Objevte kouzlo kovu, umělecké kovářství a pasířství Roman Mička vám v tom pomůže

Roman Mička

Objevte kouzlo kovu, umělecké kovářství a pasířství Roman Mička vám v tom pomůže

Roman MičkaObjevte kouzlo kovu, umělecké kovářství a pasířství Roman Mička vám v tom pomůže

Je pro vás kov studený a netvárný materiál? Tak to ještě neznáte společnost Roman Mička Opava. My totiž umíme s kovem zázraky a nabízíme vám umělecké řemeslné zpracování kovů (nerez, hliník, bronz, mosaz), pasířství, restaurování, zámečnictví, kovářství. Umíme tak vytvořit jedinečné designové doplňky do bytu, dobové předměty, brány, zábradlí i další vybavení interiéru a exteriéru přesně dle vašich požadavků.

Roman Mička, Opava: umělecké kovářství, umělecké zámečnictví

Zpracování nerezu a barevných kovů na míru

Nerez je u zákazníků stále oblíbenější materiál. Není divu, nerezový nábytek nebo doplňky dodají prostoru punc luxusu, snadno se udržují a navíc dlouho vydrží, skvěle se tak hodí do interiéru i k venkovnímu použití. Ve společnosti Roman Mička Opava to víme, a proto vám nabízíme odborné zpracování nerezu přesně dle vašich požadavků. Rádi vám na zakázku vyrobíme nerezové stoly všech velikostí, části kuchyňských linek, i nejrůznější madla, úchyty a doplňky do koupelny. Zpracování nerezu je tu pro vás ale i v případě, že sháníte originální brány, mříže či schodiště. Překážkou nejsou ani atypické rozměry, které nemáme uvedené v katalogu. Zakázku zpracujeme přesně podle vašeho zadání.


Řezání vodním paprskem má řadu výhod

V naší společnosti vám chceme nabízet maximálně kvalitní služby za příznivé ceny. Také proto při zpracování kovů i dalších materiálů využíváme speciální metodu řezání vodním paprskem. Řezání vodním paprskem je totiž velmi výhodné po všech stránkách. Hlavní výhodou této metody je její nízká odpadovost, díky velmi přesnému paprsku je materiál rozdělen bez otřepů a prasklin a to přesně v tom tvaru, jaký právě potřebujete, studené řezání vodním paprskem navíc zajistí, že materiál není poškozen vysokými teplotami. Řezání vodním paprskem je také velice univerzální a lze ho využít k dělení nejrůznějších materiálů od klasického nerezu a barevných kovů, přes kámen a dlažbu až po nejrůznější sklo či pryže. Řezání vodním paprskem tak můžete využít nejen v případě zpracování nerezu a zakázkové výroby, skvěle vám poslouží také ve strojírenství, stavebnictví či automobilovém průmyslu.


Restaurování a pasířství vrátí věcem zašlý lesk

Také v případě, že restaurujete dobovou hospodu nebo historické expozice, jsme vám k dispozici. Naším oborem je totiž také pasířství, postaráme se tak o přesnou a věrohodnou obnovu starých kovových výrobků i celých interiérů. V rámci pasířství používáme techniky odpovídající dané době a metodám zpracováním, jako jsou například tepání, cizelování, či taušírování. I v dnešní době se tak můžete vrátit do minulých století a kochat se pohledem na historické obklady, korouhve, orientační tabule či lustry.


Umělecké zámečnictví a umělecké kovářství u nás má tradici

I malý detail z kovu může zaujmout na první pohled a hrát v interiéru prim, stačí využít naše umělecké zámečnictví či umělecké kovářství. Umělecké kovářství i umělecké zámečnictví jsou tradiční obory, které vyžadují přesnost, zkušenosti a také dobré nápady. My máme všechno. Bez problému vám tak vyrobíme kovové růže, sošky, svícny, nebo originální opěradla židlí či nohy stolů. Umělecké zámečnictví můžete zase využít, pokud toužíte po velké kované bráně, plotu či detailům na vstupní dveře.

Chcete i vy originální kovový doplněk do domu či na zahradu? Navštivte naše webové stránky a dozvíte se víc. Umělecké řemeslné zpracování kovů, nerezu a barevných kovů nabízíme již od roku 1997, nic pro nás tak není nemožné a rádi vám navrhneme a vytvoříme kovový skvost přesně na míru.

Umělecké kovářství i umělecké zámečnictvíVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.rm-kov.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Roman Mička Opava - řezání vodním paprskem na míru

Roman Mička Opava - řezání vodním paprskem na míru

Zakázková výroba, strojírenství, stavebnictví, automobilový průmysl, ale i reklama a design - to vše jsou obory, ve kterých můžete využít řezání vodním paprskem. Tento přesný a univerzální způsob řezání je totiž vhodný pro téměř všechny materiály a nabízí celou řadu výhod. Chcete i vy využít řezání vodním paprskem? Obraťte se na společnost Roman Mička Opava.

Vydáno 12.04.2016
Hledáte vhodný doplněk do vašeho domova? Máte rádi kovové předměty? Pak se spolehněte na špičkové zpracování kovu Romana Mičky, který se věnuje i uměleckému zpracování.

Hledáte vhodný doplněk do vašeho domova? Máte rádi kovové předměty? Pak se spolehněte na špičkové zpracování kovu Romana Mičky, který se věnuje i uměleckému zpracování.

Z tohoto materiálu se dají vyrobit různé předměty, ať už okrasného charakteru nebo například také praktického. Můžete sdesignovat venkovní prostředí. Na zakázku nebo podle přání zákazníka se dají vyrobit okrasné židle, doplňky, kryty.

Vydáno 22.05.2017
Když se snoubí zámečnictví a umění

Když se snoubí zámečnictví a umění

Produkty, které vycházejí z dílny uměleckého zámečnictví Romana Mičky v Opavě Zlatníkách, jsou vždy originály. Pokud se jedná o restaurování starých uměleckých děl, pak se vše provádí v souladu s dobovými technikami i dokumentací.

Vydáno 08.06.2018Vydáno 19.06.2015
345 Zhlédnutí
Topováno 18.07.2019