Trachea, a.s.

Lehká, odolná obkladová deska T.board s potiskem T.overface - výroba

Trachea, a.s.
Druhy dekorativního skla včetně potisku

Dekorativní sklo je obzvláště v dnešní době velmi žádané. Tvoří nedílnou součást velkého množství nábytku, od výplní vestavěných skříní po obkladová skla. Na trhu můžete narazit na velké množství typů dekorativního skla, v čele s výrobky T.Cristal od firmy Trachea. Tato skla jsou k dispozici v různém provedení, kromě kalených skel různých odstínů se můžete rozhodnout i pro potisk na sklo.

Trachea, a.s., Holešov: dekorativní sklo

Barevná kalená skla

V nabídce firmy Trachea je najdete pod označením T.CristalColor. Jde o skla, která jsou z jedné strany opatřena celoplošným nástřikem kvalitní barvy s vysokou UV stálostí. Vybrat si přitom můžete z 20 odstínů. Po domluvě a cenové kalkulaci pak firma může dodat i odstíny mimo základní nabízenou škálu. Jednotlivé odstíny jsou vytvořeny s ohledem na standardní vzorník barev RAL, sklo vám tak může ladit s dalšími komponenty a nábytkem. Zákazníci využívají tento typ dekorativních skel nejčastěji pro výplně skříní či jako obklad za kuchyňskou linku.


Dekorativní potisk přímo na kalené sklo

Dalším typem dekorativního skla, které naleznete v nabídce firmy Trachea, je sklo s potiskem Overface. Potisk Overface je moderní způsob, díky kterému je možné přistupovat k návrhu interiéru individuálním přístupem s ohledem na aktuální potřeby. Potisk Overface se provádí na různé materiály, sklo je jedním z nich. Lokální potisk Overface přímo na kalené sklo naleznete pod označením T.CristalMotive. U tohoto typu dekorativního skla zůstává přiznán dekor skla, které zůstává čiré. Hodí se na vestavěné skříně a také jako výplň dvířek Trachea. Dekorativní sklo T.CristalMotive může také imitovat pískování.


Potisk Overface s následným lakováním nebo fotografie

Pod označením T.CristalDecor naleznete dekorativní sklo, které je kombinací obou výše zmíněných postupů. V první řadě je na sklo nanesen vámi zvolený motiv, ve druhé řadě pak dochází k barevnému lakování. Tím se sklo zneprůhlední. Zákazníci volí nejčastěji podkladovou barvu bílou, je však možné se rozhodnout pro libovolnou barvu z palety odstínů. Také lze volit možnost celoplošného potisku s aplikací libovolného grafického motivu, například fotografie. Využití je rozmanité, od výplní vestavěných skříní, přes obkladové panely a v neposlední řadě barevné nebo černobílé reprodukce obrazů a fotografií jako výzdoba interiérů.

Dekorativní potisk Overface


Specifika dekorativních skel od firmy Trachea

Pokud se rozhodnete pro dekorativní sklo s potiskem či bez něj, musíte počítat s určitými specifiky, které se s tímto druhem skla pojí. Kalené sklo je limitováno svými rozměry, minimální jsou standardně 100 x 250 mm, naopak maximální 3200 x 800 mm (po domluvě až 1600mm). Firma se však snaží svým klientům vyjít maximálně vstříc, a tak v případě zvláštních požadavků zajistí individuální řešení. Při dodání technických podkladů je také možné vyrobit různé atypické tvary skel.

Je nutno počítat s tím že žádné sklo není absolutně čiré, a proto může při aplikaci docházet k odchylkám patrným zejména u světlých odstínů.

Kompletní sortiment nabízených produktů i bližší informace o potisku Overface naleznete na internetových stránkách firmy.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.trachea-cristal.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nový design kuchyňských dvířek

Nový design kuchyňských dvířek

Máte rádi originalitu? Toužíte po výjimečnosti? Chcete mít domácnost útulnou, hezkou a příjemnou, ale zároveň moderní a stylovou? Pak si můžete vybírat z nejnovějších dekorů kuchyňských dvířek od firmy Trachea a.s. Holešov, které napodobují beton, dřevo a mohou se snoubit s jakýmikoliv dalšími materiály. Kuchyně je srdcem každého domova, a proto stojí za to mít z této místnosti výjimečné prostředí, které si můžete přizpůsobit podle svého vlastního gusta.

Vydáno 11.01.2018
Nábytková dvířka od firmy TRACHEA vynikají odolností i designem

Nábytková dvířka od firmy TRACHEA vynikají odolností i designem

Každá místnost v interiéru má svůj specifický styl, jehož součástí jsou i nábytková dvířka, která musí ladit s ostatními prvky interiéru. Akrylátová dvířka TRACHEA nabízí nejen možnost výběru z mnoha dekorů, ale také variabilitu, stálobarevnost a v neposlední řadě jednoduchou opravitelnost v případě běžného mechanického poškození.

Vydáno 21.09.2013
Lakovaná dvířka T.lacq jsou trendem, který se bude držet

Lakovaná dvířka T.lacq jsou trendem, který se bude držet

Lakovaná dvířka nachází díky svému unikátnímu a luxusnímu vzhledu využití nejen v kuchyních, ale také v obývacích pokojích, dětských pokojích, jídelnách či ložnicích. Ozvláštněte svou domácnost tímto neobvyklým prvkem, společnost Trachea je připravená Vám vyjít vstříc a poskytnout vysoce kvalitně lakovaná dvířka na míru.

Vydáno 10.07.2017
Skládaná kuchyňská dvířka T. segment – kombinace barev a vzorů bez omezení

Skládaná kuchyňská dvířka T. segment – kombinace barev a vzorů bez omezení

Zařizujete si kuchyň? Pak jistě víte, jak důležité je vybrat správná kuchyňská dvířka. Právě nábytková dvířka jsou totiž často to první, co je vidět. Musí skvěle vypadat, ale zároveň být maximálně funkční. Pokud nechcete dělat kompromisy ani v jedné z těchto oblastí, jsou pro vás ideálním řešením skládaná kuchyňská dvířka T. segment od společnosti Trachea. Umožní vám totiž kombinovat více materiálů a povrchových úprav. Nábytková dvířka si tak můžete vytvořit přesně dle svých představ.

Vydáno 14.01.2016Vydáno 01.07.2015
783 Zhlédnutí
Topováno 18.05.2017

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka

Fóliovaná a akrylátová nábytková dvířka nejen pro kuchyňské linky

Obkladové desky

Obkladové desky

Obkladové desky a panely pro kuchyňské linky, jedinečný design i vysoká odolnost

Technologie Overface

Technologie Overface

Technologie tisku Overface - kvalita a originální design ruku v ruce