ATC MOBILE TESCO Karviná
Mobilní telefony a příslušenstvíMobilní telefony a tablety vám nejen prodáme, ale naučíme vás s nimi i pracovat

Přestože to tak možná na první pohled nevypadá, nákup toho správného chytrého telefonu tak, aby nám skutečně vyhovoval, může být někdy srovnatelně složitý, jako třeba výběr nového auta. Mobilní telefony, tablety a další elektroniku často nakupujeme na internetu tak trochu na slepo a jakmile nám zázračná krabička dorazí domů, mnohdy v základním nastavení tápeme. Online prodejce ATC MOBILE však zastává filozofii nové doby – mobilní telefony a tablety nejen úspěšně prodáváme, ale zákazníky v moravskoslezském regionu s nimi také učíme pracovat. A věřte, že těch pár desítek minut strávených se specialistou nad vašim novým chytrým telefonem se vám mnohonásobně vrátí.

Mobilní telefony, tablety, příslušenství: Nokia, Huawei, LG, Parrot

E-shop se značkami Nokia, Microsoft, Mobiola,  Huawei, Samsung, Lenovo či , u kterého to prodejem telefonu či tabletu nekončí

V portfoliu e-shopu s mobilními telefony, tablety a další elektronikou najdete tak oblíbené značky smart phonů, jako je například Nokia, Microsoft, Mobiola,  Huawei, Samsung, Lenovo nebo hands free a jiné produkty značky Parrot. Fungujeme sice jako specializovaný e-shop, nicméně nechceme být pouhopouhým prodejcem krabic s telefony, tablety, drony, hands free a dalšími zařízeními. Zakládáme si na tom, že jsme pro naše zákazníky skutečnými partnery. A co to v případě ATC Mobile znamená?

Mobilní telefony, tablety i hands free – pomůžeme vám s nastavením i aplikacemi

Vedle samotného e-shopu s mobilními telefony a tablety provozujeme také 5 kamenných prodejen rozmístěných po celém Moravskoslezském kraji. V rámci osobního přístupu je zde náš vyškolený personál připraven postarat se o nastavení služeb a aplikací vaší techniky, přenos dat i vaše prvotní zaučení – což, uznejte sami, není na našem trhu mezi e-shopy vůbec běžným jevem. Záleží nám na tom, abyste byli s koupeným mobilním telefonem nebo tabletem stoprocentně spokojeni, takže vám chceme co nejvíce správné spuštění a jeho následné používání usnadnit. V našich telefonech tak mimo jiné najdete automaticky nastavení v českém jazyce, takže se nemusíte bát, jako u často málo důvěryhodných dovozů ze vzdálených koutů světa.

Konkrétně nás a naše mobilní telefony, tablety a další vychytávky najdete „osobně“ ve městech Ostrava, Opava, Havířov, Karviná a Rožnov pod Radhoštěm.

ATC MOBILE Ostrava – naše centrála pro prodej mobilních telefonů a tabletů

V Ostravě vám s vašimi mobilními telefony, tablety, hands free a další technikou rádi pomůžeme na adrese Startovní 276/1, tedy v Hrabůvce. Ostravská specializovaná prodejna je současně také naší centrálou a bez problémů zde můžete platit platebními kartami a nabízíme rovněž splátkový prodej. Abyste si mohli svůj mobilní telefon či tablet pohodlně otestovat, máme samozřejmě na prodejně kvalitní WIFI připojení k internetu zdarma.

ATC MOBILE Opava – pro mobilní telefon do OC Silesia

V Opavě najdete naši další kamennou prodejnu mobilních telefonů (například značek Nokia, LG či Huawei), tabletů nebo hands free a dronů značky Parrot. A kde přesně? No přeci v obchodním centru Silesia na adrese Těšínská 44. Otevřeno zde máme od pondělka do neděle, a to až do večerní osmé hodiny.

ATC MOBILE Havířov – přijďte si pro svůj mobilní telefon Huawei nebo LG

V Havířově se prodejna telefonů, tabletů a dalších každodenních pomocníků nachází v prostorách hypermarketu Tesco (Železničářů 1303/8, Havířov). I tady, stejně jako u předchozích prodejen, fungujeme zároveň také jako sběrné místo záručních a pozáručních oprav vašich mobilních telefonů, tabletů a podobně.

ATC MOBILE Karviná – tablety a mobilní telefony 7 dní v týdnu

V Karviné jsme připraveni se vám věnovat rovněž každý den, a to až do devíti do večera. Najdete nás na adrese Třída 17. listopadu 882/2a (opět hypermarket Tesco).

ATC MOBILE Rožnov pod Radhoštěm

Pátá z našich specializovaných provozoven, ve které vám rádi poradíme s nastavením vašeho nového mobilního telefonu nebo tabletu, se nachází v Rožnově pod Radhoštěm na Masarykově náměstí. Obsloužíme vás zde ve všední dny v rozmezí 9 – 17 hod a v sobotu po celé dopoledne.

Kopírování dat do nového mobilního telefonu i potřebné aplikace

Naše služby jsou skutečně výjimečné, posuďte sami. V každé z kamenných prodejen vám poradíme mimo jiné s následujícími úkony:

  • nastavení služeb vašeho mobilního telefonu či tabletu
  • stažení aplikací do vašeho chytrého telefonu
  • přenos i kopírování dat z telefonu či do telefonu (nebo jiného přístroje)
  • zajištění nákupu na splátky
  • poradenství v oblasti mobilních telefonů, tabletů, hands free i dronů značky Parrot
  • služby ČEZ mobil

Samozřejmostí je možnost platby kartou, a to bez jakýchkoli zpoplatnění. Pokud tedy uvažujete o koupi mobilního telefonu, tabletu nebo už máte přímo vybraný konkrétní model značek Nokia, LG, Huawei nebo jiné, neváhejte se obrátit na ATC MOBILE.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.atcmobile.cz


Vydáno 16.06.2015
429 Zhlédnutí