Fungující telekomunikační a datové sítě jsou naší specialitou

Anténní systémy, vybavení pro datová centra a kabely všeho druhu? To je společnost KABEL TRADE.

Kabel Trade Praha: fungující telekomunikační a datové sítě jsou naší specialitou

O telekomunikační a datové sítě se staráme již od roku 1997

Naše společnost představuje dokonalé spojení zkušenosti a tradice s nejnovějšími technologiemi. Nabízíme vám proto pouze ty nejnovější systémy a prvky pro telekomunikační a datové sítě, které na trhu najdete. Zároveň však víme, že poctivá práce a individuální přístup ke každé zakázce jsou předpokladem úspěšného podnikání. Také díky tomu jsme se stali významným dodavatelem prvků pro výstavbu telekomunikačních a datových sítí nejen v České, ale i Slovenské republice.

Dodávkou potřebných komponentů to u nás ale nekončí. Samozřejmostí je odborné poradenství a následná technická podpora každého zákazníka. Pro nové klienty jsme navíc schopni vytvořit kompletní systémové řešení, které vám zaručí bezproblémovou komunikaci a přenos dat.


Anténní systémy společnosti KABEL TRADE jsou základem pro bezdrátovou komunikaci

Spolehlivé anténní systémy všech typů jsou jednou z našich specialit. Přinášíme vám kompletní portfolio prvků, které budete pro výstavbu anténních systému potřebovat. V naší nabídce najdete systémy pro vysokorychlostní bezdrátové sítě, ale i mikrovlnné anténní systémy páteřních spojů. Nezapomínáme ani na televizní a rozhlasové systémy a máme pro vás vše potřebné pro bezproblémové šíření digitálního signálu televizního i rozhlasového vysílání.

Protože víme, že k fungování anténních systémů je nutné především správné vedení signálu, přinášíme vám širokou nabídku koaxiálních kabelů CELLFLEX či HELIFLEX stejně jako spolehlivé optické kabely všeho druhu. Veškeré příslušenství pro váš anténní systém tak najdete na jednom místě.

Anténní systémy


Kabely z naší nabídky zajistí správné fungování každé sítě

Požadavky telekomunikačních sítí na rychlost a objem přenesených dat se stále zvyšují. Také proto vám přinášíme širokou škálu metalických a optických kabelů, které využijete při výstavbě pevných i mobilních sítí. Vsázíme pouze na osvědčené kabely, které splňují všechna kritéria této moderní a technologicky náročné doby. Samozřejmostí jsou pak potřebné doplňky, které při budování telekomunikační sítě využijete. U nás tak najdete mechanické i optické propojovací systémy, ale i záložní napájení UPS, či zdroje DC.

Singlemodové a multimodové optické kabely z naší nabídky zase zajistí perfektní fungování optických sítí. Jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Kromě klasických kabelů pro datové sítě vám nabízíme i kabely KZL s kombinovaným zemním lanem a optické mikrokabely pro výstavbu FTTx sítí. Vybudování spolehlivé datové sítě tak nebude díky našim kabelům a příslušenství žádný problém.


Kabely všeho druhu nakupujte také v našem e – shopu

KABEL TRADE PRAHA vám zkrátka přináší vše, co v oblasti telekomunikačních a datových sítí potřebujete. Jednotlivé kabely a komponenty navíc můžete nakupovat online v našem e- shopu. Ten najdete spolu s dalšími užitečnými informacemi na našich webových stránkách.

Telekomunikační a datové sítě v e-shopu


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ktp.cz

Vydáno 25.06.2015
172 Zhlédnutí
Topováno 02.03.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Distribuce kabelážních prvků pro telekomunikační a datové sítě

Distribuce kabelážních prvků pro telekomunikační a datové sítě
Telekomunikace a informační technologie vyžadují ke své činnosti kvalitní kabely a dráty. Ty běžně slouží jako médium pro přenos nejrůznějších signálů, a je tedy nutné zajistit maximální kvalitu těchto prvků. Najít spolehlivého dodavatele těchto produktů se může zdát složité, avšak opak je pravdou. ...

CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality

CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality
V dnešní době se kladou velké nároky na pokrytí signálem. Mobilní technologie využíváme každým dnem a je pro nás velkou nepříjemností, narazíme-li na místo, kde tzv. „nemáme signál“. O to horší je to v případě, nastává-li tato situace uvnitř budov. Existují však systémy, které dokáží RF signály ...

Komplexní nabídka prvků pro telekomunikační a datové sítě

Komplexní nabídka prvků pro telekomunikační a datové sítě
Společnost Kabel Trade Praha s.r.o. (KTP) působí na českém a slovenském trhu už více než 16 let a za dobu své existence rozšířila portfolio nabízených produktů na všechny oblasti telekomunikačních a datových sítí. V současné době Kabel Trade Praha kompletní sortiment převážně pasivních produktů ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KABEL Trade Praha s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KABEL Trade Praha s.r.o.
www.ktp.cz
Adresa

Adresa

Dobronická 1257
Praha 4 148 00

info@ktp.cz
+420 261 112 921


Najdete nás také zde:

ARES
captcha