Žaluzie a rolety chrání před sluncem i mrazem

V letní sezoně se bez klimatizace v některých objektech neobejdeme. Pokud po klimatizaci netoužíte nebo si ji přejete doplnit o další výhodné prvky, mohou být ideálním pomocníkem žaluzie, které jsou nejpoužívanějším a vůbec nejúčinnějším způsobem venkovního stínění. Nejenže umožňují regulovat světlo, ale účinně také zabraňují právě přehřívání místností, což v létě jistě naplno oceníte. Mimo žaluzie můžete využít také venkovní rolety či pokud rádi sedíte na terase a užíváte si sluneční paprsky, krotit je můžete pomocí markýzy. Všechny tyto produkty značky Climax vám nabízí společnost LENAservis.

LENAservis s.r.o., Climax: venkovní žaluzie

Paprsky vám do interiéru jen tak neproniknou

Žaluzie jsou jedním z nejpoužívanějších a nejpraktičtějších pomocníků v boji se slunečním svitem. Nemyslete si však, že jste vázáni jen jedinou možností volby. Záleží také na tom, zda preferujete spíše venkovní nebo vnitřní stínění. Každý typ má samozřejmě své výhody, které musíte při výběru zohlednit. Žaluzie od firmy Climax umístěné vně budovy představují účinnou tepelnou ochranu budov. Pokud je máte stažené, tak odráží sluneční paprsky a nedovolují jim proniknout do interiéru. Navíc pomocí naklápěcích lamel můžete plynule regulovat denní světlo v místnosti. Nejste omezeni ani ve větrání – i při stažených žaluziích můžete mít okna otevřená. Naopak žaluzie vnitřní jsou jedním z nejrozšířenějších typů žaluzií, u kterých máte velkou možnost výběru – celkem čtrnáct hliníkových typů a pět typů bambusových. To jsou žaluzie od společnosti LENAservis. 

Rolety prodlouží životnost oken

Ne každému však žaluzie musí vyhovovat. Ať už  z hlediska konstrukčního nebo praktického užívání. Venkovní rolety také poskytují řadu výhod, které vám mohou přijít vhod. Nejenže mohou sloužit jako ochrana proti slunci ale také zabraňují unikání tepla z domu ven. Což oceníte v létě i v zimě – v horkých dnech předejdete přehřívání interiéru, v době mrazů naopak zajistíte tepelnou izolaci. Značně tak uspoříte za náklady na klimatizaci i vytápění. Navíc se jedná o důmyslnou ochranu pro vaše okna před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je nárazový déšť, vítr, kroupy nebo UV záření. Prodlužte tak díky roletám od značky Climax životnost vašich oken.

Chraňte alergiky před obtížným hmyzem a pylem

Jestliže máte rádi letní období, jistě se vám budou hodit dva pomocníci – markýzy a sítě proti hmyzu. Markýzy představují elegantní způsob, jak zastínit terasu nebo zimní zahradu a vy si nerušeně můžete vychutnávat letní pohodu. Vytvoříte si příjemný stín, který značně zvětšuje obytný prostor, zatímco výsuvný volán vás ochrání i před nízkým podvečerním sluncem. Markýzy jsou ale také vhodným řešením pro výlohy nebo pro okna na fasádách domů. Sítě proti hmyzu jsou opravdu nepostradatelným pomocníkem. Chráníte se proti obtížnému hmyzu a současně neztrácíte možnost komfortu vyvětrat okny. Pokud si od firmy Climax vyberete opravdu kvalitní síťovinu, ochrání vás také před pylem, což ocení především alergici a osoby citlivé na pyl a prach.

 

Pokud se chcete začít spolehlivě bránit proti slunci, nepříznivým podmínkám a hmyzu, neváhejte kontaktovat společnost LENAservis, kde vám odborníci rádi poradí s výběrem toho správného pro vás. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.lenaservis.cz

Vydáno 16.06.2015
182 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Venkovní rolety a markýzy od firmy LENAservis dobře stíní i vypadají

Venkovní rolety a markýzy od firmy LENAservis dobře stíní i vypadají
Hledáte-li pro svůj dům či byt venkovní rolety a žaluzie nebo markýzy, zkuste společnost LENAservis s.r.o.. Najdete u nás také sítě proti hmyzu, vnitřní žaluzie, látkové stínění a další výrobky. Veškerý sortiment nabízíme v mnoha variantách, zajišťujeme také záruční a pozáruční servis. Na českém ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA LENAservis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LENAservis s.r.o.
lenaservis.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Novinky
Adresa

Adresa

Bezručova 362
Jirkov 431 11

lenaservis@email.cz
+420 608 141 769


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha