Na privátní plastické a estetické chirurgii ve Zlíně vám změní život k lepšímu

Společnost Plastika – estetika Zlín nabízí služby plastické a estetické chirurgie, díky kterým opět nabudete sebevědomí z mladistvého vzhledu bez nedokonalostí způsobených stárnutím, nezdravým životním stylem, úrazem nebo vrozenými vadami. Ať už potřebujete úpravy v oblasti obličeje, vytvarování postavy, odstranění kožních problémů nebo léčebný zákrok v oblasti rukou, obraťte se na zkušeného plastického chirurga ve Zlíně.


Nebojte se plastické a estetické chirurgie od profesionála

Stejně jako v mnoha jiných oborech, i v plastické a estetické chirurgii platí, že není třeba se obávat ani složitějšího úkonu, pokud se svěříte do rukou opravdového odborníka s dlouholetou praxí. Na klinice Plastika – estetika Zlín působí MUDr. Libor Mrňa, který si díky svým zkušenostem, vysoké odbornosti a empatickému přístupu získal oblibu velké spousty spokojených zákazníků a zákaznic.

 

Co vás čeká na klinice Plastika – estetika Zlín s.r.o.?

Privátní plastická a estetická chirurgie MUDr. Libora Mrni nabízí široké portfolio zákroků. Samotnému operačnímu výkonu vždy předchází osobní konzultace, kde budete seznámeni se všemi možnostmi řešení vašeho problému, případnými riziky a pravidly přípravy na zákrok i rekonvalescence.

 

·         Estetická chirurgie

Estetická chirurgie je odvětví zahrnující celou řadu zákroků. Jde např. o blefaroplastiku (úprava očních víček), face-lift, otoplastiku (úprava uší), lipofilling (výplň vrásek), readjuvanci (omlazení obličeje výplňovými materiály), liposukci a další estetické výkony, které vám navrátí mladistvý vzhled a sebevědomí.

 

·         Korektivní dermatochirurgie

Na klinice vám pomohou také s kožními problémy, které mohou způsobovat potíže nejen z hlediska estetického, ale i zdravotního. Jde např. o odstranění kožních výrůstků a mateřských znamének či úpravu jizev po akné, operacích nebo popáleninách.

 

·         Elektivní chirurgie ruky – periferní neurochirurgie

Nejčastějším chirurgickým zákrokem v oblasti rukou bývá v současné době, kdy spousta lidí několik hodin denně stráví prací s myší, operace karpálního tunelu. MUDr. Libor Mrňa je specialistou nejen na tento problém, ale můžete se na něj obrátit i v případě Dupuytrenovy choroby nebo potíží na šlachových pochvách.

 

Více informací o klinice Plastika – estetika Zlín s.r.o. naleznete na webových stránkách www.plastika-estetika.cz. Těšíme se na vaši návštěvu a osobní konzultaci.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.plastika-estetika.cz

Vydáno 23.04.2014
1080 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vyhlazení vrásek kyselinou hyaluronovou ve Zlíně

Vyhlazení vrásek kyselinou hyaluronovou ve Zlíně
Stárnutí je přirozený proces. S jeho viditelnými projevy se ale dá bojovat a docílit tak mladistvějšího věku. Jedním z možných řešení je vyhlazení vrásek od zkušeného plastického chirurga. Takovým je MUDr. Libor Mrňa, který působí v privátní plastické a estetické chirurgické ambulanci Plastika – ...

MUDr. Libor Mrňa: Výplňové injekce a vyhlazení vrásek ve Zlíně

MUDr. Libor Mrňa: Výplňové injekce a vyhlazení vrásek ve Zlíně
Přibývající roky, nadměrné slunění nebo třeba kouření. Nejen tyto faktory mohou způsobit ubývání kolagenu a ztrátu elasticity vaší pokožky. Na obličeji tak přibývají viditelné stopy v podobě vrásek, váčků, povadlé kůže a dalších nedokonalostí, na které už je ale časem i ta nejdražší kosmetika ...

Tumescentní liposukce – spolehlivý způsob tvarování postavy

Tumescentní liposukce – spolehlivý způsob tvarování postavy
Je pro vás tvarování postavy noční můrou? Vyzkoušeli jste už všechny možné cviky, ale výsledky stále nejsou dle vašich představ? Nebo na pravidelné chození do posilovny nemáte čas? Pak máte možnost vyzkoušet kouzlo tumescentní liposukce. Tato bezbolestná liposukční metoda vás možná mile překvapí. ...

Operace očních víček na klinice Plastika – estetika ve Zlíně

Operace očních víček na klinice Plastika – estetika ve Zlíně
Oční víčka jsou jednou z nejvíce namáhaných a nejcitlivějších částí kůže. Postupem času kůže v oblasti víček ztrácí na elasticitě a objevují se známky stárnutí, nezdravého životního stylu, ale i dědičnosti a některých onemocnění. S těmito neestetickými projevy pomůže blepharoplastika neboli operace ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Plastika - estetika Zlín s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Plastika - estetika Zlín s.r.o.
www.estetikazlin.cz
Adresa

Adresa

Padělky I/3645
Zlín 760 01

info@plastika-estetika.cz
+420 739 016 300


Najdete nás také zde:

ARES
captcha