Reprezentativní prostory pro pořádání konferencí v Českých Budějovicích

Potřebujete zajistit prostory pro pořádání konferencí, kongresů, ale třeba i výstav či sympozií? Metropol, víceúčelový komplex budov s jednacími prostory v Českých Budějovicích, je pro tyto příležitosti ideální volbou. Velký kongresový sál, divadelní sál, Malá scéna a další prostory k pronájmu jsou přímo určeny za účelem pořádání nejrůznějších veřejných i neveřejných akcí.

České Budějovice: pořádání konferencí, kongresový sál

Kongresový sál pro velké akce

Metropol, spol. s r.o. nabízí jako největší prostor k pronájmu kongresový sál, který je svou velikostí ideální pro pořádání velkých akcí. Při konferenčním uspořádání je počet míst v sále až 450, lze zajistit i jiné typy uspořádání (restaurační, taneční či divadelní).

Technické zázemí kongresového sálu

Vzhledem k tomu, že kongresový sál i další prostory v rámci komplexu Metropol jsou přímo určeny k pořádání konferencí, výstav, kongresů či sympozií, je k dispozici profesionální technické zázemí, díky kterému bude průběh akce vyhovovat ve všech ohledech. V samotném kongresovém sále vám bude k dispozici ozvučovací technika a také technika světelná. Prostor k pronájmu je také vybaven světelnou rampou s řadou světelných efektů. Samozřejmostí je výkonná projekční technika. V případě zájmu a potřeby je firma Metropol, spol. s r.o. schopná zajistit také propagaci a pořadatelské služby.

Pronájem prostor v komplexu Metropol

Jak bylo naznačeno, ačkoliv je kongresový sál svou rozlohou největší a je určený pro různé typy akcí, k dispozici je v rámci komplexu Metropol řada dalších, menších či přímo účelově zaměřených prostorů k pronájmu. Zmiňme např. divadelní sál s kapacitou až 536 míst, který je taktéž vybaven zvukovou i světelnou aparaturou a projekční technikou. Dalším prostorem je pak Malá scéna, ve které je situovaná i kavárna. Kruhový salonek nebo jednotlivé menší salonky pak splní účel pro pořádání akcí menšího rozsahu.

Reprezentativní prostory pro pořádání konferencí

Pořádáte-li konference nebo kongresy, pak jistě víte, že právě vhodně zvolený prostor hraje velmi důležitou roli pro úspěšné uskutečnění pořádané akce. České Budějovice nabízí dobře situované a dostupné prostory, ve kterých se uskutečnila řada akcí obřích rozměrů. Firma Metropol, spol. s r.o. je v této oblasti skutečným profesionálem, což sami poznáte již při prvotní komunikaci. Hledáte-li místo, kde nehrozí riziko znehodnocení konference či jiné akce z důvodu špatně zvoleného prostoru, komplex Metropol bude skvělým řešením. Na internetových stránkách společnosti pak najdete podrobné informace o jednotlivých prostorech k pronájmu, včetně kapacit a orientačních plánků prostorů.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.metropol-cb.cz

Vydáno 07.06.2015
71 Zhlédnutí
Topováno 01.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kde v Českých Budějovicích hledat kongresový sál a prostory pro firemní akce?

Kde v Českých Budějovicích hledat kongresový sál a prostory pro firemní akce?
Co je zárukou úspěšné konference nebo firemní akce? Zajímavý program a přednášející? Jistě. Ani ta nejlépe zorganizovaná akce ale nebude úspěšná, pokud se bude konat v nevzhledných prostorách, kde se hosté nebudou cítit příjemně. Proto je tu kongresové centrum Metropol v Českých Budějovicích. ...

Kongresové centrum Metropol: středisko kultury i pronájem prostor

Kongresové centrum Metropol: středisko kultury i pronájem prostor
Reprezentativní prostory, centrum kultury a příjemná setkávání. To vše je Metropol – (nejen) kongresové centrum v Českých Budějovicích. Pořádáme nejrůznější kulturní akce – koncerty, divadla i další. Pokud nejste spokojeni s naším programem (i když věříme, že ano), vytvořte si svůj vlastní. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA METROPOL, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
METROPOL, spol. s r.o.
www.metropol-cb.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Kulturní program
Adresa

Adresa

Senovážné náměstí 2
České Budějovice 370 01

info@metropol-cb.cz
+420 386 106 112


Najdete nás také zde:

ARES
captcha