Zemní práce, odvoz stavebního odpadu, Mníšek pod Brdy

Miroslav Slabihoudek Zemní práce Praha západ

Zemní práce, odvoz stavebního odpadu, Mníšek pod Brdy

Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Zemní práce patří k nedílnému odvětví průmyslu. Jde o pestrou činnost, která zahrnuje velké množství stavebních úkonů, vyžadujících těžkou techniku a nákladní autodopravu. V Mníšku pod Brdy nabízí zemní práce Miroslav Slabihoudek, který se může navíc pyšnit kvalitním centrem recyklace stavebních odpadů.

Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Výkopové a zemní práce

Firma pod vedením Miroslava Slabihoudka poskytuje výkopové a zemní práce všeho druhu. Postará se o zajištění kompletního provedení zemních prací ve špičkové kvalitě, od základů pro rodinné domy až po náročnější úpravy terénu. Firma se také postará o přesun velkého množství zeminy či jiných materiálů, také o kompletní hrubé terénní úpravy. K tomu všemu je třeba těžkého zařízení a nákladní autodopravy.

 

Miroslav Slabihoudek se může pyšnit rozsáhlým vozovým parkem, který obsahuje mj. rypadla, nakladače, minibagry, nákladní vozidla Tatra, AVIA či ZRH kladivo a spoustu dalšího. Díky tomu tak bude moci vyhovět téměř všem vašim požadavkům a provést zemní práce ve vysoké kvalitě a ve stanoveném čase. Mníšek po Brdy je pak sídlem firmy, kde se nachází i kompletní vozový park.

Nabídka nákladní autodopravy

Kromě zemních a výkopových prací se firma zabývá ve velké míře poskytováním služeb nákladní autodopravy. Potřebujete-li převézt materiál různého druhu, přistavit kontejner či využit služeb fekálního vozu, vždy se můžete obrátit na pana Slabihoudka. Již jsme upozornili na rozsáhlý vozový park, který obsahuje i řadu různých nákladních automobilů, lišící se svou vahou a nosností. Nákladní autodopravu ve Mníšku pod Brdy využívají jak jednotlivci, tak velké i malé firmy. Nezáleží na tom, co a kam potřebujete převézt, orientace na klienta je vždy na prvním místě a firma vašim požadavkům vyhoví.

Centrum recyklace stavebních odpadů

Ve Mníšku pod Brdy také naleznete centrum recyklace stavebního odpadu. Zde se stavební odpad zpracovává mechanickou úpravou – drcením a tříděním. Z různých minerálních odpadů (zdiva, kameniva, betonů…) se pak dále získávají stavební materiály, ideální pro úpravy terénu či pro další potřeby ve stavebnictví. Díky recyklaci stavebního odpadu může firma poskytnout cenově dostupný materiál, který prodává podle druhu a granulometrie. Zajišťuje také příjem stavebních odpadů a výkopové hlušiny.

 

Miroslav Slabihoudek se svou firmou zajistí výkopové a zemní práce na profesionální úrovni, postará se také o poskytnutí služby nákladní autodopravy či využití centra recyklace stavebního odpadu. Mníšek pod Brdy se tak stal místem, kde se nachází odborníci v oblasti stavebnictví i zemních prací, místem, které stojí za to navštívit.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.slabihoudek.wz.cz

Vydáno 12.07.2015
308 Zhlédnutí
Topováno 05.08.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zemní a výkopové práce, prodej písku, štěrku zeminy a mnoho dalšího

Zemní a výkopové práce, prodej písku, štěrku zeminy a mnoho dalšího
Hledáte rychlou a spolehlivou firmu, která by vám zajistila zemní a výkopové práce, nakládku a vykládku sypkých materiálů, řezání asfaltu, svoz odpadu, prodej písku, štěrku či zeminy nebo jiné obdobné druhy prací? V tom případě se můžete obrátit na firmu, která provádí veškeré zemní práce a to pod ...

Zemní práce, výkopové práce, prodej štěrku i další služby nabízí Miroslav Slabihoudek

Zemní práce, výkopové práce, prodej štěrku i další služby nabízí Miroslav Slabihoudek
Přepravu a recyklaci stavebních odpadů, zemní práce, výkopové práce a další služby pro vás zařídí společnost Zemní práce Miroslav Slabihoudek z města Mníšek pod Brdy. V oblasti zemních a výkopových prací se pohybujeme již řadu let. Jednotlivcům i firmám tak můžeme nabídnout kompletní služby na ...

Zemní práce Praha – výkop, prodej štěrku i recyklace stavebních odpadů

Zemní práce Praha – výkop, prodej štěrku i recyklace stavebních odpadů
Společnost Miroslav Slabihoudek poskytuje kompletní zemní a výkopové práce. Stavíte a potřebujete se zbavit vzniklého odpadu? Neváhejte a obraťte se na firmu, která sídlí v Mníšku pod Brdy, ale své služby poskytuje zákazníkům z širokého okolí. Otázka recyklace stavebních odpadů už vás nemusí dále ...

Zemní práce, recyklace stavebních odpadů, prodej stavebního materiálu

Zemní práce, recyklace stavebních odpadů, prodej stavebního materiálu
Občas je prostě potřeba do země pořádně kopnout. Ne rýčem na zahradě, ale velkým a silným stavebním strojem. Celou řadu výkopových a zemních prací totiž zkrátka sami nezvládneme. A právě při takovýchto počinech většího rozsahu vám může pomoci firma Zemní práce Miroslav Slabihoudek, která pro vás ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Miroslav Slabihoudek Zemní práce Praha západ
WEBOVÁ STRÁNKA
Miroslav Slabihoudek
slabihoudek-zemniprace.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 1025
Mníšek pod Brdy 252 10

m.slabihoudek@seznam.cz
+420 603 493 038


Najdete nás také zde:

ARES
captcha