Nábytek Strakoš – židle, stoly i ostatní součásti nábytků pro vybavení restaurací, hotelů, kulturních domů i domácností

Nábytek Strakoš je nábytek prvotřídní kvality, který obstojí v domácnostech, ale i v náročných provozech restaurací či hotelů. Vybavujete i vy dům, hotel, kulturní dům nebo hospodu? Obraťte se na Nábytek Strakoš a nebudete litovat. Umíme vám nabídnout, kvalitní a originální nábytek všeho druhu. Nemusíte objíždět spoustu obchodů a marnit tak svůj čas v kolonách na křižovatkách a v centrech měst. U nás seženete židle, stoly, postele i ostatní součásti nábytku za skvělé ceny.

Nábytek Strakoš – židle, stoly i ostatní součásti nábytků pro vybavení restaurací, hotelů, kulturních domů i domácností

Nabízíme židle jídelní, barové i zahradní

Kvalitní a pohodlná židle je zásadní v dětském pokoji, v kuchyni i v restaurační jídelně. Ve společnosti Nábytek Strakoš to víme, máme pro vás proto židle pro každou příležitost. U nás tak seženete tradiční jídelní židle, které díky zesílené zátěžové konstrukci obstojí i jako vybavení restaurací či hotelů. Myslíme ale nejen na vaše pohodlí, víme totiž, že i vzhled židle je velmi důležitý. U nás proto seženete jídelní židle nejrůznějších tvarů a barev. Vybrat si tak můžete libovolný odstín dřeva i styl polstrování. Zařizování rodinné kuchyně, ale i vybavení restaurace v moderním duchu, tak díky naší nabídce nebude žádný problém.

Jídelní židle, ale není to jediné, co u nás seženete. Máme pro vás i široký sortiment židlí do dětského pokoje s veselými motivy, židle na terasu i celé zahradní sety. Pro vybavení restaurací, ale i do moderních rodinných domů se zase skvěle hodí vysoké barové židle, které jsou funkční a navíc velmi dobře vypadají.

Nabízíme kompletní vybavení restaurací, hotelů i rodinných domů

Ve společnosti Nábytek Strakoš víme, že vybavovat rodinný dům nebo třeba nový hotel není žádná legrace. Potřebujete totiž nejen spousty nejrůznějšího nábytku a doplňků, ale i hodně peněz, času a fantazie. My vám proto peníze i čas strávený běháním po obchodech ušetříme. U nás seženete kompletní vybavení pro jakýkoli prostor za velmi výhodné ceny. Ptáte se, jaký nábytek u nás seženete? Odpověď je jednoduchá – jakýkoli. My pro vás máme kompletní jídelní sety, kuchyňské sestavy, ložnice, postele, noční stolky, komody, psací stoly i kompletní vybavení dětských pokojů. Seženete u nás ale i rozmanitý zahradní nábytek a dokonce i stylové psí boudy.  Problém pro nás tak není žádná objednávka. Jsme schopni vybavit váš malý byt, ale také dodat kompletní vybavení do hotelu nebo gastronábytek ve velkém množství.

Gastronábytek Strakoš nabízí výhodné slevy po celý rok

A protože víme, že vybavování nábytkem může přijít velmi draho, snažíme se vám vyjít i v tomto ohledu vstříc a nabízíme nejrůznější akce a zvýhodnění. U nás tak po celý rok seženete výrazně zlevněné židle, jídelní sety i další nábytek. Stačí si vybrat to, co se vám zrovna hodí.

Zaujala vás naše nabídka? Navštivte naše webové stránky a zjistíte, co vše vám Nábytek Strakoš může poskytnout. Veškerý nábytek si u nás můžete objednat online a my ho dovezeme na vámi určenou adresu. Při vybavování domu ani restaurace si tak nemusíte dělat starosti s přepravou zboží.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.strakos.eu

Vydáno 08.07.2015
301 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nábytek Strakoš – kvalitní židle a stoly pro každého

Nábytek Strakoš – kvalitní židle a stoly pro každého
Kvalitní a hezké vybavení je polovinou úspěchu každé místnosti. Nábytek umí dotvořit celkovou atmosféru nebo ne až tak výrazný prostor proměnit k nepoznání. Může to být právě váš dům nebo oblíbená restaurace, kam se rádi vracíte nejen za dobrým jídlem. Zcela jistě vás také musí oslovit celkový ...

Nábytek Strakoš – Výhodné nabídky pro každého

Nábytek Strakoš – Výhodné nabídky pro každého
Kvalitní nábytek pro každého nabízí společnost Nábytek Strakoš. Nezáleží na tom, zda vybavujete dům, pokoj nebo se chystáte otevřít novou restauraci - my totiž nabízíme gastro nábytek, nábytek do kuchyně, ložnice i originální nábytek do dětského pokoje. Stačí si vybrat z naší bohaté nabídky.
PODSTRÁNKY

Hotelové a restaurační židle

Hotelové a restaurační židle
Zátěžové dřevěné a kovové židle pro hotelové a restaurační provozy

Stoly pro hotely a restaurace

Stoly pro hotely a restaurace
Dřevěné a kovové jídelní stoly, barové i skládací stolky pro hotely a restaurace

Postele a pohovky

Postele a pohovky
Komfortní postele, rozkládací pohovky a sedací soupravy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jaroslav Strakoš
WEBOVÁ STRÁNKA
Jaroslav Strakoš
www.strakos.eu
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Akční nabídka
Adresa

Adresa

Místecká 1120/103
Ostrava - Vítkovice 703 00

info@strakos.eu
+420 596 623 020


Najdete nás také zde:

ARES
captcha