Zapomeňte na nudné samolepicí etikety. Objednejte si je u Zebry

V průmyslovém odvětví je třeba mít vždy důkladně označené produkty. Pomáhá to nejen zlepšit prezentaci vaší firmy, ale také to následně usnadňuje orientaci samotnému zákazníkovi. Ať už vaše společnost podniká v logistice, potravinářství, strojírenství či automobilovém průmyslu, v každém případě se vám samolepicí etikety nebo visačky rozhodně budou hodit. Že ještě nevyužíváte těchto postupů a své produkty neoznačujete? Je čas to změnit s firmou Zebra, která se výrobě věnuje již dvacet dva let. Zvolte si materiál, provedení a můžete se těšit na krásné etikety a štítky od Zebry.

Zapomeňte na nudné samolepicí etikety. Objednejte si je u Zebry

Získejte etikety kvalitně a rychle

Každý výrobek by měl na zákazníka působit jako celek. Znamená to, že by si jeho výrobce měl dát záležet nejen na samotném produktu, ale také na jeho obalu. Výjimkou by tedy neměly být ani štítky. Samolepicí etikety vám cestu za úspěchem v této oblasti usnadní. Technologie společnosti Zebra je natolik vyspělá, že si můžete vybrat z velkého množství vstupních materiálů a záleží to pouze na vás, jaké samolepicí štítky si budete přát vyrobit. Zvolit můžete design od papírových matných až po papírové lesklé, či transparentní a thermo citlivé materiály. Tyto speciální druhy mají ochrannou bariéru proti mastnotě a oděru, můžete si také vybrat různý stupeň lepivosti. Samolepicí etikety dodají vašim výrobkům punc kvality. Využijte toho a objednejte si dodávku materiálu u společnosti Zebra.

Technologie společnosti Zebra s.r.o.


Usnadněte si proces výroby s nelepicími štítky

Jestliže nechcete samolepicí etikety a nehodí se vám popisek na vaše výrobky lepit, nezoufejte. Firma Zebra má i pro vás řešení. Visačky nebo štítky zvládnou tuto situaci hravě. Visačky jsou nelepicí, vyráběné s naseknutým otvorem, pomocí kterého ji pohodlně zavěsíte. Můžete si také zvolit visačku bez tisku nebo potištěnou z obou stran. Opět záleží jen na vás a vaší představě, kterou firma Zebra pomůže naplnit. Kromě visaček pro vás máme i štítky, které pomohou vašemu internímu procesu přímo při výrobě. Zajistí vám jednoduchou sledovatelnost výrobků, ale na rozdíl od samolepicí etikety se mnohem snadněji sundává – to oceníte v případě, že budete chtít štítek vyměnit. Aby se vám štítky odtrhávaly ještě lépe, je možné je opatřit perforací k lepšímu odtržení.


Zebra se prohání mezi etiketami již dvacet dva let

Se společností Zebra najdete vždy ten pravý materiál na samolepicí etikety, vhodných právě pro vaši firmu. Zebra spolupracuje s renomovanými dodavateli jako jsou Avery Dennison, UPM Raftalac nebo Ancorvert, kteří jsou zárukou kvality. Praxe v oboru již dvacet dva let jim dala spoustu zkušeností, k tomu je jistí kvalifikovaný kolektiv odborníků, kteří své práci rozumí. Jejich cílem je vyjít svým obchodním partnerům a zákazníkům vždy maximálně vstříc a poskytnout jim ty nejlepší samolepicí štítky a visačky.

Jestliže máte o samolepicí etikety, visačky nebo štítky zájem, neváhejte společnost Zebra kontaktovat. Myslete na prezentaci vaší společnosti a odhodlejte se udělat krok kupředu a díky originálním etiketám od Zebry se odlište od konkurence.

Kontaktuje společnost Zebra s.r.o.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zebra-sle.cz/

Vydáno 22.06.2015
217 Zhlédnutí
Topováno 14.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Visačky i samolepicí etikety je dobré mít vždy po ruce

Visačky i samolepicí etikety je dobré mít vždy po ruce
Samolepicí etikety jsou nezbytností pro každého, kdo pracuje v potravinářství, logistice nebo textilním průmyslu. Označování výrobků se díky etiketám od firmy Zebra stane naprostou hračkou. Kromě toho si u nás můžete objednat také visačky nebo tisk vstupenek. Vybírat můžete z velkého množství ...

Hledáte vhodnou společnost pro výrobu a dodání samolepicích a ostatních etiket?

Hledáte vhodnou společnost pro výrobu a dodání samolepicích a ostatních etiket?
Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a štítky bez tisku a také s možností tisku až 8 barev v duchu našeho hesla „Rychlost + Kvalita = ZEBRA“.

Samolepicí etikety rychle, kvalitně a přesto levně

Samolepicí etikety rychle, kvalitně a přesto levně
Samolepicí etikety mají nejen zákazníci obchodů na očích denně. O koupi daného výrobku se rozhodují podle designu samotného obalu a etikety, ale také obvykle podle informací na ní natištěných. Samolepicí etikety se však nepoužívají jenom v potravinářství, ale také v mnoha dalších odvětvích ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zebra, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zebra, s.r.o.
www.zebra-sle.cz
Adresa

Adresa

Palackého 662
Velim 281 01

zebra@zebra-sle.cz
+420 321 796 730


Najdete nás také zde:

ARES
captcha