Pořiďte si obytný vůz a vyjeďte vstříc dobrodružství

Vyjet v létě na dovolenou nemusí nutně znamenat cestu letadlem a zamluvený hotel. Někteří z nás se raději vydají za dobrodružstvím vlastní cestou, kdy si jen sami mohou rozhodnout, kam pojedou a jak dlouho se na místě zdrží. Pokud jste i vy milovníky tohoto druhu trávení volna, je na čase pořídit si obytný vůz, kde budete mít k dispozici koupelnu oddělenou laminátovou skořepinou, záchod, postel a dostatek místa na přepravu potřebného vybavení. Kde takový automobil seženete? Obytný automobil model Sportissimo nabízí společnost EASTWANDER, s.r.o. z Kroměříže. Díky těmto vozům můžete vyrazit po své trase a na nikoho se přitom neohlížet.

Pořiďte si obytný vůz a vyjeďte vstříc dobrodružství

Poznejte luxus cestování s vozy Sportissimo

Obytné vozy skýtají mnoho výhod pro všechny zapálené cestovatele. Všichni z vás, kdo milují karavaning, camping a vandrování si dozajista přijdou na své právě s vozy od firmy EASTWANDER, s.r.o.. Nenechte se omezovat ubytováním na jednom místě a zvolte si na přepravu obytný vůz, který vás komfortně dopraví do cíle. Karavany Sportissimo od naší firmy jsou stavěny ve všech velikostech na karoserii Mercedes Benz Sprinter. Tyto modely jsou vysoce prostorné a snadno se udržují. Také se nemusíte bát, že byste ztratili něco z luxusu bydlení. Výškově stavitelná postel, záchod s koupelnou, kuchyně s lednicí nebo varná deska? To vše vám nabízí obytné vozy Sportissimo.

Přehlídka vozů


Prostorná garáž na přepravu sportovního vybavení nebo třeba motorky

Máte obavu, že se do obytného automobilu nezvládnete zabalit na cesty? To by vás rozhodně nemělo znepokojovat, neboť všechny vozy od společnosti EastWander, s.r.o. jsou vybaveny takzvanou garáží. Máte k dispozici skutečně plnohodnotný domov na kolečkách. Největší obytný automobil, varianta XXL, nabízí garáž dlouhou až 2,4 metrů a širokou 1,77 metru. Přepravíte zde motorky, tříkolky, kola, paraglidy i další sportovní potřeby. Pokud jste tedy vášnivými sportovci, ani v tomto ohledu vás obytný vůz rozhodně o nic nepřipraví. Naopak vy se připravte na nové neotřelé dobrodružství s vaším novým pojízdným miláčkem od firmy EastWander, s.r.o. Kroměříž.


V obytném autě může pohodlně cestovat celá rodina

Obytné automobily české výroby přináší EastWander, který se stará o vlastní konstrukci těchto karavanů různých rozměrů. Vybírat můžete z několika druhů, od nejmenšího označeného jako model M a dále L, XL a XXL, všechny s názvem Sportissimo. Tyto vozy poskytují místo pro cestování 4 až 6 osob, tudíž přepravovat se s vámi pohodlně může kompletně celá vaše rodina.

Kromě prodeje automobilů poskytuje EASTWANDER, s.r.o. i úpravu a servis obytných vozů a přívěsů i jiných značek. Tyto služby jsou založeny na dlouholetých zkušenostech s výrobou nástaveb a přestaveb nákladních automobilů. Pokud jste i vy připraveni svůj volný čas trávit aktivně, kontaktujte naši společnost a pořiďte si vlastní obytný vůz Sportissimo.

Kde nás najdete?


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.eastwander.com/

Vydáno 08.07.2015
2185 Zhlédnutí
Topováno 04.03.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Individuální úpravy a stavba obytných automobilů

Individuální úpravy a stavba obytných automobilů
Není auto jako auto a svoje o tom ví každý, kdo natrefil na vozidla z produkce společnosti EASTWANDER s.r.o. Z obyčejného vozidla je najednou i obydlí, ve kterém najdete kuchyň nebo ložnici. Vhodné řešení pro přepravu na dovolenou, ale také na různé sportovní a kulturní akce, či rovnou pro pracovní ...

Moderní vestavby do obytných automobilů

Moderní vestavby do obytných automobilů
Cestování, ať už rekreační nebo pracovní, sebou přináší také potřebu pohodlného zázemí, díky kterému bude život na cestách daleko komfortnější a jednodušší. Pokud byste uvítali obytný vůz, který by vaše požadavky splňoval, nechte si udělat vestavbu od firmy EASTWANDER, s.r.o. z Kroměříže.
PODSTRÁNKY

Van Camping Modul

Van Camping Modul
Obytné automobily – modulový systém Van Camping Modul

Obytné vestavby automobilů

Obytné vestavby automobilů
Zakázková výroba obytných vestaveb automobilů pro pohodlné cestování i kempování

Střechy pro mobilní život

Střechy pro mobilní život
Obytné střechy jako nástavby dodávkových vozidel k pohodlnému kempování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EASTWANDER, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EASTWANDER, s.r.o.
www.eastwander.com
Adresa

Adresa

Kotojedská 2588/91
Kroměříž 767 01

info@eastwander.com
+420 608 736 736


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha