Kvalitní střecha je důležitou podmínkou pro pohodlí v domě

Přesto, že je střecha až na samotném vrchu domu, je jedním ze základů každé stavby. Bez střechy se žádná budova neobejde a čím kvalitnější střechu budete mít, tím lépe se vám bude v domě žít. Pokud máte pocit, že by si váš dům zasloužil střechu lepší, obraťte se na firmu ELIS-střechy. Ať už je vaším cílem stavba střechy nové, rekonstrukce střechy, či oprava střechy, pomůžeme vám. Podle vašich představ a požadavků vybereme ty pravé střešní krytiny, které vašemu domu perfektně padnou a dodají bezpečí i šmrnc.

ELIS-střechy s.r.o., Hulín: Kvalitní střecha je důležitou podmínkou pro pohodlí v domě, krytina Tondach, režná

Stavba střechy v rukou odborníků je klíčem k úspěchu

Pokud člověk nemá sám odpovídající vzdělání, měl by stavbu střechy nechat na těch, kdo tomu skutečně rozumí. I oprava střechy či rekonstrukce střechy se mnohdy zdá na první pohled jednodušší, než ve skutečnosti je. Aby byl výsledek opravdu kvalitní, musí se nejen zvolit vhodné střešní krytiny, ale také po celou dobu procesu dbát na spoustu věcí, jejichž zanedbání či přehlédnutí by mohlo mít fatální následky. Firma ELIS-střechy zaměstnává pouze velmi zkušené, kvalifikované, průběžně proškolované a schopné pracovníky, kteří jsou v oboru špičkami a díky tomu jsou schopni spolehlivě realizovat jak stavbu, tak i rekonstrukci či opravu všech typů rodinných, bytových i administrativních budov, kostelů, škol, průmyslových objektů a dalších.

Kompletní služby v různých cenových relacích se stálou kvalitou

Aby pro vás stavba vaší střechy nebyla zbytečnou starostí, nabízíme škálu komplexních služeb. Po celou dobu stavby se budeme starat o vše potřebné od bezplatného zaměření střechy, návrhu a rozpočtu přes veškeré tesařské, klempířské, pokrývačské a další práce, až do konce realizace projektu. Nabízíme střechy různých cenových kategorií, přičemž však dbáme na to, aby snížení ceny v žádném případě neznamenalo snížení kvality materiálů. Aby byla úroveň střešní krytiny i dalších materiálů vždy špičková a životnost dlouhá, používáme pouze certifikované materiály s dobrou povrchovou úpravou. Zákazník se nemusí bát ani toho, že by konečný vzhled střechy nekorespondoval se vzhledem domu. Naši pracovníci vždy s ohledem na lokalitu stavby, sklon střechy, nosnost krovu a na další faktory doporučí ten nejvhodnější typ střešní krytiny.

Stavba i rekonstrukce střechy od A do Z spolehlivě a kvalitně

Stavba střechy je práce poměrně náročná, jelikož se na ní podílí spousta lidí různých profesí. Kvalitně provedená stavba, rekonstrukce či oprava střechy se tedy neobejde bez kvalitního týmu dobře sehraných pracovníků. Společnost ELIS-střechy přesně takovým týmem disponuje, a proto je schopna velmi odborně a spolehlivě poskytnout všechny následující služby:

  • tesařské práce (tvorba krovů, střešní konstrukce)
  • klempířské práce (okapové systémy z hliníkových, pozinkovaných, titanzinkových, měděných a PVC materiálů)
  • pokrývačské práce (pokrývání jak šikmých, tak plochých střech, tvrdé střešní krytiny, betternit, plechové profilované střešní krytiny, vláknocementové krytiny, modifikované asfaltové šindele a pásy, folie)
  • izolatérské práce (hydroizolace plochých střech, balkonů a teras)
  • montáž ochranného systému oproti usedání ptactva
  • montáž střešních oken i výměna skel střešních oken
  • montáž sádrokartonových příček
  • natěračské práce
  • likvidace odpadu vzniklého při realizaci zakázky

 

Dbáme také na životní prostředí, a proto jsme zaregistrování v seznamu odborných dodavatelů programu Zelená úsporám, jehož cílem je úspora energie a využití obnovitelných zdrojů
Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elis-strechy.cz

Vydáno 07.06.2015
220 Zhlédnutí
Topováno 14.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní střecha je základem každého domu

Kvalitní střecha je základem každého domu
Řekněte dost nekvalitním střechám. Střecha by totiž měla vydržet celý život. A přesně tímto heslem se řídí společnost ELIS-střechy. Zaměstnává totiž jen ty nejpovolanější klempíře, pokrývače a tesaře. Výsledkem jejich precizně odvedené práce je pak střecha, kterou vám budou sousedi závidět. Kromě ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELIS-střechy s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELIS-střechy s.r.o.
www.elis-strechy.cz
Adresa

Adresa

Švabinského nábřeží 1630/85
Kroměříž 767 01

elis@elis-strechy.cz
+420 603 842 396


Najdete nás také zde:

ARES
captcha