IREL, spol. s r.o.Dětská kosmetika Camillca zanechá pokožku ošetřenou i vláčnou

Dětská kůže je velice náchylná k nepříznivým vnějším vlivům. Proto bychom neměli její ochranu podceňovat a hlavně ji maximalizovat. Toho můžeme docílit používáním kvalitních produktů, které kůži vašich ratolestí ošetří. Kosmetika pro děti Camillca má na českém trhu dlouholetou tradici. Přípravky nabízené společností Irel vycházejí z kvalitního základu a historické tradice této značky, ovšem za užití současných moderních přístupů a ověřených surovin. Dětská kosmetika pro děti Camillca díky tomu může dělat nadále radost nejen vašim dětem.

Dětská kosmetika Camillca zanechá pokožku ošetřenou i vláčnou

Regenerační a posilující složky pro vaše děti

Každý rodič by měl být důsledný nejen ve výchově svých dětí, ale také v péči o ně. Dětská kosmetika od společnosti Irel z produktové řady Camillca je vhodná ke každodennímu ošetření pleti. Citlivá dětská pokožka potřebuje záruku toho, že s ní bude nakládáno šetrně. A to může slíbit právě kosmetika Camillka. Každý produkt je vyráběn tak, aby v sobě nesl co nejvyšší účinnost, aby kůže po nanesení přípravku byla nadále jemná a současně chráněna proti nepříznivým faktorům. Přípravky obsahují hlavně regenerační a posilující složky, které pleť vašeho dítěte krásně vyživí.

Camillca, kosmetika s tradicí

Často u dětí podceňujeme rozvinutost jejich smyslů. Myslíme si, že pokud jsou ještě malé, spoustu věcí nemohou vnímat. Opak je ale pravdou. Děti spíše než dospělí umí zaznamenat bohatost pěny do koupele, rychlé vstřebání oleje nebo jemnost daného přípravku. Všechny tyto podmínky přispěly k finalizaci řady Camillca do současné podoby, kdy jsou její přípravy nejen účinné, ale řadí se mezi dětskou kosmetiku, která je uživatelsky příjemná a šetrná k dětskému organismu.

 

Společnost Irel se pyšní praxí v oboru kosmetiky více než dvacet let. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo si chcete produkty Camillca objednat, neváhejte firmu kontaktovat. Nakupovat můžete také pohodlně prostřednictvím e-shopu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.irel.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kosmetika pro děti Mariol ochrání kůži i těch nejmenších

Kosmetika pro děti Mariol ochrání kůži i těch nejmenších

Pokožka je pro náš organismus velice důležitá, skrze ni může tělo dýchat, ale také odplavovat škodlivé látky. Především u dětí, jejichž kůže je hodně citlivá, bychom měli ošetřující produkty vybírat ještě s větší obezřetností. Mezi základní kritéria by měly patřit schopnosti pokožku regenerovat, chránit a ošetřovat. Dětská kosmetika Mariol od společnosti Irel v sobě nese všechny tyto důležité vlastnosti. Je vhodná také pro děti trpící alergiemi, atopickým ekzémem či nežádoucími kožními projevy.

Vydáno 16.06.2015Vydáno 03.07.2015
80 Zhlédnutí
Topováno 16.03.2016