Klimatizace NORDline s invertorem – luxus, který si může dopřát každý

Doby, kdy byla instalace klimatizace záležitostí pouze pro bohaté, jsou dávno pryč. V současnosti jsou kvalitní klimatizace daleko dostupnější než dřív, a kromě optimálního klimatu vám doma nebo v kanceláři mohou vytvořit i luxusní designový doplněk. Chcete, aby zároveň s uvedenými přednostmi klimatizace šetřila i vaši peněženku? Pořiďte si klimatizační jednotku z řady AUS značky NORDline.

Klimatizace NORDline s invertorem – luxus, který si může dopřát každý

Klimatizace NORDline ve třech modelech pro jakýkoli prostor

Klimatizační jednotky s invertorem NORDline AUS dokáží plynule regulovat otáčky kompresoru v závislosti na podmínkách, čímž přizpůsobí výkon klimatizace a uspoří náklady za energie. Tyto klimatizace jsou vyráběny ve třech modelech: AUS 09 – 25; AUS 12 – 32; AUS 18 – 50, které se liší výkonem chlazení a vytápění pro použití v různých podmínkách a velikostech místností.


NORDline AUS není jen tak obyčejná klimatizace

- I přes velmi příznivou cenu oproti běžným klimatizacím toho klimatizace NORDline AUS s invertorem dokáže daleko více, než vytvořit příjemné klima v horkých nebo naopak mrazivých obdobích. Posuďte sami z výčtu dalších předností, jakého pomocníka si můžete pořídit:

- Klimatizace NORDline AUS obsahuje snadno omyvatelný prachový filtr, který zachytí většinu malých prachových částic. Tuto funkci ocení především alergici nebo rodiny s malými dětmi.

- Antikorozní venkovní kryt z elektrolyticky pozinkovaného ocelového plechu chrání venkovní jednotku před vlivem vlhkosti na její životnost.

- Funkce Turbo u těchto klimatizací urychluje chlazení a vytápění dle nastavené teploty. Tím je optimálního klimatu docíleno v nejkratším možném čase.

- Při vytápění v zimním období je vnitřní ventilace opatřena ochranou proti nepříjemnému foukání studeného vzduchu do místnosti. Ventilátor se spustí pouze při dosažení dostatečně vysoké teploty potrubí.

- Další nespornou výhodou klimatizace NORDline AUS je velmi nízká hlučnost. Ta je dosažena použitím vnitřního ventilátoru s velkým průměrem, který zároveň zvyšuje průtok vzduchu z klimatizace.

- Odvlhčovací režim udržuje v místnosti optimální vlhkost bez snížení teploty v místnosti větráním. Je tak zabráněno šíření plísní a hub, kterým se ve vlhkém prostředí daří.

- Hydrofilní hliníková žebra zajišťují volnější odtékání zkondenzované vody a zefektivňují vytápění i chlazení.

- Vnitřní drážkované měděné potrubí klimatizace zvyšuje účinnost výměny tepla až o 30 – 50% oproti hladkému potrubí.

- Automatická diagnostika a ochrana se postará o bezproblémový chod klimatizace NORDline. Chyby jsou včas detekovány a následně jsou automaticky učiněna patřičná opatření.

- Dálkové ovládání a přehledný LED display jsou uživatelsky příjemné a velmi jednoduché na obsluhu.

- Díky funkci Auto restart je nastavení klimatizace uloženo do paměti i po vypnutí napájení.

- Ještě více energie uspoříte využitím módu Spánkový režim, který automaticky mění nastavení zvýšení a snížení teploty v průběhu noci. Tento režim lze navíc regulovat v závislosti na osobách a jejich potřebách.Vydáno 30.06.2015
696 Zhlédnutí
Topováno 21.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Klimatizace, která umí i topit? Klimatizace NORDline AUS

Klimatizace, která umí i topit? Klimatizace NORDline AUS
V horkých letních dnech vám klimatizace příjemně ochlazuje domov či kancelář. Ale co v zimě? Klimatizace NORDline AUS s invertorem umí nejen chladit, ale i topit! Neslevujte ze svého pohodlí a užijte si i chladné a sychravé dny v příjemně teplém prostředí díky klimatizaci české společnosti NOSRETI ...

Domácnosti i firmy nakupují chladicí a mrazicí techniku v Ostravě

Domácnosti i firmy nakupují chladicí a mrazicí techniku v Ostravě
Život bez mrazicí a chladicí techniky si dnes vůbec nedovedeme představit. Domácnosti, restaurace i prodejny chladicí i mrazicí techniku využívají takřka nepřetržitě. A to je také důvod, proč by výběr chladicích skříní, kombinovaných chladniček a další techniky tohoto typu měl být pečlivý. Není vám ...
PODSTRÁNKY

Bílá technika

Bílá technika
Chladicí a mrazicí technika, bílé elektro NORDline a Vestfrost

Gastrozařízení

Gastrozařízení
Gastrozařízení, mrazicí, chladicí a varné technologie

Vytápění a klimatizace

Vytápění a klimatizace
Klimatizace a vytápění, tepelná čerpadla, solární kolektory
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TEFCOLD CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TEFCOLD CZ s.r.o.
www.nosreti-velkoobchod.cz
Adresa

Adresa

28. října 2020/231
Ostrava - Mariánské Hory 709 00

vo@tefcold.com
+420 595 696 614


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha