Prodej a servis pian s tradicí rodinné firmy

Piana patří mezi hudební nástroje, které vyžadují pravidelnou profesionální péči. Mezi odborníky, kteří pianům rozumí a zajišťují mimo jiné i kompletní servis pian, patří pan Liška s firmou LIŠKA PIANA a SYNOVÉ, který se pianům věnuje již přes 30 let.

Prodej a servis pian s tradicí rodinné firmy

Kompletní servis pian

Firma nabízí kompletní profesionální servis pian, který zajistí jak ve vlastních vybavených dílnách, tak přímo na místě u klienta. Právě opravy na místě se považují za nadstandard, kterým se může firma pyšnit. V případě potřeby tak budou ladění a drobné opravy pian provedeny na místě. Ať už máte piano doma, ve škole či na jiném místě, nemusíte zařizovat náročný přesun do dílny, ladění i servis bude proveden přímo u vás. V případě generální opravy a nutnosti piano převézt do dílny bude převoz zajištěn. Zmiňujeme-li servis pian, měli bychom také podotknout, že se firma zabývá mimo jiné i servisem křídel, čembal, pianin, ale i strunných nástrojů.

Výkup a prodej pian

Kromě samotného servisu pian nabízí firma také prodej pian. Vzhledem k tomu, že má pan Liška se svými syny v této oblasti bohaté zkušenosti, doporučí přesně takový nástroj, který bude odpovídat vašim požadavkům. Firma prodává nové i renovované piana, navíc hudební nástroje i vykupuje. Pokud tak máte staré hudební nástroje, které vám doma jen překáží, firma LIŠKA PIANA a SYNOVÉ je odveze a vy dostanete peníze na ruku. Firma vykupuje nejen piana, ale i křídla, čembala, spinety či historické nástroje.

Půjčovna pian pro jednorázové akce

Firma myslí i na ty, kteří potřebují piano jen na krátkou dobu, kdy se nákup nevyplatí. Vypůjčení piana využívají jak instituce, tak festivaly apod. V případě domluvy lze sjednat i převoz piana na místo a jeho instalaci. Půjčovna pian je tak ideální službou pro všechny, kteří nutně potřebují dostat piano na místo, kde se nenachází, po skončení akce bude dle domluvy převezeno piano zpět do firmy.

Provádění posudků

Hojně využívanou službou je také provádění posudků. Spousta lidí má piana a jiné hudební nástroje v nálezovém stavu a nejsou schopni odhadnout cenu a posoudit, zda se vyplatí nástroj opravit či prodat. Právě za tím účelem slouží posudky firmy LIŠKA PIANA a SYNOVÉ, kteří jsou na základě dlouholetých zkušeností a znalostí schopni přesně určit hodnotu vašeho nástroje.

 

Kompletní přehled nabízených služeb a informace o firmě najdete na www.liskapiana.cz, kde mimo jiné najdete i přehled nabízených nástrojů, ceník služeb či kontakt.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.liskapiana.cz

Vydáno 13.07.2015
808 Zhlédnutí
Topováno 01.01.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hudební nástroje - P. Liška: nová kytara i ladění pian

Hudební nástroje - P. Liška: nová kytara i ladění pian
Sháníte konkrétní hudební nástroj nebo potřebujete naladit piano po babičce? V Praze a okolí se můžete plně spolehnout na Hudební nástroje - P. Liška. Tato pražská rodinná firma totiž hudebními nástroji doslova žije. Nejen, že hudební nástroje od pian až po kytary prodává, ale zabývá se rovněž ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hudební nástroje - Liška a Liška
WEBOVÁ STRÁNKA
Hudební nástroje - Liška a Liška
liskapiana.cz
Adresa

Adresa

Lucemburská 21
Praha 3 130 00

piana.liska@volny.cz
+420 724 281 238


Najdete nás také zde:

ARES
captcha