Branomarket, s.r.o. - výhradní prodejce zvedacího zařízení u nás

Historie firmy Brano sahá až do roku 1862. V současnosti se řadí mezi výhradní prodejce a výrobce zvedacího zařízení a zavíračů dveří, produkty jsou k dostání v prodejnách firmy BRANOMARKET s.r.o.

Branomarket, s.r.o. - výhradní prodejce zvedacího zařízení u nás

BRANOMARKET, s.r.o.

Na počátku roku 1996 došlo k založení společnosti BRANOMARKET, s.r.o. Společnost vznikla za účelem přímého prodeje výrobků firmy BRANO. Kromě prodeje však firma zajišťovala a zajišťuje i dnes pozáruční servis. Velmi brzy se stal BRANOMARKET, s.r.o. největším výhradním prodejcem zvedacích zařízení u nás. V současné době působí firma na dvou braneckých lokalitách, prodejna zvedacího zařízení, heverů, zvedáků apod. sídlí v Hradci nad Moravicí, v Jilemnici se nachází prodejna s náhradními díly pro automobilový průmysl, která vznikla fúzí firem BRANOMARKET, s.r.o. a AFTERMARKET, s.r.o.

Zvedací zařízení Brano

Zvedací zařízení je primárně určeno pro zvedání, případně tlačení různých břemen v takových podmínkách, ve kterých nelze použít jinou sílu než lidskou. Díky sofistikovaným řešením jednotlivých zvedacích zařízení je manipulace a práce maximálně zjednodušena. Důležitý sortiment tvoří zvedáky (hevery), které firma nabízí v provedení hřebenovém, lanovém či pákovém.

 

Hřebenové zvedáky jsou variantou standardního heveru, jsou určeny pro zvedání a manipulaci s břemeny, své uplatnění najdou převážně ve stavebnictví. Nosnost zvedáků tohoto typu od firmy Brano dosahuje až hodnoty 20 tun. Kromě heverů tvoří samotnou kategorii zvedacích zařízení různé typy kladkostrojů a navijáků.

Zavírače dveří Brano

Jen těžko budete hledat samozavírací dveře, které by nebyly vybaveny systémem firmy Brano. BRANKOMARKET, s.r.o. nabízí přímý prodej a servis zavíračů dveří, od provedení hydraulického přes pastorkové až pro podlahové zavírače. Není tak jen hlavním prodejcem zvedacích zařízení – zvedáků, ale i systémů pro zavírání dveří.

 

Firma BRANOMARKET, s.r.o. si od svého vzniku prošla významnými změnami, dnes však prodejna vyniká svou rozlohou a pestrou nabídkou služeb. Hevery si zde můžete nejen zakoupit, ale také v případě potřeby nechat servisovat. Odborný personál vám dodá potřebné informace o jednotlivých typech zvedáků a doporučí vám zvedací zařízení, které bude vašim potřebám vyhovovat nejlépe.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.brano-zz.cz

Vydáno 05.07.2015
172 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zvedací zařízení a kladkostroje BRANO – kvalita přímo od výrobce

Zvedací zařízení a kladkostroje BRANO – kvalita přímo od výrobce
Zvedání, tlačení, vyprošťování i přemisťování těžkých břemen – to vše zvládnou zvedací zařízení od společnosti BRANOMARKET. Nabízíme kladkostroje, nejrůznější zvedáky i navijáky, které najdou uplatnění v nejrůznějších oborech. Stačí si vybrat z naší široké nabídky. Jsme výrobcem legendárního ...

Hydraulické zvedáky, hevery a řetězové kočky nejvyšší kvality vám zajistí Branomarket

Hydraulické zvedáky, hevery a řetězové kočky nejvyšší kvality vám zajistí Branomarket
Potřebujete pro svou stavební firmu lanové navijáky, zvedáky nebo pumpy? Nebo byste rádi vyměnili tlumiče a brzdy svého vozidla? Nemusíte zbytečně navštěvovat více prodejen - naše firma Branomarket s.r.o. vám poskytne bohatý sortiment zvedacích zařízení i potřeb pro automobily na jednom místě, ...

Zvedací zařízení a dveřní zavírače

Zvedací zařízení a dveřní zavírače
Společnost BRANOMARKET s.r.o., se zabývá převážně prodejem a servisem zvedacích zařízení a dveřních zavíračů. V sortimentu zvedacího zařízení patří k nejoblíbenějším ruční řehtačkové zvedáky, hřebenové zvedáky, pojízdné kladkostroje a jednonosníkové kočky či lanové zvedáky.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BRANOMARKET, s.r.o. Zvedací zařízení a kladkostroje
WEBOVÁ STRÁNKA
BRANOMARKET, s.r.o.
www.branomarket.cz
Adresa

Adresa

Tovární okruh 674
Hradec nad Moravicí 747 41

market@brano.eu
+420 734 697 359


Najdete nás také zde:

ARES
captcha