CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality

V dnešní době se kladou velké nároky na pokrytí signálem. Mobilní technologie využíváme každým dnem a je pro nás velkou nepříjemností, narazíme-li na místo, kde tzv. „nemáme signál“. O to horší je to v případě, nastává-li tato situace uvnitř budov. Existují však systémy, které dokáží RF signály posílit či rozšířit i do méně přístupných míst. Mobilní sítě GSM, UMTS či LTE tak mohou být díky těmto zařízením dostupné prakticky kdekoliv – např. v budovách či tunelech.

KABEL Trade Praha s.r.o.: CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality

Jedním z klíčových prvků RF systému je kvalitní koaxiální kabel

Nejběžnější způsob rozšíření pokrytí RF signálu v budovách je využití tzv. pasivních distribučních systémů. Pro rozvod signálu uvnitř budov se používá kvalitní koaxiální kabel CELLFLEX, který je veden k jednotlivým anténám. Anténní systém využívající CELLFLEX koaxiální kabel společně s vhodnými kombinačními členy poskytuje univerzální řešení. K dispozici jsou rozbočovače, slučovače, útlumové články, zátěžové členy atd., díky kterým je možné upravit rozvod RF signálu podle individuálních potřeb operátora.

Kvalitní koaxiální kabel CELLFLEX


Koaxiální kabel CELLFLEX

Pro distribuční systémy k šíření RF signálu uvnitř budov je třeba pečlivě vybrat konkrétní typ koaxiálního kabelu a souvisejících prvků. Pokud si zákazník vybere kabel CELLFLEX, může si být jistý, že tento kabel svůj účel splní nad očekávání. Koaxiální nízkoútlumové kabely CELLFLEX jsou přímo pro tyto účely navržené a vyladěné, čímž poskytují ideální koaxiální řešení. Kabel CELLFLEX obsahuje jakožto vnitřní vodič kvalitní měděný drát, pěnové dielektrikum, vnější měděný vlnovec a opláštění. Zajímají-li vás podrobnější specifika a detailní informace o kabelu CELLFLEX, navštivte internetové stránky firmy KABEL Trade Praha, která je významným dodavatelem prvků pro výstavbu komunikačních a datových sítí pro Českou republiku a Slovenskou republiku.


Důraz na výběr

Výběr koaxiálního kabelu by měl být důležitou součástí plánování systému pro rozšíření či posílení RF signálu. Na výběru koaxiálního kabelu závisí životnost celého systému a jeho selhání může mít za následek značné komplikace. Chcete-li si být jisti, že kabel, který v systému použijete, bude mít dlouhou životnost a bezproblémovou provozuschopnost, sáhněte po kabelu CELLFLEX. Jde o ověřený a mnoha profesionálními firmami využívaný produkt, který Vás nezklame.

Pokud vás zajímají bližší informace o zmiňovaném kabelu CELLFLEX nebo se chcete dozvědět o dalších možnostech šíření RF signálu, navštivte internetovou stránku taktéž již zmíněné firmy. Sortiment je opravdu pestrý, firma nabízí prostředky i pro další způsoby přenosu či posílení RF signálu. Odborníci z firmy vám také zodpoví případné technické dotazy.

Možnosti šíření RF signálu


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ktp.cz

Vydáno 15.06.2015
750 Zhlédnutí
Topováno 10.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Distribuce kabelážních prvků pro telekomunikační a datové sítě

Distribuce kabelážních prvků pro telekomunikační a datové sítě
Telekomunikace a informační technologie vyžadují ke své činnosti kvalitní kabely a dráty. Ty běžně slouží jako médium pro přenos nejrůznějších signálů, a je tedy nutné zajistit maximální kvalitu těchto prvků. Najít spolehlivého dodavatele těchto produktů se může zdát složité, avšak opak je pravdou. ...

Fungující telekomunikační a datové sítě jsou naší specialitou

Fungující telekomunikační a datové sítě jsou naší specialitou
Anténní systémy, vybavení pro datová centra a kabely všeho druhu? To je společnost KABEL TRADE.

Komplexní nabídka prvků pro telekomunikační a datové sítě

Komplexní nabídka prvků pro telekomunikační a datové sítě
Společnost Kabel Trade Praha s.r.o. (KTP) působí na českém a slovenském trhu už více než 16 let a za dobu své existence rozšířila portfolio nabízených produktů na všechny oblasti telekomunikačních a datových sítí. V současné době Kabel Trade Praha kompletní sortiment převážně pasivních produktů ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KABEL Trade Praha s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KABEL Trade Praha s.r.o.
www.ktp.cz
Adresa

Adresa

Dobronická 1257
Praha 4 148 00

info@ktp.cz
+420 261 112 921


Najdete nás také zde:

ARES
captcha