Průmyslové značení výrobků pro výrobní podniky i koncové uživatele

Rychlé, přesné a přehledné průmyslové značení výrobků, to je úkol pro produkty značky PARTEX. Nabízíme kvalitní a praktické průmyslové značení výrobků, elektroinstalací a komponent všeho druhu. Využít ho tak můžete pro označení kabelů, vodičů, potrubí i dalších elektrických komponent a to v jakýchkoli podmínkách.

Partex Ariane, a.s.: průmyslové značení výrobků pro výrobní podniky i koncové uživatele

Uchování informace je pro průmyslové značení výrobků zásadní. Systémy PARTEX jsou proto vyráběny z kvalitních materiálů tak, aby obstály i ve velmi náročných podmínkách. Díky své variabilitě je navíc průmyslové značení výrobků vhodné pro výrobní podniky, ale i pro elektrikáře nebo jednotlivé koncové uživatele.  Ať už průmyslové značení výrobků potřebujete ve firmě nebo doma, PARTEX vám nabídne vyšší efektivitu při zachování nejvyšší kvality.

Průmyslové značení výrobků nabízí řadu možností

Průmyslové značení výrobků nabízí uživatelům celou řadu možností. V nabídce najdete jednotlivé nasouvací návlečky PA pro nezapojené vodiče a PC nacvakávací návlečky pro již zapojené vodiče. Tento druh značení se skládá z jednotlivých písmen, číslic a znaků, které jednoduše seřadíte podle potřeby a připevníte na požadované místo. Pokud má informace více znaků a použití jednotlivých znaků již není efektivní, potiskneme vám tyto profily na zakázku a vytvoříme vám značení přesně na míru.

Další variantou, kterou průmyslové značení výrobků PARTEX nabízí, jsou pouzdra na štítky, které jsou dostupné opět v nasouvací variantě PT+ nebo v nacvakávací verzi PTC. Štítky jednoduše potisknete na běžné tiskárně a vložíte je do ochranného pouzdra. Průmyslové značení výrobků tak můžete měnit dle potřeby. Pro značení kabelů potom nabízíme nosiče, které se pomocí upínacích pásků přímo připnou na kabel. Pro označení nezapojených vodičů zase můžete využít bužírky a to jak klasické, tak ty smršťovací nebo s tvarovou pamětí.

Průmyslové značení výrobků pro náročné provozy

Ve společnosti Partex Ariane víme, že průmyslové značení výrobků probíhá v každé firmě jinak. Snažíme se proto vyhovět i velmi náročným zákazníkům a nabízíme produkty, které obstojí i v extrémních podmínkách. Jedním z příkladů je nerezové průmyslové značení výrobků, které je nejen odolné, ale také velmi variabilní. Nerezové štítky potiskneme na zakázku, značení si ale můžete sestavit také z jednotlivých písmen. Pro velmi náročné podmínky je tu pak zcela nová řada průmyslového značení s názvem PRO SLEEVE. Tento program vysoce odolného průmyslového značení výrobků je vhodný pro značení kabelů i komponent a splňuje i ty nejnáročnější požadavky. V rámci nové řady PRO SLEEVE tak získáte smršťovací bužírky nebo značení kabelů, které splňují nároky v oblastech požární ochrany i olejového průmyslu. Jsou navíc vyrobeny z bezhalogenového materiálu a odolají i velmi vysokým teplotám. Skvěle tak obstojí v náročných výrobách, ale i ve vojenství.


Zaujalo vás průmyslové značení výrobků PARTEX? Navštivte naše webové stránky a dozvíte se všechny potřebné informace o jednotlivých výrobcích i kontaktní údaje pro objednání. Využijte i vy průmyslové značení výrobků Partex a i při složité výrobě budete mít o všem dokonalý přehled.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.arianepro.cz/acz/index.php

Vydáno 04.07.2015
184 Zhlédnutí
Topováno 01.03.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Partex Ariane, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Partex Ariane, a.s.
www.partexariane.cz
Adresa

Adresa

Antala Staška 1854/34
Praha 4 140 00

prodej@partexariane.cz
+420 222 262 544


Najdete nás také zde:

ARES
captcha