Tauchman SWS s.r.o.

Vydáno 11.12.2012
628 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017

Svařované hliníkové, nerezové a titanové konstrukce

Firma Tauchman je specialistou na sváření hliníku, nerezu i titanu metodou TIG. Kromě toho nabízí i práškové navařování nebo svařování litiny. V sortimentu najdete širokou škálu výrobků, ale také můžete objednat cokoliv podle přání a specifických požadavků.


Firma Jindřich Tauchman SWS vznikla v roce 1991, kdy začala vyrábět hliníkové žebříky a lešeňové sloupy vlastní konstrukce. Jako první česká firma také zahájila v roce 1998 výrobu čtyřdílných nastavovacích žebříků pro záchranáře. Tyto žebříky byly certifikovány podle evropských norem a dnes patří ke špičce v oboru.Mimo to jsou v nabídce speciálnížebříky pro hasičský sport, kterépoužívají přední závodní družstva na takových významných akcí, jako je mistrovství světa v požárním a záchranářském sportu. Žebříky Tauchman využívají záchranáři a hasiči nejen v České republikc, ale také v Německu, Polsku, Slovensku, Rumunsku nebo Turecku.

Firma Tauchman vyrábí dále širokou škálu svařovaných žebříků pro obecné použití, jednoduchých, výsuvných (i ovládaných lanem), dvojitých, kombinovaných, požární výlezy se suchovodem atd.

Kromě žebříků najdete v sortimentu velmi mnoho rozmanitých výrobků ověřené kvality.Nejžádanějším artiklem jsou speciální plošiny a přístupové schůdky, které dokáže fa Tauchman zhotovit přímo na míru dle přání zákazníka a které nacházejí uplatnění snad ve všech průmyslových odvětvích, v opravárenství, stavebnictví, zkrátka všude tam, kde je třeba zajistit bezpečný přístup obsluhy ke strojům, při údržbářských, stavebních a jiných činnostech. Dalšími vyhledávanými výrobkyjsou saně za sněžného skutra nebo saně za čtyřkolky. Pro zimní sporty dále nabízí držáky a koše na lyže nebo snowboardy, které je možné připojit na sněžné skutry, čtyřkolky i auta nebo stojany na zimní sportovní vybavení.

Zahrádkáři najdou v nabídce firmy Tauchman konstrukce foliovníků, myslivci lehké mobilní posedy, kutilové různé konstrukce antén, ploty, brány, schodiště, nájezdy, nejrůznější police a regály na přepravu zboží v autech.

Kvalitu práce firmy Tauchman dokládá také to, že v roce 2006 získala certifikát ISO 9001.

Bližší informace o činnosti i nabízených produktech najdete na www.swstauchman.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.swstauchman.cz