Regály a regálové systémy BISLEY aneb výhody kovového nábytku

Skladovací a úložné prostory jsou potřebné doslova všude – ať už v nejrůznějších oblastech průmyslu, kancelářích nebo domácnostech. Společnost Enprag proto přináší propracovaný systém regálů a regálových systémů, úložných prostor a dalšího kovového nábytku, který vám pomůže efektivně řešit uspořádání vašeho prostoru, ať už doma nebo v práci.

Regály a regálové systémy BISLEY aneb výhody kovového nábytku

BISLEY - Úložné prostory k psacím stolům

Zejména v kancelářích a pracovnách oceníte úložné prostory britského výrobce BISLEY, které je možné kombinovat se soustavami psacích stolů a dokonale se vám přizpůsobí. Neplýtvejte proto zbytečně místem a využijte jej naplno s úložnými prostory a kovovým nábytkem, které padnou do každé kancelářské místnosti. Vybírat můžete ze čtyřech základních typů úložných prostor pod kancelářské stoly:

 

·         Bite

·         Towers

·         InnerSpace

·         Pedestals

Kovový nábytek od kartoték po skříně

Dalšími typy úložných prostor z oblasti kovového nábytku jsou kartotéky, kancelářské kontejnery, oblíbené skříně s posuvnými dveřmi nebo různé typy statických a mobilních regálů. V kancelářích nebo třeba také ordinacích je velmi oblíbenou variantou také kovový nábytek s potištěnou přední plochou. Zásuvkové skříňky je možné pořídit s potisky hracích kostek, nejrůznějších pruhů nebo třeba se zvířecími vzory.

Regály a regálové systémy

Nejen do kanceláří, ale také dílen nejrůznějšího zaměření, patří pořádné regály a regálové systémy. Také těmi se zabývá značka BISLEY, a tedy i společnost Enprag. S regály a regálovými systémy už přehlednost a pořádek na vašem pracovišti nebudou žádný problém – a přesto budete mít vše pořád po ruce!

Libovolné skládání polí regálu s extrémně snadnou a rychlou montáží umožňuje regálový systém Static Shelving. Do dílen, kde je potřeba kvůli vysokému zatížení silnější a robustnější konstrukce, se pak skvěle hodí regálový systém Economy Shelving. Do dalších typů interiéru, kde je potřeba efektivně využít místo, se pak hodí Inner Space regálové systémy, které nabízí maximální využití skladovacího místa.

Úložné prostory na osobní věci

Pro odkládání osobních věcí perfektně slouží produktová řada úložných systémů Personal Space, My Space, Drawer Space a Eye Space. Tyto úložné prostory dodáváme v celé řadě barevných provedení, velkou výhodou je také velký výběr jejich vnitřního vybavení. Úložné prostory pro odkládání osobních věcí umožňují také volbu různého počtu zásuvek nebo variant předních ploch. Záruka na tyto výrobky od výrobce je celých 10 let, což mnozí jistě také ocení.

Výhody kovového nábytku

Jak jsme už naznačili, regály a regálové systémy nejsou to jediné, co lze u Enprag z oblasti kovového nábytku pořídit. A jaké že jsou výhody kovového nábytku? Často u něj bývá dávána na odiv individualita – kovový nábytek je snadno dostupný a použitelný, ale přesto svým způsobem velmi výjimečný. Kovové doplňky zkrátka mění strukturu a architekturu celého interiéru. Zároveň lze ale kovový nábytek snadno uspořádat, přemístit nebo jinak modifikovat.

Využijte i vy výhod kvalitního kovového nábytku a regálů a regálových systémů britského výrobce BISLEY, společnost Enprag je tady pro vás!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kovovynabytek.cz

Vydáno 16.06.2015
263 Zhlédnutí
Topováno 23.09.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kovový nábytek přináší jistotu i pohodu

Kovový nábytek přináší jistotu i pohodu
Zatímco v domácím prostředí si můžeme zvolit nábytek z materiálů, které jsou vůči drsnějšímu zacházení méně odolné, v místnostech veřejných budov je zapotřebí věnovat pozornost i tomuto kritériu. Proto se pro podobné využití volí více kovový nábytek.

Nábytek do škol a šatní skříňky

Nábytek do škol a šatní skříňky
Hledáte vhodný nábytek do vaší školy? V tom případě se obraťte na společnost Enprag s.r.o. Disponují vlastními webovými stránkami, které jsou zároveň jejich e-shopem. Vašimi požadavky se bude zabývat tým odborníků, můžete navštívit dokonce jejich vzorkovnu nebo požádat o vizualizaci. Prodávají ...

Nábytek podle principů štíhlé výroby od firmy Enprag

Nábytek podle principů štíhlé výroby od firmy Enprag
Kovový nábytek, Lean produktové řady a ergonomická pracoviště na míru podle principů štíhlé výroby nabízí společnost Enprag s.r.o. Na českém trhu působíme přes dvacet let a nabízíme široký sortiment kovového nábytku a vybavení. Začínáme zjištěním potřeb zákazníka, po společném výběru vhodných ...

Jednoduchost, přehlednost a kvalita. To je dílenský, kovový a průmyslový nábytek od Enprag

Jednoduchost, přehlednost a kvalita. To je dílenský, kovový a průmyslový nábytek od Enprag
Jak zařídit svou dílnu? Především prakticky. A jak toho docílit? Nakupovat kovový a dílenský nábytek od společnosti Enprag. Naším cílem je vytvořit pro vás dokonalé ergonomicky uspořádané pracoviště, které vám ušetří množství času svou jednoduchostí a přehledností. Vybírejte v našem e-shopu nebo si ...
PODSTRÁNKY

Štíhlá výroba

Štíhlá výroba
Štíhlá výroba, LEAN produktové řady a pracoviště na míru

Dílenský a kancelářský nábytek

Dílenský a kancelářský nábytek
Dílenský a kancelářský kovový nábytek, praktická úložná řešení

Městský mobiliář, zdravotnický a školní nábytek

Městský mobiliář, zdravotnický a školní nábytek
Nábytek a vybavení pro školy i zdravotnická zařízení, městský mobiliář
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Enprag s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Enprag s.r.o.
www.kovovynabytek.cz
Adresa

Adresa

K Holyni 833/42
Praha 5 154 00

info@kovovynabytek.cz
+420 224 942 663


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha