Podlahy pro fitness centra či posilovny chtějte jedině od profesionálů, Praha

Zařizujete nebo rekonstruujete fitness centrum, posilovnu nebo jinou sportovní místnost? Pak si zvolte vhodnou podlahu! Je třeba si totiž uvědomit, že podlahy ve fitness centrech a posilovnách jsou vystaveny velké zátěži - jedná se o nárazy těžkých činek a také lokálnímu zatížení v místech, kde je sportovní náčiní uskladněno v době, kdy se nepoužívá. Podlaha musí proto být odolná proti poškození, ale také proti hluku. Zároveň musí být protiskluzová. Ideálním řešením jsou speciální pryžové desky od společnosti NOKO servis s.r.o., která je specialistou na sportovní podlahy. Vhodnou podlahu Vám nejen dodá, ale také Vám poradí a zajistí profesionální pokládku!

Podlahy pro fitness centra či posilovny chtějte jedině od profesionálů, Praha

Speciální pryžové podlahy a desky - ideální řešení pro sportovní podlahy

Jaké vlastnosti by měla mít podlaha v posilovně nebo fitness centru? Jak už jsme naznačili v úvodu tohoto článku, v prvé řadě by měla být vysoce odolná a houževnatá. Zároveň ale nesmí být funkčnost nadřazena pohodlí. Speciální pryžové podlahy od firmy NOKO servis s.r.o. proto obsahují melír EPDM, díky němuž jsou vysoce komfortní. Absorbují vibrace a pády různých předmětů a jsou otěruvzdorné. Navíc jsou vynikajícím tepelným i zvukovým izolantem. V neposlední řadě je důležitá také jejich nasákavost, která je nižší než 1%. Proto se tyto pryžové podlahy s oblibou používají také ve wellness studiích, kde je vysoká vlhkost vzduchu a na zimních stadionech, kde je kromě vlhkosti navíc i riziko poškození bruslemi. Typické je ale jejich použití v posilovnách, tělocvičnách, fitness centrech či boxernách. Tyto sportovní podlahy můžete zatížit až do 1,56 MPa, což běžné podlahy garantovat nemohou. Jejich vlastnosti se nemění ani v extrémních podmínkách maximálního namáhání. A když mluvím o výhodách, nemohu opomenout také snadnost údržby těchto pryžových podlah!

Podlahy do fitness


Výběr sportovní podlahy

Pryžové podlahy pro fitness centra a posilovny jsou k dostání v různých barvách. Základem je vždy černá s melírem o 5 do 40 %. Volitelná je také tloušťka podlahy - 6,8,10 mm nebo větší při individuálním požadavku zákazníka. V případě, že váháte, jakou tloušťku zvolit, specialisté z NOKO servis s.r.o. Vám rádi poradí, neboť mají zkušenosti z desítek položených sportovních podlah.


Odborná pokládka podlahy pro fitness centrum či posilovnu

Aby podlaha skutečně splnila všechny výše uvedené vlastnosti, musí být správně položena. Využijte proto profesionální pokládku od společnosti NOKO servis s.r.o. Získáte tak garanci a záruku kvalitní pryžové podlahy, která bude ve Vaší posilovně sloužit mnoho let! Odborná pokládka zahrnuje také úpravu podkladu a zalištování.

Pokud máte další dotazy, poptávky či objednávky v oblasti sportovních podlah, kontaktujte firmu

NOKO Servis s.r.o.
Čsl. Armády 20, Hostivice - Praha-východ
tel. 776444100
e-mail: info@nokoservis.cz
www.nokoservis.cz

Pro inspiraci můžete navštívit fotogalerii realizovaných zakázek.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nokoservis.cz

Vydáno 28.06.2015
1173 Zhlédnutí
Topováno 06.02.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Fitness vybavení - pryžové kotouče pro vzpírání, odolné pryžové puzzle a další

Fitness vybavení - pryžové kotouče pro vzpírání, odolné pryžové puzzle a další
Vzpírání, crossfit i bojové sporty si v poslední době získávají čím dál větší oblibu a řada lidí pomalu opouští fitness centra plná moderních strojů a dává přednost cvičení s vlastní vahou nebo olympijskou osou. Fitness vybavení jako pryžové puzzle nebo pryžové kotouče na vzpírání přináší ...

Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha

Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha
Pryžové podlahy se vyznačují vysokou odolností, proto jsou také vhodné jako sportovní povrchy, ať už se jedná o posilovny, tělocvičny či např. dnes velmi moderní crossfit cvičení. Vysoce kvalitní pryžové desky pro sportovní podlahy nejen v Praze a okolí dodává a odborně instaluje společnost NOKO ...

Podlaha pod činky – pryžové desky nebo puzzle s žebrováním, Praha

Podlaha pod činky – pryžové desky nebo puzzle s žebrováním, Praha
Podlaha ve fitness centru je velice namáhaná. Proto je zapotřebí položení speciálně vyvinuté podlahy právě pro tento účel, aby se nejen šetřilo celé zařízení, ale také aby byl pobyt v tomto sportovišti příjemným. Pro cvičící i pro obsluhující personál.
PODSTRÁNKY

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště
Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště
Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy

Pryžové desky pro průmysl

Pryžové desky pro průmysl
Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictví
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
WEBOVÁ STRÁNKA
NOKO Servis s.r.o.
www.nokoservis.cz
Adresa

Adresa


Kladno 272 01

info@nokoservis.cz
+420 777 583 877


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha