Klempířské prvky musí být BezVa

Ať už jste klempíři či jen s klempířskými prvky pracujete, pak jistě dáte za pravdu, že pro kvalitní a profesionální výsledek práce potřebujete i materiál odpovídající kvality. Firma BezVa, spol. s r.o. se výrobou a prodejem klempířských prvků vysoké kvality zabývá a nabízí pestrý výběr žlabových háků, PVC žlabů či dílů pro vzduchotechniku.

Klempířské prvky musí být BezVa

Přes 20 let jedničkou na trhu

Společnost BezVa se výrobou a prodejem žlabových háků a klempířských prvků zabývá již od roku 1991. Tehdy patřila mezi první velké výrobce žlabových háků u nás. Jen těžko budete hledat firmu s větší praxí v této oblasti. Firma reflektuje potřeby trhu a nabízí jak standardní klempířské prvky, tak ty, které odpovídají novým moderním standardům.

 

Zatímco na počátku založení společnosti byly jediným nabízeným sortimentem právě žlabové háky na PVC žlaby, dnes se může firma BezVa pyšnit širokou nabídkou nejrůznějších klempířských prvků z různých materiálů, ale také např. sněhových zábran, doplňků na střechy, drátěných programů nebo i zámečnických služeb.

Klempířské prvky a žlabové háky různých materiálů

Společnost nabízí žlabové háky, určené pod okapy i nad ně, a to v různém provedení. K dispozici jsou žlabové háky mnoha velikostí a barev, včetně použití různých materiálů. V nabídce tak najdete žlabové háky i další klempířské prvky z mědi, oceli či titanzinku. Velmi oblíbené jsou také barevné varianty, povrchově upravené práškovou barvou.

 

Ze zmíněných materiálů jsou vyrobeny také specifické klempířské prvky od žlabů přes okapy, trubky, svody a podobně. Po domluvě nabízí společnost BezVa návrh a výrobu klempířských prvků na míru. Při výrobě se přitom vždy řídí normou ČSN EN 1462, která zaručuje bezchybné provedení, které bude funkční a kvalitní. V případě zájmu je také možné zakoupit PVC žlaby, firma dodává kvalitní žlaby z Belgie (Scala Plastics) a Slovenska (Plastika).

Dílo pro vzduchotechniku na míru

Ve velké míře se společnost BezVa zaměřuje také na výrobu dílů pro vzduchotechniku, specializuje se přitom na výrobu malé vzduchotechniky pro truhlářské dílny. Právě truhlářské dílny vyžadují pro provoz bez zdravotních rizik vzduchotechniku vysoké kvality. Dále se zaměřuje na návrh a výrobu dílů pro vzduchotechniku na zakázku.

 

Společnost BezVa tak patří mezi nejvýznamnějšího výrobce klempířských prvků, žlabových háků a dílů pro vzduchotechniku. Během více než 20 let působení na trhu si zde získala pevné postavení a řadu významných klientů.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bezva.eu

Vydáno 13.07.2015
116 Zhlédnutí
Topováno 16.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní klempířské prvky na zakázku vyrábí firma BezVa

Kvalitní klempířské prvky na zakázku vyrábí firma BezVa
Ať už jste klempíř, stavitel nebo domácí kutil, jistě využijete služby firmy BezVa, spol. s r.o. Máme pro vás nejrůznější klempířské prvky - tedy kvalitní materiál, který je nutný pro profesionální výsledek vaší práce. Sídlíme nedaleko města Česká Třebová a díky dlouholetému působení na trhu vám ...

Klempíři, pozor! BezVa klempířské prvky vás dostanou

Klempíři, pozor! BezVa klempířské prvky vás dostanou
Klempířské prvky, žlabové háky, vzduchotechnické prvky, PVC žlaby nebo sněhové zábrany? To a celá řada dalších výrobků pro klempíře, stavitele i kutily je doménou společnosti BezVa, významného českého výrobce klempířských prvků se sídlem v Třebovicích v Čechách a hlavně dlouholetými zkušenostmi, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BezVa, spol. s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BezVa, spol. s.r.o.
www.bezva.eu
Adresa

Adresa

Třebovice 28
Třebovice 561 24

bezva@bezva.eu
+420 465 394 178


Najdete nás také zde:

ARES
captcha