Lázně pohádkového kraje – Lázně Lednice

Lázně Lednice Lázeňský dům Perla

Lázně pohádkového kraje – Lázně Lednice

Lázně pohádkového kraje – Lázně Lednice

V Lázních Lednice na jižní Moravě se vám dostane královské péče. V srdci překrásného Lednicko-valtického areálu najdete relaxaci a léčebné procedury, které vám uleví od vašich potíží s pohybovým ústrojím, klouby, páteří či cévami. Lázeňské, rehabilitační a relaxační pobyty v Lázních Lednice jsou vhodné nejen pro seniory.


Lázně Lednice pomáhají s pohybovými obtížemi i popáleninami

Léčebné Lázně Lednice byly otevřeny v roce 2007 za účelem poskytování léčebných a rehabilitačních služeb. V Lázních Lednice se k léčebným, rehabilitačním a relaxačním procedurám využívají účinky přírodní jodobromové minerální vody. Ta velmi dobře působí na pohybový a oběhový systém, neurologická onemocnění, ale i gynekologické potíže a popáleniny. V jihomoravských Lázních Lednice máte moře takřka na dosah ruky.

Lázeňské, léčebné i relaxační procedury nejrůznějších druhů

Z léčebných procedur nabízíme jodobromovou koupel, kinezioterapii, hydroterapii, reflexní terapii, mechanoterapii, masáže, elektroléčbu, inhalaci, fototerapii, termoterapii, oxygenoterapii, vodní i suchou uhličitou koupel, ale také wellness služby (peeling, masky, zábaly apod.). Nabízíme také ambulantní či relaxační balíčky procedur. Naše služby můžete komukoliv darovat ve formě poukazu.

Prvotřídní služby v příjemném prostředí Lázní Lednice

Ubytovat se u nás můžete ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s kapacitou 80 lůžek. K dispozici je vám restaurace, příjemná kavárna s venkovní terasou, zasedací místnost pro 40 osob, internetový koutek, prostorná tělocvična, fitcentrum, sauna i bazén s vířivkou a protiproudem. Samozřejmostí je bezbariérový přístup do všech částí budovy. U nás se setkáte s nádherným prostředím, příjemným personálem a prvotřídními službami, díky čemuž jsme schopni uspokojit i tu nejnáročnější klientelu.

Lázeňský pobyt v Lázních Lednice hradí i pojišťovny

Máte nárok na lázně hrazené pojišťovnou? Nyní už mohou pojištěnci VZP a ZP MV přijet i k nám. Podívejte se, jaké obtíže léčíme, a požádejte svého lékaře o předepsání lázeňské léčby v Lázních Lednice. Navíc také všichni klienti ušetří 100 Kč/den, v případě komplexní lázeňské péče, za dříve povinně vybíraný regulační poplatek.

U nás si to užijí senioři, páry i jednotlivci

Naše služby si můžete nechat předepsat od lékaře a zotavovat se u nás s nejrůznějšími zdravotními problémy, anebo si k nám můžete přijet jen odpočinout. Sami, s přáteli, s partnerem, ale i s dětmi. Nabízíme speciální pobyty pro páry či pro seniory. Svých zákazníků a jejich přízně si vážíme, proto nabízíme lázeňské, léčebné i relaxační pobyty za velmi příznivé ceny. Nyní si například můžete na poslední chvíli zakoupit jarní pobyt se slevou až 720 Kč za osobu. Ať už přijedete sami, v páru anebo ve skupině, u nás budete mít vždy co dělat. Kromě léčby a rehabilitace můžete chodit plavat, do sauny, na masáže, ke kosmetičce nebo můžete objevovat krásy Lednicko-valtického areálu. V Lázních Lednice se nudit nebudete.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lednicelazne.cz

Vydáno 24.04.2014
1494 Zhlédnutí
Topováno 20.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Relax v Lázních Lednice v lázeňském domě Perla

Relax v Lázních Lednice v lázeňském domě Perla
Chtěli byste zažít něco výjimečného? Vydejte se do lázní v Lednici! Ty se jako jediné v České republice nachází přímo v areálu zapsaném v seznamu světového a kulturního dědictví UNESCO. Lázeňský dům Perla nabízí svým návštěvníkům širokou nabídku pobytových balíčků: od klasických, přes relaxační, ...
PODSTRÁNKY

Léčebné pobyty

Léčebné pobyty
Léčebné pobyty v Lázních Lednice s komfortním ubytováním a stravováním

Relaxační pobyty

Relaxační pobyty
Relaxační pobyty s lázeňskými procedurami, ubytováním a stravováním v Lázních Lednice

Denní lázně

Denní lázně
Denní lázně s léčebnými procedurami v Lázních Lednice na jižní Moravě
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Lázně Lednice Lázeňský dům Perla
WEBOVÁ STRÁNKA
Lázně Lednice
www.lednicelazne.cz
Adresa

Adresa

Břeclavská 700
Lednice na Moravě 691 44

recepce@lednicelazne.cz
+420 519 304 811


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha