Lis na PET lahve od firmy STEELTEC má velký potenciál

Spotřební kovové zboží je všude kolem nás. Může se jednat o nejrůznější typy nářadí, jako jsou motyčky, sekačky, hrábě, kultivátory, součástky určené k montáži třeba do traktorů nebo jinak využitelné ve strojírenském průmyslu. Všechny tyto výrobky se ke koncovým zákazníkům dostávají skrze obchody – tam ale jejich cesta nezačíná. Mezi velkovýrobní strojírenské provozy se řadí i společnost STEELTEC, která v letošním roce slaví již dvacet let existence v rámci areálu Třineckých železáren. Právě STEELTEC dodává své výrobky velkým odběratelům. Mezi patentované vynálezy této společnosti se řadí také lis na PET lahve. Ten se nyní může stát každodenní pomocnou silou i pro vaše zákazníky.

Lis na PET lahve od firmy STEELTEC má velký potenciál

Zbavme se zbytečného plastu okolo nás díky lisu na PET lahve

Všude se válející plastové lahve už nebudou nikoho nadále obtěžovat. Lis na PET lahve od společnosti STEELTEC vám s nimi jednoduše pomůže. Je vhodný do jakékoliv domácnosti nebo podniku, ovládat ho zvládne malé dítě i starší člověk, který již nemá takovou sílu. Nejenže tím získáte prostor ve vašem třídícím koši, ale ušetříte také na jiných místech. Logistický proces na odvoz PET lahví je nákladný, jelikož lahve jsou příliš objemné – proto není možné odvézt velké množství najednou. Ovšem lis na PET lahve tento problém vyřeší. Pomocí důkladné deformace získáte mnohem více místa a tudíž dojde ke snížení nákladů na odvoz tohoto druhu odpadu.

Lis na PET lahve


Firma nabízí také práškové lakování

Lis na PET lahve je jedním patentovaných výrobků firmy STEELTEC. Tím však ale rozvoj firmy nekončí, naopak. Společnost se snaží neustále posouvat kupředu svůj výrobní program a investuje do nových technologických zařízení. Momentálně STEELTEC ukončil vývoj nového lisu na plechovky, který bude na trh uveden na podzim tohoto roku. Doplní tak dnes již na trhu dostupný ruční lis na PET lahve ECOPRESS. Kromě rozšiřujícího se portfolia výrobků se dále rozšiřují i samotné prostory. Je přistavena nová hala, investice směřují do nové práškové lakovny a řezacího laseru. Ta je plně automatická a disponuje technologií práškového lakování, která je schopná upravovat díly do hmotnosti až padesát kilogramů. Povrch na daném kusu vám můžeme také předem upravit a to buď omíláním, pískováním nebo nanesením železitého fosfátu.

Zajišťujeme galvanické zinkování, chromování, mědění, karbonitridaci


Většina výrobků je určena k exportu

Společnost STEELTEC se řadí mezi firmy, které se snaží podporovat zaměstnávání zdravotně postižených osob. Spolupracuje se Slezskou diakonií a zaměstnává lidi se změněnou pracovní schopností, momentálně je jich v řadách firmy sto dvacet, do budoucna plánují přibrat ještě dalších čtyřicet pracovníků. Staví kvůli tomu i novou halu.
Firma, působící pod vlajkou HUSQVARNA Group, se tuto spolupráci snaží čím dál více prohlubovat. Již dnes se ukazuje, že devadesát pět procent výrobků směřuje na vývoz, především do Švédska a západní Evropy. Vyrobeno bylo také asi šedesát dílů polotovarů k montáži traktorů. Díky této zakázce se výrobky společnosti dostávají i na trhy jako je Austrálie, Nový Zéland, Korea či USA.

Pro více informací neváhejte společnost kontaktovat


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.steeltec.cz

Vydáno 22.06.2015
211 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Steeltec CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Steeltec CZ, s.r.o.
www.steeltec.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Blog
Adresa

Adresa

Průmyslová 700
Třinec - Konská 739 65

steeltec@steeltec.cz
+420 558 535 096


Najdete nás také zde:

ARES
captcha