CENTRUM PETRA HAVLÍČKA s.r.o.
Výživa a úprava stravování Praha

Vydáno 23.04.2014
547 Zhlédnutí
Topováno 26.05.2017

Žádné instantní zázraky - Centrum Petra Havlíčka vám změní život k lepšímu bez nebezpečných pilulek

V České republice snad neexistuje nikdo, kdo by neznal specialistu na výživu ing. Petra Havlíčka, a to především díky pořadu Jste to, co jíte. S paní doktorkou Cajthamlovou se tehdy soustředili na zdravý životní styl nejen v souvislosti s redukcí váhy, ale i správnou péčí o tělo a psychickou pohodou. Ne každý už ale ví, že se Petr Havlíček věnuje této problematice i ve svém specializovaném centru, kam se může přijít poradit každý, kdo chce svůj život změnit k lepšímu.


Chcete zhubnout a cítit se už pořád skvěle? Začněte žít zdravě

Fakt, že strava a zdravý pohyb má zásadní vliv na zdraví všech našich orgánů a psychické pohody, je nesporný. „Zázračné“ pilulky slibující okamžitý efekt jak při hubnutí, tak při mnoha každodenních bolístkách či špatném trávení, vám nikdy nepřinesou to zásadní – trvalou změnu životního stylu, která vám zajistí dobrý pocit na těle i duši.

Ing. Petr Havlíček se oblasti výživy a zdravého životního stylu věnuje už více než 20 let a přes 2 roky i v rámci specializovaného centra, kde nabízí pomocnou ruku jak v případě prevence civilizačních chorob a hubnutí, tak i dalších zdravotních obtíží, které omezují kvalitu života.

Lidský organismus je celek fungující na základě nejrůznějších mechanismů, které se navzájem ovlivňují. Tyto principy fungování lidského těla jsou známé a nepopíratelné, a právě z nich vychází Petr Havlíček a jeho profesionální tým. Odborníci z Centra Petra Havlíčka používají pro vstupní vyšetření nejmodernějších metod a přístrojů, které se zabývají zdravotním stavem komplexně, nikoli jen dílčími problémy.

Co vás čeká v Centru Petra Havlíčka?

  • V prvé řadě absolvujete vstupní konzultaci, tedy osobní pohovor. Cílem je zjistit co nejvíce informací o dosavadním životním stylu, stavování a zdravotních problémech.
  • Následuje komplexní vyšetření zdravotního stavu včetně rozboru krve a také zátěžové testy. Pro vyšetření se využívají nejmodernější přístroje a prověřené metody, které dokáží s maximální přesností vyhodnotit váš zdravotní stav na základě mnoha faktorů.
  • Výsledkem bude vypracovaný individuální plán na změnu životního stylu směrem vedoucím k trvalému udržení optimální váhy, lepší kondici, životu bez bolestí a psychických problémů.
  • Samozřejmostí jsou také telefonické konzultace a pravidelné kontroly a spousta dalších možností, jak ještě více pracovat na svém novém, spokojenějším a sebevědomějším Já.

 

Chcete-li i vy změnit svůj život k lepšímu, cítit se mladší, zdravější a mít spoustu energie, udělejte první krok a navštivte Centrum Petra Havlíčka.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.petr-havlicek.com