Úklidová firma Geisler
Reverzní osmóza, to je mytí oken, žaluzií, prosklených ploch, opláštění, fasád budov a výloh nové generace

Celá řada zejména menších firem se snaží o úklid svého obchodu a mytí oken včetně výloh starat sama na vlastní pěst. S náročnými pracovními povinnostmi a zejména velkými plochami, které výlohy a okna ve firmách představují, se však pořádek a čistota neudržují vůbec snadno. Práce ve výškách jsou navíc velmi nebezpečné. Proto už dnes je samozřejmostí se spolehnout na úklidové služby od profesionálů. Mytí oken, výloh, ale i třeba generální úklid hal a práce ve výškách zajistí úklidová firma Geisler.

Reverzní osmóza, to je mytí oken, žaluzií, prosklených ploch, opláštění,  fasád budov a výloh nové generace

Úklidové služby včetně mytí oken a práce ve výškách nechte raději na profesionálech

Pokud se i vy chcete věnovat naplno svému podnikání a chcete mít o úklidové služby včetně mytí oken, výloh a žaluzií postaráno, máte jedinečnou možnost ulevit si nejen od starostí, ale také překvapivě ušetřit zbytečné náklady. Veškeré práce a výdaje na úklidové služby přitom můžete po celou dobu pohodlně a transparentně sledovat.

Reverzní osmóza umožňuje nanejvýš ekologické mytí oken

V oboru mytí oken a výloh je relativní novinkou posledních let takzvaná reverzní osmóza. Tato technologie se používá také v celé řadě dalších oborů, jako je například úprava vody. Reverzní osmóza je zjednodušeně proces založený na aplikaci vnějšího tlaku pocházejícího z koncentrovanějšího roztoku, kdy je rozpouštědlo transportováno membránou a rozpuštěné nízkomolekulární složky jsou zachycovány. V případě mytí oken a žaluzií reverzní osmóza umožňuje vysoce ekologické čištění bez použití mnohdy nebezpečných saponátů. Úklidová firma Geisler tak používá pouze ekologické čisticí prostředky, což má kromě nulového negativního vlivu na životní prostředí také další výhodu. Při mytí oken a výloh za použití reverzní osmózy se nemusíte bát, že při oplachování povrchu dojde například k barevným změnám vaší fasády či narušení povrchu parapetů, se kterými se setkáváme při chemickém čištění.

 

Mytí oken pro Olomouc, Brno i Přerov

Úklidová firma Geisler sídlí v Olomouci, nicméně profesionální úklidové služby zajišťujeme i mimo hanáckou metropoli. Převážně sice působíme v oblasti Olomouckého kraje a okolí Brna, ale jak mytí oken a výloh, tak všechny další úklidové služby a práce ve výškách provádíme také například ve městech, jako jsou:

·         Prostějov

·         Přerov

·         Šumperk

·         Praha

·         Brno

E-shop nabízející ekologické čisticí prostředky i úklidové stroje

Protože se snažíme být v oblasti úklidových služeb komplexní, od roku 2013 se zabýváme také prodejem sanitární techniky. Rádi vám poradíme s výběrem průmyslové i bytové drogerie, navrhneme, jaké čisticí prostředky a bytová drogerie jsou pro váš účel ty pravé a dodáme také profesionální úklidové stroje.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.geisler.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Stavební i generální úklid svěřte do rukou odborníků. Vyplatí se to!

Stavební i generální úklid svěřte do rukou odborníků. Vyplatí se to!

Situace před kolaudací, před auditem nebo po stavbě mají jedno společné – nutnost velkého úklidu. Ať už jde o malé či velké objekty, samotný stavební či generální úklid je časově velmi náročnou záležitostí. Svěřte tuto starost do ruky odborníkům, kteří vše zvládnou rychle a na velmi vysoké úrovni. Úklidová firma Geisler se postará o generální i stavební úklid na profesionální rovině, pod taktovkou odborných pracovníků. Disponuje řadou certifikátů v oboru, díky čemuž patří mezi absolutní špičku.

Vydáno 08.12.2015
Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů

Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů

Pravidelné čištění solárních panelů je velmi důležité, jelikož stav panelů má velký vliv na jejich účinnost a životnost. Společnost Geisler je úklidová firma, která kromě pravidelných či jednorázových úklidových prací nabízí i tuto službu. Svědomitá údržba solárních panelů je předpokladem k jejich ideálnímu výkonu. Udržujte je tedy v pořádku, vyplatí se vám to.

Vydáno 10.05.2016
Komplexní úklidové služby pro nákupní centra i průmyslové areály

Komplexní úklidové služby pro nákupní centra i průmyslové areály

Administrativní budovy, nejrůznější skladové, výrobní, prodejní prostory i průmyslové areály si žádají specifickou péči. A to nejen třeba v oblasti úklidových služeb, ale také co se zabezpečení ostrahy objektů týče. Většinou se jedná o specifické prostory jak svým charakterem, tak rozlohou. Proto se zde rozhodně vyplatí vsadit na úklidové služby od kvalitní a osvědčené úklidové firmy. Jednou z takových firem je úklidová firma Geisler působící v Olomouci, Brně, Praze i širokém okolí, která se o vaše úklidové služby postará doslova od A do Z.

Vydáno 03.07.2015
Život je krátký, tak proč ho strávit uklízením?

Život je krátký, tak proč ho strávit uklízením?

Znáte význam spojení „dvojitá směna“? Znamená to, že v práci máte spoustu úkolů a místo toho, abyste přišli domů a relaxovali, nastupujete na tzv. druhou směnu. Staráte se o běžný chod domácnosti, perete, vaříte a uklízíte. Nebylo by báječné, kdyby to vše udělal někdo za vás?

Vydáno 19.05.2014
Úklid průmyslových prostor je potřeba provádět pravidelně

Úklid průmyslových prostor je potřeba provádět pravidelně

Úklidové služby pro firmy, to není jenom úklid kanceláří nebo mytí oken na výškových budovách či výloh obchodních center. Úklidová firma Geisler se specializuje mimo jiné také na úklid průmyslových prostor, jako jsou velké výrobní haly továren a nejrůznější sklady.

Vydáno 16.09.2015Vydáno 16.06.2015
214 Zhlédnutí
Topováno 02.02.2017

Úklid firem a domácností

Úklid firem a domácností

Pravidelný a jednorázový úklid domácností i firem

Úklid nákupních center a průmyslových areálů

Úklid nákupních center a průmyslových areálů

Úklid nákupních center a průmyslových areálů, mytí a čištění eskalátorů

Mytí oken ve výškách

Mytí oken ve výškách

Mytí oken, výloh, parapetů i solárních panelů ve výškách