IREL, spol. s r.o.Kosmetika pro děti Mariol ochrání kůži i těch nejmenších

Pokožka je pro náš organismus velice důležitá, skrze ni může tělo dýchat, ale také odplavovat škodlivé látky. Především u dětí, jejichž kůže je hodně citlivá, bychom měli ošetřující produkty vybírat ještě s větší obezřetností. Mezi základní kritéria by měly patřit schopnosti pokožku regenerovat, chránit a ošetřovat. Dětská kosmetika Mariol od společnosti Irel v sobě nese všechny tyto důležité vlastnosti. Je vhodná také pro děti trpící alergiemi, atopickým ekzémem či nežádoucími kožními projevy.

MARIOL - dětská mast ochranná

Hlídáme složení našich přípravků

Kosmetika pro děti musí být složením přizpůsobena jejich citlivé pokožce. Ne všechny běžné přípravky to ale dodržují. Obsahují látky, které mohou mít na dětskou kůži nepříznivý vliv, který se může projevit vyrážkami a podrážděním. Pokud se to stalo i vám, nezoufejte. Kosmetika pro děti Mariol je vytvořena tak, aby nežádoucí látky neobsahovala. Žádný z produktů této řady, tedy Mariol dětská koupel, dětský olejový gel, mast ochranná a zvláčňující, neobsahuje barviva.

Ostropestřec má přírodní ochranný faktor

Možná se tedy ptáte, z jakých látek je tato dětská kosmetika vyrobena. Mezi základní funkční složku většiny produktů patří olej ze semen ostropestřce mariánského. Olej obsahuje celou řadu biologicky významných látek a to v optimálním poměru. Jsou to především vícenásobné nenasycené mastné kyseliny, zejména tedy kyselina linolová. Ta je obecně známější pod pojmem „omega 6-mastné kyseliny“. Kosmetika pro děti Mariol od firmy Irel je nepoužívá bezdůvodně. Ostropestřecový olej má významné antioxidační účinky, které chrání kůži před škodlivými vlivy vnějšího prostředí, mezi které se řadí například volné radikály, ozon a další agresivní složky znečištěného vzduchu, které mohou mít nepříznivý vliv na dětskou kůži.

Jestliže Vás kosmetika zaujala, navštivte webové stránky společnosti Irel.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.irel.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dětská kosmetika Camillca zanechá pokožku ošetřenou i vláčnou

Dětská kosmetika Camillca zanechá pokožku ošetřenou i vláčnou

Dětská kůže je velice náchylná k nepříznivým vnějším vlivům. Proto bychom neměli její ochranu podceňovat a hlavně ji maximalizovat. Toho můžeme docílit používáním kvalitních produktů, které kůži vašich ratolestí ošetří. Kosmetika pro děti Camillca má na českém trhu dlouholetou tradici. Přípravky nabízené společností Irel vycházejí z kvalitního základu a historické tradice této značky, ovšem za užití současných moderních přístupů a ověřených surovin. Dětská kosmetika pro děti Camillca díky tomu může dělat nadále radost nejen vašim dětem.

Vydáno 03.07.2015Vydáno 16.06.2015
63 Zhlédnutí