S estetickou stomatologií za nádherným úsměvem

Zubní ordinace je pro mnohé místem, kam se vydají jen v nejtěžších chvílích a v případě, kdy je bolest zubů nesnesitelná. Jde pochopitelně o nerozumné řešení, navíc v dnešní době existují i zubní kliniky, které se o váš chrup postarají bezbolestně. Moderní zubní kliniky využívají takové metody, díky kterým je možné zlikvidovat zubní kaz bez vrtání a tedy i bez bolesti. Samostatným odvětvím je pak estetická stomatologie, díky které bude váš úsměv díky nádherným zubům mnohem hezčí než doposud.

S estetickou stomatologií za nádherným úsměvem

Odstranění zubních kazů bez vrtání

Zubní klinika v Praze – Prague City Dental – se pyšní využitím moderní technologie, která umožňuje odstranění zubních kazů bez vrtání. Zatímco běžné zubní ordinace využívají stále metodu odvrtání poškozené zubní tkáně a následného zaplnění, v pražské zubní klinice užívají přípravek moderní estetické stomatologie Icon, díky kterému lze mikroinvazivně a tedy i bez vrtání zastavit počáteční zubní kaz. Zubní klinika aplikuje tento přípravek v případě, je-li odhalen malý zubní kaz a zabrání tak dalšímu rozšiřování.

Estetická stomatologie – cesta za dokonalým chrupem

Stále častěji jsou vyhledávány zubní kliniky, které se postarají o chrup nejen v případě problémů, ale také zajistí dokonalý vzhled zubů. Často se totiž vyskytují nejrůznější defekty, které více či méně negativně ovlivňují vzhled. Zubní klinika dokáže pomocí kompozitních výplní vysoké kvality, ale také pomocí bílých výplní nebo keramických fazet opravit zuby tak, aby vypadaly přirozeně a bez vad. Právě keramické fazety jsou v oblasti estetické stomatologie často využívány, dokáží totiž vyřešit problém povrchových defektů, zbarvení či fraktur. Keramickou fazetu vyhotoví zubní ordinace pomocí počítače, ve výsledku tak jde o velmi přesné, dokonalé a přirozené řešení. Kromě odstranění zubních kazů bez vrtání tak lze pomocí estetické stomatologie vyřešit jakýkoliv estetický problém.

Na zubní kliniku preventivně i s konkrétním problémem

Zubní ordinace v Praze je centrem péče o váš chrup. Ať už máte jakýkoliv problém či specifické přání, zde vám bude vyhověno. Zmíněná zubní ordinace v Praze poskytuje i služby dentální hygieny. Právě tento samostatný obor přispívá ve velké míře ke zdravému chrupu a žene moderní stomatologii kupředu. Zubní klinika však nabízí i profesionální služby implantologie (náhrady ztraceného zubu), protetické stomatologie či záchovné stomatologie, která již mnohým pacientům zachránila ohrožený chrup.

 

Praha se stala centrem moderní a estetické stomatologie. Odstranění zubního kazu bez vrtání, bělení zubů či odstranění povrchových defektů jsou jen příklady oblastí, kterými se zubní kliniky zabývají.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.prague-dental.cz

Vydáno 13.07.2015
665 Zhlédnutí
Topováno 15.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Už se nemusíte obávat nečekané bolesti zubů, v Praze existuje nonstop zubní pohotovost

Už se nemusíte obávat nečekané bolesti zubů, v Praze existuje nonstop zubní pohotovost
Co dělat, když vás nečekaně přepadne bolest zubů? V dnešní moderní době se snažíme všemožně přizpůsobit, a proto je zde nonstop zubní pohotovost. Nemusíte se hodiny trápit doma a cpát do sebe prášky proti bolesti. Víme, jak nepříjemné mohou být problémy se zuby a proto se je snažíme okamžitě léčit.

Dentální implantologie vám vrátí zářivý úsměv

Dentální implantologie vám vrátí zářivý úsměv
Zubní implantáty jsou ideálním řešením pro každého, kdo z nějakého důvodu přišel o jeden či více zubů a nechce či nemůže nosit zubní protézu. Dentální implantologie má vynikající výsledky, které jsou ve většině případů až doživotní. Do zdravých a krásných zubů se investovat vyplatí.

Rovný chrup bez nevzhledných rovnátek. Jsou tu neviditelná

Rovný chrup bez nevzhledných rovnátek. Jsou tu neviditelná
V dnešní době, kdy si lidé více a více uvědomují svůj dojem na okolí, začíná být estetika velmi důležitá. Ta se týká i zubů. Stálé více lidí přemýšlí nad tím, zda si rovnátky nechat upravit nerovný chrup. Když už se k tomu rozhodnou, je nutné si rozmyslet druh rovnátek. Do povědomí lidí se dostává ...

Moderní klinika Prague City Dental poskytuje komplexní péči o váš chrup

Moderní klinika Prague City Dental poskytuje komplexní péči o váš chrup
Nejmodernější technika, tým zkušených odborníků a osobní přístup ke každému pacientovi. To je zubní klinika Prague City Dental na ulici Klimentská 20 v Praze 1, kde se vám dostane té nejlepší péče, od preventivních prohlídek, přes estetickou stomatologii, až po složité chirurgické zákroky.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MACIMEX s.r.o. MALO CLINIC Prague
WEBOVÁ STRÁNKA
MACIMEX s.r.o.
maloclinics.cz
Adresa

Adresa

Kateřinská 487/18
Praha 2 128 00

info@maloclinics.cz
+420 775 785 222


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha