Inteligentní domy Loxone se o chod domácnosti postarají téměř samy

Váš dům se sám vytopí, stáhne žaluzie, pustí alarm nebo hudbu. Zdá se vám to jako scéna ze sci-fi filmu? Pak ještě neznáte inteligentní domy Loxone. Inteligentní dům Loxone se totiž dokonale přizpůsobí vašemu životnímu stylu a zajistí vám perfektní komfort po celý rok. To vše díky jednoduché zelené krabičce - takzvanému Miniserveru, který můžete jednoduše ovládat, ať už jste doma, nebo stovky kilometrů daleko.

Inteligentní domy Loxone se o chod domácnosti postarají téměř samy

Inteligentní dům se postará o vše

Inteligentní ovládání domu pomocí Loxone Miniserveru vám umožní řídit téměř celý dům. Stisknutím jediného tlačítka tak můžete mít pod kontrolou vytápění domu, osvětlení, klimatizaci, alarm, ale i zavlažování, kamerový systém nebo saunu. Z vašeho obyčejného domu se tak stane inteligentní dům, který se o sebe postará sám a připraví vám dokonalý uživatelský komfort ještě dřív, než otevřete vchodové dveře. Vaše domácnost pozná, zda je noc nebo den, i to, zda jste právě doma. Přesně ví, co má v daný moment udělat. Odjíždíte pryč na delší dobu a chcete, aby se někdo postaral o zalévání trávníku a vytápění domu? Nemusíte volat sousedy, váš inteligentní dům se o vše postará zcela sám.

V Loxone inteligentních domech máte domácnost pod kontrolou


Inteligentní ovládání domu pomocí Loxone Miniserveru se hodí pro novostavby i starší domy

Velkou výhodou systému Loxone je to, že se hodí skutečně do každého domu. Miniserver totiž využijete v novém domě, kde ho jednoduše připojíte na DIN lištu, ale i v případě, že máte starší dům - jednoduše pomocí Miniserveru GO. Tuto malou zelenou krabičku jednoduše umístíte na zvolené místo, a to bez použití jakékoli kabeláže. Z každého domu se tak může rychle stát plně automatizovaný inteligentní dům jen za pár tisíc korun. U nás totiž platíte pouze za hardware, software získáte zcela zdarma. Miniservery tak u nás seženete za velmi výhodné ceny.

Jaké další výhody vám inteligentní domy Loxone nabízí? Dají se ovládat odkudkoli. Pomocí jednoduchých aplikací totiž váš inteligentní dům můžete řídit z mobilu i v případě, že jste stovky kilometrů daleko. Aplikace pro iPhone, iPod Touch, iPad či Android zařízení u nás navíc také získáte zcela zdarma. A to stále není vše. Díky pravidelným aktualizacím se bude vaše digitální domácnost stále zlepšovat, váš inteligentní dům tak půjde s dobou a vyhoví všem vašim potřebám ať vám je 20, 50 nebo 80 let.


Inteligentní domy na míru vytváříme ve firmě TRIWARE

Zaujaly vás inteligentní domy, ale chcete o nich získat více informací? Nebo potřebujete poradit s nastavením Miniserveru? Obraťte se na společnost TRIWARE. Jsme totiž partnery společnosti Loxone a nabízíme vám odborné poradenství i tvorbu projektů na míru. Rádi vám tak poskytneme nezávazné rady, pomůžeme vám ale i s vytvořením projektu vaší vlastní inteligentní domácnosti.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.triware.cz

Vydáno 13.07.2015
263 Zhlédnutí
Topováno 27.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Inteligentní domy se přizpůsobí vašemu životnímu stylu

Inteligentní domy se přizpůsobí vašemu životnímu stylu
Samy se vytopí, zatáhnou žaluzie, spustí hudbu nebo alarm. Kdo? Inteligentní domy vznikající ve spolupráci firmy TRIWARE a Loxone. Chytré domy tak za vás přeberou každodenní rutiny a úkoly, přizpůsobí se vašemu životnímu stylu a zajistí vám naprostý komfort bydlení. To vše díky Miniserveru, malé ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TRIWARE spol. s r.o. Fréhar Pavel, Ing.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRIWARE spol. s r.o.
www.triware.cz
Adresa

Adresa

Na Rybníčku 565/60
Opava 746 01

obchod@triware.cz
+420 553 625 128


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha