Špičkové gastro vybavení a gastro bazar se zárukou

GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha

Špičkové gastro vybavení a gastro bazar se zárukou

Kompletní gastro vybavení pro vaše podnikání

Velké, ale ani drobné firmy či živnostníci, pracující v oblasti gastronomie, se bez kvalitního profesionálního gastro vybavení neobejdou. Nejjednodušší cestou je vyhledat místa, odkud bude možné pořídit veškeré vybavení pro gastronomii najednou a vyhnout se tak nutnosti využívat více obchodních kanálů. Skvělým spolupracovníkem v oblasti gastronomie je firma GASTRO ART spol. s r.o., působící na trhu již 19 let.

Kompletní gastro vybavení pro vaše podnikání

Vybavení pro gastronomii pro malé i velké provozy

Nabízený sortiment zmiňované společnosti je opravdu pestrý a vyhoví požadavkům velkých, ale i menších firem. Nabízené gastro zařízení je k dispozici v různých cenových kategoriích, takže si na své přijde každý. V nabídce naleznete veškeré gastro vybavení, od varné techniky přes techniku výrobní až po nádobí, sklo či mycí techniku a přípravky.

Gastro zařízení


Profesionální přístup

Firma GASTRO ART spol. s r.o. si zakládá na profesionálním přístupu a na odborném školeném personálu. Důkazem toho je celkem 26 zaměstnanců, kteří jsou v oblasti gastro vybavení proškolení, a to včetně 2 kuchařů, kteří vám v případě potřeby poradí a sami z vlastní zkušenosti vědí, co je pro provoz podstatné. Společnost také staví na nabízení přístrojů a gastro zařízení renomovaných značek, v nabídce objevíte např. konvektomaty RATIONAL, myčky Winterhalter či pánve FRIMA. Provádí také servis přístrojů.


Bazarový prodej vybavení pro gastronomii

Společnost myslí i na ty, kteří chtějí ušetřit nějakou korunu navíc, a nabízí ve svém gastrobazaru prodej použitého gastro zařízení. Bazarové přístroje jsou však velmi často ve stavu nových kusů, navíc jsou nabízeny se zárukou. Jde tak o vynikající možnost získat za dobrý peníz kvalitní profesionální gastro vybavení.


Předváděcí centrum v Jesenicích u Prahy

V Jesenicích u Prahy naleznete předváděcí a školicí centrum společnosti GASTRO ART spol. s r.o., které je určeno pro všechny, kteří by si rádi gastro zařízení před nákupem osobně prohlédli. Předváděcí studio je profesionálním místem, kde se pravidelně schází velké kuchařské kapacity a kde také probíhají kulinářské semináře i kuchařské akademie. Nejde tak jen o předváděcí místo nabízených produktů, nýbrž o prostor pro všechny příznivce gastronomie a vaření, ve kterém není nouze o nové poznatky v oblasti gastro vybavení i v dalších oblastech.

Ať už se pohybujete v jakékoliv oblasti gastronomie, bez vybavení pro gastronomii se jednoduše neobejdete. Je už jedno, potřebujete-li obří konvektomaty do kuchyně, kávovary do kavárny nebo soudky na vína do vinárny. To vše a spoustu dalšího gastro zařízení naleznete na webových stránkách www.gastroart.cz, které jsou internetovým obchodem společnosti GASTRO ART spol. s r.o.

E-shop GASTRO ART


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gastroart.cz

Vydáno 13.07.2015
300 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů
Řešíte vybavení restaurace nebo jiného gastronomického zařízení? Pro takový provoz je důležité kvalitní a moderní vybavení, díky kterému vám příprava jídla půjde od ruky, a strávníci vás budou milovat. Prvotřídní servis od vytvoření projektové dokumentace až po dodávku a instalaci vybavení vám ...

Gastrovybavení Elektrolux je spolehlivou volbou pro každou kuchyni

Gastrovybavení Elektrolux je spolehlivou volbou pro každou kuchyni
Potřebujete spolehlivé gastrovybavení do restaurací, hotelů, nemocnic, škol či jiných zařízení, kde je důležité, aby v kuchyni vše klapalo a fungovalo perfektně a bez problémů? Gastrovybavení Electrolux od společnosti GASTROART CZ vám poslouží přesně podle vašich představ.

E-shop s gastro vybavením a komplexními službami pro celou ČR

E-shop s gastro vybavením a komplexními službami pro celou ČR
Společnost GASTRO ART CZ se již více než 15 let zabývá prodejem a servisem gastro vybavení restaurací, hotelů, firemních stravovacích zařízení, škol a dalších gastro provozů po celé České republice. Přehledný internetový obchod umožňuje zákazníkům pohodlně vybrat z několika tisíc položek a nakoupit ...

Špičkové gastro vybavení a gastro bazar se zárukou

Špičkové gastro vybavení a gastro bazar se zárukou
Chystáte se podnikat v gastronomii nebo už jste ostříleným šéfem gastro provozu? Chcete pro svou kuchyni a tím samozřejmě i pro své hosty jen to nejlepší, ale zároveň se nechcete nechat zruinovat? Pak vás jistě nenechá klidným nabídka gastro vybavení a také gastro bazar společnosti GASTROART CZ.
PODSTRÁNKY

Vitríny pro gastronomii

Vitríny pro gastronomii
Vitríny pro gastronomii, salátové bary i chladicí a mrazicí skříně

Gastro zařízení Electrolux

Gastro zařízení Electrolux
Gastro zařízení Electrolux - chladicí, mrazicí, mycí i varná technika

Nerezové kuchyně

Nerezové kuchyně
Nerezový gastro nábytek, vybavení pro kuchyně i výdej jídla
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
GASTROART CZ, spol. s r.o.
www.gastroart.cz
Adresa

Adresa

Doubek 165
Doubek 251 01

svobodova@gastroart.cz
+420 702 265 266


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha