Komplexní inženýrská činnost, statika staveb, zateplování

Ing. Tomáš Novotný Projekční práce na klíč

Komplexní inženýrská činnost, statika staveb, zateplování

Ing. Tomáš Novotný
Projekční práce na klíč
Stavíte-li dům, kvalitní stavební projektant je nezbytností

Plánujete stavět? Přejete si najít toho pravého stavebního projektanta, který umí dokonale vytvářet projekty staveb, je spolehlivý a zkušený? Pak jste na správném místě. Se stavbou jakéhokoli domu se samozřejmě pojí spousta vyřizování, starostí a činností, které jsou opravdu zodpovědné. Jejich zanedbání může vést až ke zřícení vašeho domu nebo minimálně celé řadě komplikací. Pokud chcete mít jistotu kvality, solidního jednání i bezproblémového průběhu procesu, soukromý stavební projektant Ing. Tomáš Novotný vám vše potřebné ohledně projektů staveb zařídí.

Stavíte-li dům, kvalitní stavební projektant je nezbytností

Projekty staveb na klíč

Nemáte znalosti na to, abyste si sami zařídili záležitosti spojené s projekty staveb a se stavbou domu? Nevadí, stavební projekty byste stejně měli vložit do rukou skutečných odborníků. Činnosti související s projektem i realizací stavby vám pomůže rychle, spolehlivě a výhodně zajistit stavební projektant. Obraťte se na autorizovaného inženýra Tomáše Novotného, který se projekty staveb zabývá už léta a v oboru pozemních staveb má tedy nemalé zkušenosti. Svým klientům poskytuje dle jejich požadavků následující služby z oblasti projektů staveb na míru:

  • vyřizování územního rozhodnutí
  • vyřizování stavebního povolení
  • komplexní stavební projekty
  • projektová dokumentace všech stupňů
  • technický a autorský dozor
  • technická pomoc při výběru dodavatel (doporučení stavební firmy)
  • statické výpočty a posudky, posouzení poruch konstrukcí
  • komplexní inženýrská činnost
  • projekty staveb pro rekonstrukce (včetně památkově chráněných objektů)
  • zateplování objektů

Nejen architekt, ale především stavební projektant je základem pro kvalitu stavby

Stavební projektant je nepostradatelnou součástí každého stavebního procesu. Bez projektu stavby se zkrátka stavba, která má být trvalá a kvalitní, neobejde. Když si najmete šikovného architekta, který vám vytvoří nápaditý a krásný návrh vašeho vysněného domu, bude k uskutečnění tohoto plánu nepochybně zapotřebí ještě šikovnější stavební projektant. Ten zajistí, aby stavba splňovala všechny statistické požadavky i technické náležitosti, zařídí potřebnou projektovou dokumentaci, stavební povolení, rozhodnutí, výpočty i dozor nad stavbou.

Stavební projektant Ing. Tomáš Novotný - projekty staveb pro každého

Stavební projektant Ing. Tomáš Novotný se zabývá veškerými pozemními stavbami od průmyslových a administrativních budov přes bytové a rodinné domy, panelové domy či občanské stavby až po výrobní haly. Projekty staveb poskytuje jak soukromým, tak i veřejným osobám. To, že tento stavební projektant koná svou práci skutečně zodpovědně, dokládá i velká spousta již úspěšně realizovaných projektů staveb nových i rekonstruovaných.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/novotnyprojekt

FIREMNÍ ČLÁNKY


Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Stavění sebou přináší mnoho starostí a povinností, bez kterých nelze se stavbou ani začít. Asi prvním krokem k úspěšnému začátku stavby je projektová dokumentace, která podrobně nahlíží do řešení architektonického, ale také technického. Taková dokumentace je potřebná i k samotnému stavebnímu povolení.

Vydáno 22.03.2017
Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Hledáte v Praze profesionální stavebního projektanta? Potřebujete poradit s projekční činnosti rodinného domu, komerční budovy či jiného objektu? Zajistit stavební povolení, technický a autorský dozor, statistické výpočty nebo jen doporučit stavební firmu? Na tyto služby je nejlepší najmout si odborníka. Ing. Tomáš Novotný je autorizovaný inženýr v oboru pozemních staveb neboli stavební projektant a proto rád a ochotně pracuje na všech zakázkách týkajících se Prahy a Středních Čech.

Vydáno 28.03.2018
Stavební projekty - rodinné domy, bytové domy i průmyslové objekty

Stavební projekty - rodinné domy, bytové domy i průmyslové objekty

Ing. Tomáš Novotný - soukromý stavební projektant a autorizovaný inženýr s dlouholetou praxí je vám k dispozici pro nejrůznější stavební projekty. Vytvoří vám projekty staveb, které budou skutečně reálné a uskutečnitelné, odpovídající veškerým statistickým požadavkům, technickým náležitostem i normám. Samozřejmostí je v případě zájmu také zajištění stavebního dozoru či prohlídky domu statikem.

Vydáno 06.04.2016
Ing. Tomáš Novotný: Projektové práce ve stavebnictví

Ing. Tomáš Novotný: Projektové práce ve stavebnictví

Projekt je základ každé stavby. Můžete mít sebešikovnějšího architekta, který vám navrhne váš dům snů se skutečně nápaditým návrhem, ale pokud má stavba splňovat požadavky na statiku a mnoho dalších technických náležitostí, bez pořádného projektu od stavebního projektanta se neobejdete. Nejen pro Prahu 7 a okolí je tady proto Ing. Tomáš Novotný zajišťující pro své klienty kvalifikované služby v oblasti projektové práce ve stavebnictví

Vydáno 12.10.2014Vydáno 19.06.2015
327 Zhlédnutí
Topováno 12.12.2017

Stavební projekce

Stavební projekce

Stavební projekce, projektová dokumentace, projekční práce na klíč

Stavební projektant

Stavební projektant

Ing. Tomáš Novotný, stavební projektant a autorizovaný inženýr

Inženýrská činnost, statika, zateplování

Inženýrská činnost, statika, zateplování

Komplexní inženýrská činnost, statika staveb, zateplování