Rheonik, Vortek a GE General Eastern
- kalibrace
- projekt i realizace požadavků klienta
- demo předvedení a zkušební měření
- zapůjčení našeho zařízení či jeho příslušenství technikům
- poradenství
Chcete kvalitní průtokoměr či jiný přístroj? Vložte svou důvěru do široké nabídky produktů naší firmy a poznejte, co je to přesnost, spolehlivost a kvalita měření.

Průtokoměr


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.panametria.cz

Vydáno 06.06.2015
77 Zhlédnutí
Topováno 18.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Společnost Panametria CZ zajišťuje výrobky od různých značek pro analýzu vlhkosti, analýzu kyslíku nebo měření průtoku ultrazvukem

Společnost Panametria CZ zajišťuje výrobky od různých značek pro analýzu vlhkosti, analýzu kyslíku nebo měření průtoku ultrazvukem
Tato společnost zajišťuje také veškerý servis, poradenství, demo předvedení, kalibraci, návrh projektu, zkušební měření a mnoho dalšího. Kdykoliv se můžete na tuto firmu obrátit. Velice rádi Vám ve všem vyhoví. Předvedou, ukážou a díky tomu poznáte daný výrobek i v praxi po názorné ukázce.

Přesné a spolehlivé měření s kvalitními přístroji zajistí Panametria CZ

Přesné a spolehlivé měření s kvalitními přístroji zajistí Panametria CZ
Průtok nebo stopová vlhkost a jejich měření, analýza kyslíku a podobné činnosti jsou používány v průmyslu, lékařství i jinde. Měřící techniku pro jejich zvládnutí nabízí firma Panametria CZ s.r.o. V nabídce máme například spolehlivé průtokoměry pro měření průtoku plynů a kapalin. Využijte naše ...

Měřící technika: Průtokoměr i laserové zaměřování

Měřící technika: Průtokoměr i laserové zaměřování
Firma Panametria CZ je specialistou na prodej a servis PCI výrobků a měřící techniky. Jde o vysoce spolehlivé přístroje, které jsou díky kvalitě svého provedení vhodné i do skutečně obtížných provozních podmínek. V našem sortimentu můžete vybírat PCI výrobky a měřící techniku značek, jako jsou GE ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PANAMETRIA CZ s.r.o. Ultrazvukové průtokoměry a měření Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
PANAMETRIA CZ s.r.o.
www.panametria.cz
Adresa

Adresa

Křížová 472/47
Praha 5 - Smíchov 150 00

martin.kabilka@panametria.cz
+420 733 307 020


Najdete nás také zde:

ARES
captcha