Witzenmann – kovové hadice a kovové kompenzátory vyrábíme v 18 zemích světa

Historie firmy Witzenmann se začala psát již v roce 1885. Právě tehdy totiž Heinrich Witzenmann přišel jako první s vynálezem kovové hadice a nabídl světu něco zcela nového. Kovové hadice a kompenzátory se rychle staly velmi žádaným zbožím a také společnost Witzenmann se tak velmi rychle rozrostla. Dnes funguje hned v 18 zemích po celém světě a zákazníkům přináší nejen kvalitní výrobky, ale také špičkové inženýrství, kvalitní servis a moderní vývojová střediska. Jinak tomu není ani v České republice. Společnost Witzenmann Opava vám nabízí kovové hadice, kovové kompenzátory, kovové vlnovce, nerezové trubky s podélným švem i další služby.

Společnost Witzenmann nabízí flexibilní kovové prvky pro zákazníky z nejrůznějších oborů

Společnost Witzenmann navrhne řešení na míru

Optimální řešení tak najdeme v případě potrubních systémů, nabízíme ale i součástky pro automobilový průmysl a výrobu motorů, astronautiku nebo techniku vybavení budov. Ať už tak sháníte klasické kovové hadice a kompenzátory, nebo máte specifické požadavky, rádi vám vyhovíme a navrhneme řešení přesně na míru vašim potřebám. Důraz navíc klademe nejen na kvalitu výrobků, ale také na ekologii, ochranu životního prostředí a dodržování všech potřebných norem. Důkazem naší odbornosti jsou také naše certifikáty, mezi nejdůležitější patří ISO TS 16949:2009, ISO 9001:2008 a EN ISO 14001:2005.

Technika vybavení budov


Kovové hadice a kompenzátory využijete v různých odvětvích

Kovové hadice a kompenzátory patří ke stálé nabídce společnosti Witzenmann již řadu let. Jinak tomu není ani ve městě Opava. I zde vám nabízíme kvalitní kovové hadice a kompenzátory, které využijete napříč obory. Kovové hadice vyrábíme z nerezavějících vysokolegovaných ocelí. Kovové hadice jsou tak nejen absolutně těsné, díky různým paralelním vlnám jsou také velmi pružné a skvěle se hodí pro vedení kapalin, plynů pod tlakem nebo jako vakuové potrubí. Kovové kompenzátory jsou také pohyblivé ve všech směrech a mohou tak skvěle eliminovat axiální, angulární i laterální pohyby v potrubní trase.

Kovové prvky společnosti Witzenmann Opava najdou využití v automobilovém průmyslu i při výrobě motorů, skvěle se hodí ale i pro techniku vybavení budov. Kovové hadice a kompenzátory se totiž postarají o dokonalé využití energie, efektivní vytápění i proudění vzduchu v místnosti. Ať už tak hledateli efektivní využití v technice vybavení budov nebo klimatizaci, společnost Witzenmann vám nabídne to nejlepší řešení.

Kovové hadice a kompenzátory


Informace a užitečné kontakty o společnosti Witzenmann Opava

Zaujala vás nabídka společnosti Witzenmann? Pak věřte, že záběr naší činnosti je ještě mnohem širší. V Opavě se například stále zabýváme výrobou vlnovců pro jaderný průmysl, která zde má mnohaletou tradici. Naše kovové prvky ale najdou využití i v dalších průmyslových oborech, v letectví nebo astronautice. Pokud tak i vy uvažujete, jak kovové hadice a kompenzátory efektivně využít, navštivte naše webové stránky. Zde se dozvíte všechny potřebné informace i užitečné kontakty.

O společnosti Witzenmann Opava


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.witzenmann.cz/cs/index.jsp

Vydáno 15.06.2015
571 Zhlédnutí
Topováno 14.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Specialista na výrobu kovových flexibilních dílů a hadic

Specialista na výrobu kovových flexibilních dílů a hadic
Jsme specialistou na flexibilní kovové díly. Naše firma Witzenmann pro vás bude vždy partnerem a to při veškerých jednáních, zejména když jde o neutralizaci vibrací a zachycení pohybů v rozvodech. Witzenmann Opava je součástí celosvětově působící mezinárodní společnosti Witzenmann Group. Proto jsme ...

Závěsy i potrubní uložení a podpěry nabízí Witzenmann

Závěsy i potrubní uložení a podpěry nabízí Witzenmann
Společnost Witzenmann Opava je specialista na flexibilní kovové díly. Nabízíme široký sortiment pružných nerezových elementů, které jsou ve světě distribuovány pod značkou HYDRA®. Jsou to například pružinové závěsy, konstantní závěsy, potrubní uložení nebo podpěry a mnohé další. Dohromady tak tvoří ...
PODSTRÁNKY

Kovové vlnovce a kompenzátory

Kovové vlnovce a kompenzátory
Prodej kompletního sortimentu značky HYDRA®, kovové vlnovce a kompenzátory

Kovové trubky a hadice

Kovové trubky a hadice
Vlnovcové a vinuté hadice, kovové trubky pro větrací systémy a plynový systém HYDRA® GS

Pružinové závěsy a podpěry pro potrubní uložení

Pružinové závěsy a podpěry pro potrubní uložení
Pružinové závěsy a podpěry pro potrubní uložení HYDRA® od firmy Witzenmann
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Witzenmann Opava, spol. s r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
Witzenmann
www.witzenmann.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výrobky
Adresa

Adresa

Nákladní 2855/7
Opava 746 01

opava@witzenmann.cz
+420 605 990 928


Najdete nás také zde:

ARES
captcha