Mezinárodní doprava pro největší české společnosti i malé firmy

Ostravská společnost Seneca Trans se profiluje již od roku 1998 jako specialista na přepravní a logistické služby nebo chcete-li vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství. V oblasti tuzemské a mezinárodní dopravy nabízíme vysoce kvalifikované služby, u kterých se můžete spolehnout na individuální přístup ke každé z jednotlivých řešených zakázek i jazykovou vybavenost našeho personálu. Zajišťujeme rovněž tak kvalifikované činnosti, jako je přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR.

SENECA trans, s.r.o.: mezinárodní nákladní kamionová přeprava, spedice, doprava Německo, Holandsko, Belgie, Španělsko

U mezinárodní dopravy požadujte dopravce, který se domluví

Možná se to nezdá, ale právě třeba zmíněná znalost jazyků je v případě mezinárodní dopravy velkou výhodou a nemusíte se s ní u konkurence vždy setkat. Důležité je rovněž dostatečné pojištění přepravované zásilky. A také na to se v případě tuzemské i mezinárodní dopravy se společností Seneca Trans můžete plně spolehnout, stejně jako na to, že známe všechny potřebné předpisy a úmluvy spojené s mezinárodní dopravou.


Mezinárodní doprava po celé Evropě

Specialitou mezinárodní dopravy Seneca Trans je přeprava zásilek do Německa, zemí Beneluxu (tedy Holandska, Belgie a Nizozemí), Rakouska, Španělska, Švýcarska a sousedního Slovenska. Mezinárodní dopravu ale zajistíme prakticky kamkoli po Evropě, kam si vzpomenete.

Mezinárodní doprava do těchto destinací


Celovozové zásilky i kontejnerová doprava

A jaké typy vnitrostátní a mezinárodní dopravy nabízíme? Jako první můžeme zmínit takzvané celovozové zásilky, problémem ale v žádném případě nejsou ani částečné náklady. Dále se jedná například o tyto typy dopravy:
- dokládkové zásilky
- sběrné a kusové zásilky
- kontejnerová doprava
- termínované zásilky
- přeprava Just In Time
- přeprava zboží pod kontrolovanou teplotou a přeprava chladírenského zboží
- přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
- a další vnitrostátní i mezinárodní doprava

Druhy přeprav


ADR neboli přeprava nebezpečných nákladů

Protože mezi naše služby patří také již zmíněná přeprava nebezpečných nákladů v takzvaném režimu ADR, určitě neuškodí si krátce vysvětlit, co se vlastně pod touto zkratkou skrývá. ADR, pocházející z anglického výrazu Accord Dangereuses Route, je totiž ve skutečnosti evropská dohoda o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí. Dohoda ADR týkající se mezinárodní dopravy definuje podmínky toho, jak musí přeprava nebezpečných nákladů probíhat, stejně jako například jednotlivé třídy nebezpečnosti. Česká republika (respektive tehdy ještě ČSSR) k ní přistoupila již v roce 1987.


Mezinárodní doprava si žádá absolutní spolehlivost

Kromě vnitrostátní a mezinárodní dopravy vlastními vozy využíváme rovněž služeb našich partnerů – dopravců. Také při výběru takovýchto smluvních dopravců dbáme na absolutní spolehlivost, dostatečné pojištění v určité minimální výši a pochopitelně v neposlední řadě také na velmi dobrý technický stav dopravních prostředků, které jsou pro tuzemskou a mezinárodní dopravu využívány.


I u vnitrostátní a mezinárodní dopravy jsou reference důležité

Věříme, že o kvalitách vnitrostátní i mezinárodní dopravy prováděné naší společností svědčí také to, že našich služeb využívají tak významné společnosti, jako Arcelor Mittal nebo Vítkovice Steel. Pro více informací o společnosti Seneca Trans Ostrava navštivte přímo naše webové stránky nebo se na nás bez problémů neváhejte obrátit osobně.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.senecatrans.cz

Vydáno 15.06.2015
530 Zhlédnutí
Topováno 08.07.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Seneca Trans, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Seneca Trans, s.r.o.
www.senecatrans.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Druhy přeprav
Adresa

Adresa

Tovární 589/3
Ostrava - Mariánské Hory 709 00

ostrava@senecatrans.cz
+420 602 520 721


Najdete nás také zde:

ARES
captcha