Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o.
závod Hradec KrálovéŽárové zinkování je účinná forma povrchové úpravy

Ochránit materiály proti nepříznivým vnějším vlivům není nikdy snadný úkol. Můžeme se pokoušet je neustále dokola natírat vhodnými prostředky a barvami, ovšem nikdy nedosáhneme stoprocentního výsledku. Nátěr se po nějaké době opět oloupe nebo začne rezivět. Ochrana proti rzi je náročným úkolem pro profesionály, kterými jsou i zaměstnanci společnosti Wiegel. Zaměřují se na povrchovou úpravu oceli pomocí žárového zinkování – tato technika vaše problémy vyřeší jednou pro vždy. Je to záruka ochrany proti korozi na několik desítek let dopředu a to bez jakékoliv další údržby.

Žárové zinkování je účinná forma povrchové úpravy

Protikorozní ochrana je pro Wiegel jako týmový sport

Žárové zinkování přinese vašemu materiálu hezky upravený, stříbrný či matný povrch. Na první pohled jasná změna, která však není hezká jen na oko. I po letech se plně projeví pravá síla tohoto technologického postupu, který váš materiál stoprocentně ochrání. To vše se odvíjí od řemeslné zručnosti a obratnosti zaměstnanců společnosti Wiegel. Ochrana proti rzi má velké množství výhod, a to především životnost, spolehlivost, odolnost, úpravy ochrání dutiny i hrany. Všechny součásti výroby jsou na výborné úrovni a tak se můžete spolehnout na špičkový výkon – stejně jako v týmovém sportu. 

Nevyzraje nad vámi ani bílá koroze

Ať už máte zájem o zábradlí mostů, svodidla, nosníky, balkony nebo podvozky pro auta, nic z toho není pro společnost Wiegel překážkou. Pro Vaše produkty také nabízíme kvalitní ochranu formou konzervace, kdy se průhledná konzervační látka nanese na čerstvě pozinkovaný materiál. Díky konzervaci se uchová dlouhotrvající vzhled čerstvě pozinkované plochy. Navíc je dlouhodobě chráněna před vlhkostí, která vede ke vzniku bílé koroze. Žárové zinkování stejně jako konzervace materiálu musí začít kvalifikovaným poradenstvím. Ne jinak je tomu u firmy Wiegel. Specialisté na tuto problematiku s vámi projdou všechny potřebné náležitosti a doporučí Vám postup při pozinkování Vašeho materiálu.  

Hledáme pro vás vždy optimální řešení

Ochrana proti rzi je výsledek skvěle fungujících procesů a to nejen při samotném žárovém zinkování. Společnost funguje se stejnou pečlivostí od základu až po logistiku. Vaše produkty projdou našima rukama od přípravy, přes jemné čištění a také speciální balení v případě, kdy výrobek posíláme do zahraničí. Celý proces jsme tedy schopní zajistit od A do Z – vyzvednutí, příprava, zpracování, žárové zinkování, příprava k odběru a dodání. Na společnost Wiegel je jednoduše spoleh.

 

Pokud i Vy máte zájem o ochranu proti rzi žárovým zinkováním, neváhejte firmu Wiegel kontaktovat. Rádi se s Vámi dohodneme na všech detailech a najdeme pro Vás optimální řešení.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.wiegel.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Žárové zinkování - spolehlivá ochrana proti rzi

Žárové zinkování - spolehlivá ochrana proti rzi

Malé součásti, rozsáhlé ocelové konstrukce, sériové produkty po stovkách, či jednotlivé výrobky? U nás ve společnosti Wiegel se metodou zvanou žárové zinkování postaráme o ocel v jakékoliv podobě. Ať už potřebujete proti rzi ochránit jen pár kusů nebo celou sériovou výrobu, neváhejte se na nás obrátit. Žárové zinkování je maximálně spolehlivá metoda a my můžeme bez nadsázky říct, že je Wiegel jednou z nejvýkonnějších žárových zinkoven v Evropě.

Vydáno 02.06.2016Vydáno 05.07.2015
449 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2017