Přepravíme i zdánlivě nepřepravitelné náklady

Společnost Nosreti, divize Specialtransport, patří k největším dopravcům těžkých a nadrozměrných nákladů v Evropě. Díky nám tak můžete přepravit náklad o hmotnosti až 800 tun!

NOSRETI a.s., Ostrava: Přepravíme i zdánlivě nepřepravitelné náklady

Přeprava nadměrných nákladů je díky nám bezproblémová

Divize Specialtransport se stala jedním z předních evropských dopravců díky více jak 60 letům zkušeností, vývoje a růstu společnosti, ale také díky rozsáhlému vozovému parku.

Těžká doprava

Těžká doprava Nosreti zajistí přepravu nadměrných nákladů kamkoliv budete potřebovat. Zajišťujeme přepravu těžkých a nadrozměrných nákladů v České republice i v zahraničí. Naše nadrozměrná doprava si poradí se stavebními konstrukcemi, těžkými výrobními celky, s turbínami a dokonce i s celými mosty. Disponujeme nejen návěsy pro přepravu těžkých těles, ale i speciální technikou pro ty nejnáročnější převozy.

Speciální doprava

V této kategorii NOSRETI a.s. disponuje soupravami, které se využívají pro transport nádrží, konstrukcí, lehčí kolové techniky a podobných nákladů. Tato technika poskytuje široké přepravní možnosti a je také vybavena například třmeny pro převoz kontejneru nebo mobilními nájezdy pro snadný nájezd přepravované kolové techniky.

S čím si ostatní neví rady, to přepravíme my

Mezi nesporné výhody společnosti patří vlastní trasovací oddělení schopné vyhledat nejvhodnější trasu, určit optimální způsob uložení nákladu, schopné koordinovat veškeré asistenční činnosti a připravené vyřešit veškeré legislativní kroky nutné k získání všech povolení a rozhodnutí. Činnost autorizovaného mostního inženýra je záštitou profesionálního posouzení stavu všech mostů, zajištění přepočtů či zpevnění za využití moderních postupů a technologií.

Při realizaci transportů jsou naše soupravy doprovázeny vlastními doprovodnými vozidly, plně vybavenými komunikační technikou a měřicími pomůckami, které řídí odborně vyškolený tým doprovodných techniků.

Jsme odborníky i v oblasti transportů energetických celků

Společnost NOSRETI a.s. se po celou dobu své již téměř šedesátileté historie velice úzce specializuje i na segment energetiky a jeho přepravní potřeby. Našimi zákazníky se za tuto dlouhou dobu staly subjekty jako ČEZ, ČEPS, PEZ, SEPS, opravárenské a servisní společnosti ETD, ESB, ale i odborné společnosti zabývající se ekologickou likvidací transformátorů nebo na druhé straně investoři či výrobci transformátorů nových.

Jen od roku 2001 naše společnost přepravila více než 30 těžkých transformátorů o vlastních váhách od 170 t/ks (bez olejové náplně), vice než 30 těžkých turbogenerátorů o vlastních váhách od 170 t/ks a mnoho dalších kusů energetických zařízení, celků a technologií na území celé Evropy a v kombinaci s železniční, říční a námořní přepravou na území téměř celého světa. Přepravy těchto zmíněných zařízení představují přemístění více než 11 000 t energetického materiálu.

Akciová společnost si velmi váží nadstandardních vztahu s našimi obchodními partnery, které jí umožnily pevně zakotvit na českém trhu a které jsou ze strany společnosti garantovány umem a bohatými zkušenostmi týmu firmy NOSRETI a.s.

 

K dispozici je Vám kolektiv obchodního týmu v Ostravě, Brně, Praze a Bratislavě – projektoví specialisté, obchodní zástupci a referenti dopravy, přípravný tým – pracovníci trasovacího oddělení včetně mostního specialisty čerpající z ucelených databází přepravních tras (podjezdné výšky, poloměry zatáček, průjezdní profily ČR, SR a páteřových evropských tras) a realizační tým – zkušení pracovníci dopravní kanceláře, dispečeři, doprovodní řidiči a řidiči speciální a těžké techniky.

 

Obr.1 - Těžká doprava, NOSRETI a.s., divize Specialtransport

Obr.2 - Speciální doprava, NOSRETI a.s., divize Specialtransport

Obr.3 - Služby v dopravě, NOSRETI a.s., divize Specialtransport

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nosreti.cz

Vydáno 30.06.2015
188 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NOSRETI a.s. divize Specialtransport
WEBOVÁ STRÁNKA
NOSRETI a.s.
www.nosreti.cz
Adresa

Adresa

28. října 2020/231
Ostrava - Mariánské Hory 709 00

specialtransport@nosreti.cz
+420 595 696 696


Najdete nás také zde:

ARES
captcha