PREMIX servis, spol. s r.o. Sanace vlhkého zdiva

Omítky pro obnovu fasád historických objektů uznávané památkáři - výroba

PREMIX servis, spol. s r.o.
Sanace vlhkého zdivaZakázková výroba maltových směsí a omítek, Praha

Hledáte výrobce maltových směsí, vápenných omítek nebo jiné stavební chemie? Pak se seznamte se společností PREMIX servis, spol. s r.o., která je specialistou v tomto oboru s tradicí již od roku 1996. Za své téměř dvacetileté působení nasbírala v oblasti výroby maltových směsí nesčetné zkušenosti. Je schopna nabídnout také zakázkovou výrobu malt pro různé typy aplikací – dle požadavku na prostředí, zpracování, vzhled a fyzikální vlastnosti, včetně například materiálů pro obnovu starých fasád za dodržení původního vzhledu. Může se jednat o různé památkové a historické objekty, ale také o aplikace při opravách v průmyslovém prostředí nebo nové výstavbě. Na PREMIX servis se můžete obrátit i v případě menších zakázek!

PREMIX servis, spol. s r.o., Praha: maltové směsi

Směsi vyrobené na zakázku uspokojí požadavky každého zákazníka

Hlavní výhodou tohoto ryze českého výrobce je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Pokud není možné nebo vhodné vykrýt požadavek zákazníka některým výrobkem ze stálého sortimentu, odborníci firmy jsou schopni naformulovat směs dle požadavku. Často se požadavek týká pouze barevné úpravy směsi. Materiál v takovéto konkrétní stejné úpravě lze pak případně doobjednat a dovyrobit i po několika letech. Tato zakázková výroba maltových směsí a omítek je prováděna i pro malá množství.


Sortiment nabízených produktů stavební chemie

Firma PREMIX servis, spol. s r.o. dnes vyrábí širokou škálu prostředků stavební chemie. Jedná se zejména o sanační omítkové systémy na vlhké zdivo, škálu hmot pro sanaci betonových konstrukcí a povrchovou úpravu betonu, vápenné omítky a malty. Mezi další produkty patří hmoty pro spárování kamene, hydroizolační a samonivelační stěrky, lehčené omítky atd. Některé výrobky můžete aplikovat také v kombinaci se zateplením. Využití výrobků je velmi široké zejména při rekonstrukcích všech typů staveb.

Speciální malty a stavební chemie


Materiály pro rychlou orientaci ve vyráběných maltových směsích a omítkách

V případě zájmu o bližší informace o nabízených produktech navštivte webové stránky společnosti. Ke stažení zde naleznete celou řadu užitečných materiálů - od ceníku vyráběných hmot, přes jejich katalog, manuály, technické listy a technologické postupy.

A pokud raději preferujete osobní kontakt, máte jakékoliv dotazy, poptávky či objednávky v této oblasti, pak neváhejte a kontaktujte firmu PREMIX servis, spol. s r.o.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.premixservis.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

Pokud chcete disponovat nejenom designově odpovídajícím, ale také praktickým, spolehlivým a bezpečným balkonem, tak byste neměli podcenit investici do kvalitního balkonového systému. Balkonové systémy PREMIX vynikají svými nízkými náklady, kvalitní hydroizolací a maximální ochranou.

Vydáno 20.09.2017
Jemnozrnné stěrky na povrchové úpravy betonu od českého výrobce

Jemnozrnné stěrky na povrchové úpravy betonu od českého výrobce

Řešíte povrchovou úpravu betonu z důvodu estetiky nebo kvůli přípravě kontaktní plochy pro další vrstvu? Potřebujete zahladit drobné nedokonalosti povrchu monolitu po odbednění? Chcete přitom použít materiál, který bude i v tenké vrstvě na povrchu spolehlivě držet za různých podmínek prostředí? A který nebude barevně odlišný od podkladního betonu? Nabízíme vše výše uvedené – tuzemský specialista na složitější maltové produkty, vč. jemnozrnných stěrek na povrchové úpravy betonu fi. PREMIX servis, spol. s r.o. Obraťte se na nás, jsme tu pro Vás!

Vydáno 04.10.2016Vydáno 22.06.2015
164 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2019