Hudební nástroje - P. Liška: nová kytara i ladění pian

Sháníte konkrétní hudební nástroj nebo potřebujete naladit piano po babičce? V Praze a okolí se můžete plně spolehnout na Hudební nástroje - P. Liška. Tato pražská rodinná firma totiž hudebními nástroji doslova žije. Nejen, že hudební nástroje od pian až po kytary prodává, ale zabývá se rovněž jejich výkupem. Hlavní činností jsou pak ale především opravy pian, jejich renovace a ladění.


Ladění pian přímo na místě - stěhování netřeba!

Nezáleží na tom, jakého je vaše piano typu nebo značky - na ladění pian jsme zkrátka specialisté. Podle rozsahu potřebného úkonu provádíme opravy a ladění pian buď v naší dílně, nebo přímo tam, kde vaše piano stojí – ať už ve vaší domácnosti, škole, školce, nebo v koncertním sále. Pokud je piano potřeba pro vykonání generální opravy odvézt do prostor naší dílny, přepravu vašeho nástroje sami zařídíme. Opravy a ladění provádíme ale nejen u křídel a pianin, ale například také cemball, spinetů a dalších.

Výkup a prodej hudebních nástrojů

Opravy a ladění pian však nejsou zdaleka jediná služba, kterou firma Hudební nástroje - P. Liška Praha poskytuje. Již mnoho let našim hudbymilovným zákazníkům nabízíme k prodeji celou řadu hudebních nástrojů a hudební nástroje také vykupujeme. Najdete u nás jak zcela nové hudební nástroje, tak cenově velmi přijatelné použité kousky od kytar, přes baskytary, banja, housle nebo mandolíny, ale také dalších bicích a klávesových nástrojů. Velmi poptávaným artiklem jsou pak třeba i harmoniky či flétny. Pokud se naopak potřebujete svého hudebního nástroje zbavit a rádi byste za něj utržili adekvátní obnos, pak je právě pro vás určena naše služba výkup hudebních nástrojů. Podobně jako u oprav pian i v případě výkupu většího kusu samozřejmě zajistíme také odvoz nástroje.

Příslušenství pro hudební nástroje od zesilovače až po mikrofon

Protože k dobré hudební produkci obvykle nestačí pouze um a kvalitní hudební nástroj, ale také řada dalších drobností, najdete u nás rovněž širokou paletu příslušenství k hudebním nástrojům – ladičky, zesilovače, reproduktory, mikrofony, celou řadu stojanů na hudební nástroje nebo třeba i skutečné drobnosti, jako trsátka.

Obchod Hudební nástroje - P. Liška je pro vás otevřen denně na adrese Lucemburská 21 na Praze 3. Rádi pro naše zákazníky ale po telefonické domluvě otevřeme i mimo oficiální pracovní dobu. Okřídlené rčení říká, že co Čech, to muzikant. Přijďte si k nám tedy i vy prohlédnout a vyzkoušet hudební nástroj a rozviňte svůj talent!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.liskapiana.cz

Vydáno 28.04.2014
1308 Zhlédnutí
Topováno 11.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej a servis pian s tradicí rodinné firmy

Prodej a servis pian s tradicí rodinné firmy
Piana patří mezi hudební nástroje, které vyžadují pravidelnou profesionální péči. Mezi odborníky, kteří pianům rozumí a zajišťují mimo jiné i kompletní servis pian, patří pan Liška s firmou LIŠKA PIANA a SYNOVÉ, který se pianům věnuje již přes 30 let.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hudební nástroje - Liška a Liška
WEBOVÁ STRÁNKA
Hudební nástroje - Liška a Liška
liskapiana.cz
Adresa

Adresa

Lucemburská 21
Praha 3 130 00

piana.liska@volny.cz
+420 724 281 238


Najdete nás také zde:

ARES
captcha