Vše pro vaše úsporné bydlení najdete u stavební firmy FAINSTAV

V době, kdy ceny energií každým rokem rapidně stoupají, je otázka úspory stále aktuálnější. Proč ale nespořit už při stavbě či rekonstrukci domu? Ptáte se jak? Odpověď vám dáme ve společnosti FAINSTAV. Naše stavební firma nabízí kompletní revitalizace bytových domů, ale i stavbu nových nízkoenergetických objektů. Vaše bydlení tak bude nejen krásné a pohodlné, ale také šetrné k vašim peněženkám.

Vše pro vaše úsporné bydlení najdete u stavební firmy FAINSTAV

Revitalizace bytových domů umí zázraky, i starý panelák proměníme v ekonomickou stavbu

Ve společnosti FAINSTAV věříme, že každé bydlení může být krásné a zároveň ne příliš náročné na náklady. V Praze, Uherském Hradišti i okolí proto provádíme revitalizace bytových domů a to jak zděných, tak panelových. I staré domy, které již řadu let nevyhovují požadavkům současné doby, tak budou mít po našem zásahu parametry novostavby.

Firma FAINSTAV si zakládá především na kvalitní, poctivé práci a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Jsme vám proto k dispozici po celou dobu procesu a provedeme vás počátečním plánováním i závěrečnými dodělávkami. Připravíme pro vás kompletní plány revitalizace a detailně vyčíslíme, kolik a kde můžete ušetřit za náklady. Pomůžeme vám také s vyřízením případných dotací a v případě potřeby dodáme kontakt na výhodného poskytovatele úvěru. Také běhání po úřadech můžete bez starostí nechat na nás. Vyjednáme stavební povolení, energetický štítek i všechny další potřebné dokumenty.

Nová okna, zateplení nebo rekonstrukce kotelny, to vše vám pomůže šetřit

Požadavky a potřeby jednotlivých objektů se výrazně liší. Někde postačí výměna oken a vstupních portálů, jinde je třeba provést důkladné zateplení domu, balkonů i sklepních prostor. V naší společnosti jsme proto připraveni na všechno. Nabízíme vám kompletní stavební práce od jednoduchých stavebních úprav, přes výměnu a rekonstrukci výtahu až po kompletní rozvody elektra, vody a plynu. Kompletně se tak postaráme o zlepšení vzhledu i uživatelských vlastností vašeho domu.

Stavba nízkoenergetických domů je investicí do budoucna

Ve společnosti FAINSTAV se nestaráme pouze o revitalizace starších bytových jednotek. My také stavíme nové a velmi úsporné domy. Pasivní domy jsou totiž stále žádanější a pro své maximální úspory energie a nadstandardní komfort bydlení si získaly již řadu klientů. Pro výstavbu nízkoenergetických domů používáme speciálně navrhované systémy Medmax nebo Thermodom na bázi pěnového expandovaného polystyrenu. Jedině tak zajistíme, aby při stavbě nedocházelo ke vzniku tepelných mostů, a budovy získají maximální tepelnou ochranu.    

Úsporné bydlení není žádná věda, stačí jen vědět, jak na to. Obraťte se proto na naši stavební firmu a zjistěte ještě dnes, kde můžete ušetřit. Naše pobočky najdete v Praze i Uherském Hradišti.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.fainstav.cz

Vydáno 22.06.2015
68 Zhlédnutí
Topováno 25.08.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FAINSTAV, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FAINSTAV, s.r.o.
www.fainstav.cz
Adresa

Adresa

Zelené náměstí 1291
Uherské Hradiště 686 01

fainstav@fainstav.cz
+420 777 117 221


Najdete nás také zde:

ARES
captcha